iddaa RakipBul Samsun Ligi Start Alıyor

Başlatan cgr, 04 Nisan 2013, 15:50:58

« önceki - sonraki »

Sercan

Yani çağrı gs formalı adamdan başka resim mi yoktu??

cgr

Samsunspor'umuzun, 94-97 yılları arasında formasını giymiş olan Korhan Ataaşık şu an oylamada lider...

Tek isteğimiz sizlerden, oy atmanız.

Şimdiden teşekkürler...

https://www.facebook.com/rakipbulhalisahaligi/app_209569249055691

cgr

ikisini de Samsunspor formasını giydirdik  :-* :)   Kamil Şener & Korhan Ataaşık

cgr

MiniEuro13 Avrupa Şampiyonası canlı yayınla D-Smart, Turksat ve Rakipbul'da!

Bu büyük heyecana ortak olun! MiniEuro 2013 Avrupa Halı Saha Şampiyonası'nda Uyar Balata sahada mücadele verirken, bizler ekran başında milli takımımıza destek veriyoruz. 10 Ekim'de start alacak olan MiniEuro 2013'te takımımızın oynayacağı tüm maçlar Kanal 99'da ve rakipbul.com'da. Yayın bilgileri şu şekilde:

Kanal 99:
D-Smart 233.Kanal
Türksat 3A 12562 Vertical (Dikey) 25000 FEC: 5/6

cgr

Büyük Final !! 29.12.2013 Pazar günü saat 19:00'da Samsunspor Tesisleri'nde. Hepinizi davet ediyorum abilerim, kardeşlerim...

cgr

Değerli site üyeleri. iddaa Rakipbul Ligi için eleman arayışlarımız başlamıştır... Dışardan başvurular da var ama tanıdığımız bildiğimiz biri isim olsun istiyoruz...

İlgilenenler, yönlendireceği biri olan kişiler ; cagri.kahya@rakipbul.com adresine mail atabilirler.

cgr

##kdc##

Hey gidi Ortakspor, bir zamanlar bastığını bilirdi  :'(

orucreis

Ne kele 662 bin mi ohaya illa kel mi olalım  :P  :D

AllydeenleaR

fındık

Bir tarih yok oluyor Ortakspor 😃 Bu arada paraya para demiyorum çok maç sattık zamanında

mehmet yılmaz

Kiralık olarak oynadım, maç kazandırdım ama ne maç başımı verdiniz, ne de alacaklarımı.   :suslen: :x(( :x(( :x((
Phiri ve Ben Ofosu'yla görüştüm, eğer alacağımı vermezseniz puan silmeye, adam vurmaya kadar gider bu iş...
Akıllı olun, akıllı...
Hem bu Ortak'taki Tak ne oluyor, edepsizler!!!  ??? ??? ???

##kdc##

Sizin paraların üzerine Pal Lazar'ın transferini yapan adam yatmış abi.
Biz beleşe geldiniz diye biliyorduk, size biri para alacağınızı mı söyledi   ???

mehmet yılmaz

Ben gelince kaptanlığı askıya alınan çakma 55 numara sen misin? Alooo...  8)

Bize dediler ki, orada bir başkan var. Maratonton, onda para bol. Doba dekmük, dob autta olsa bile para cepte dediler.
Kalktık ta Berezilya'dan geldik. Uçak biletini bile cebimizden verdik. Yazıklar olsun.
Ortakspor değil kan emici vimpirspormuşsunuz.
Ama sizin maratontonunuz varsa bizim de arkamızda koskoca Severi reis var.
Maç başımızı alacağız... ;)  8) :P

##kdc##

Abi ne gerek var Başkan'ı Reis'i işin içine katmaya  :o
Bence sizin paraların üstüne organizator Çgr konmuş olabilir, bi ona sorun siz  :evet: