TFF 1.LİG 2020-2021 13. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Menemenspor

Başlatan _SoN_, 04 Aralık 2020, 12:32:12

« önceki - sonraki »

ali ihsan

İlk yarım saatte ön alanda baskı yapıp skor üstünlüğünü alacağımızı düşünüyorum.Zorlanmadan kazanırız.

_SoN_

benim bu hafta kadro tahminim bu şekilde.

nurullah

kerem can - yalçın - erkam - buğra

kubilay - ferhat - savesevic

gyasi - nadir - burak çalık

altta görselde ekledim Google Chrome dan sitedeki resimler nedense görünmüyor.

jean

En iyisi toptan olmak daha sonra kolay kolay olunmuyor nasilsa

Nuri Asan

Şu süreçte kafası karışmamış olan kardeşlerimi tebrik ediyorum. Kim kiminle nerede ne yapıyor birisi özet geçebilir mi. Futbol, magazin hayatı gibi oldu.

mehmet yılmaz

Bence 2-0 kazanacağız. Hatta golün birini Nadir atacak.

kavak_55

Artık puan kaybına tahammülümüz yok. İnşallah kazanırız. 1:0 olsun bizim olsun. Tabiki fark atmamız bizleri sahada mutlu eder. İyi bir galibiyet Yoğun bakımdan çıkan değerli Başkanımız Yüksel beye  da moral olacaktır.  İnşallah en kısa zaman içinde Başkan yardımcı Mustafa beyde sağlığına kavuşur.

KareAs55

Rakip 11 günde 4.maçına çıkıyor, diğer maçlarda son dakikalara kadar diri kalan bir takımımız vardı diyebiliriz. Bu maçta en büyük fark yaratacak faktör bu bence rakibin sıkışık fikstüründen ve kısıtlı kadrosundan faydalanırız.

Raqua55

Takimlar yavas yavas oturuyor seri galibiyetler gelicektir. Bizimde artik vitesi yukseltmemiz gerekiyor.

55.hakan

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

emrealtinsk

Yalçın'ın derhal takımla ilişiği kesilmeli bu pozisyonun izahati olamaz

Nuri Asan

Hadi yalçın kaçırdı anlarım da Yameogo  ****** git lan ne ayaksın sen

Nuri Asan

Alıntı yapılan: emrealtinsk - 08 Aralık 2020, 19:09:23Yalçın'ın derhal takımla ilişiği kesilmeli bu pozisyonun izahati olamaz

ya Yameogo  ya ne demeli hocam. Böyle bir şey yok ya

twitter

bu kadar kötü transferlerle liderlik kovalamamız başarı