Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Biri kubilayla neden sozlesme uzatmiyoruz yazmis. Baskanda cevap vermis biz istiyoruz ama kubilaya sorun diye

eprianu

Soruyu soran hesap birkaç gün önce açılmış. Ümraniye maçındaki skandallar karşısında sosyal medyada tek kelam etmeyen Yüksel Yıldırım soruyu cevaplamış. Ne kadar ilginç değil mi?

İsmail Uyanık'ı sevdiğim için demiyorum ancak keşke Uyanık'ı yanında tutsaydı da kulüp başkanlığı nasıl olur diye biraz tecrübe edinseydi. İsmail Uyanık 2 yıl önce Play-Off'tan elendikten sonra futbolcuların özel hayatlarına yapılan eleştirilere karşı çıkmıştı. Uyanık, her türlü eleştiriyi hak eden futbolcuların özel hayatlarına müdahalenin yanlış olduğunu söylerken Yüksel Yıldırım her geçen gün daha da parlayan bir futbolcuyu sosyal medyada "meze" durumuna getiriyor. Aradaki on farkı değil, uçurumu bulun.

Kubilay sözleşme uzatır, uzatmaz. Bu kendi bileceği iş. Teklifini yaparsın, cevabı beklersin. Ancak önümüzde bu kadar kritik maçlar varken bu konuyu sosyal medyada gündeme getirmek yanlış. Zaten kadroyu yeni yeni oturtuyoruz, Kubilay gibi bir oyuncuyu kaybetme lüksümüz yok.

Sadece Samsunspor

Başkan Allah sana sabır versin. Biz yine tahammül ediyoruz bi şekilde de. Sen bi ton para yığdın takım menemen karşısında böyle top oynuyor. Korona dan kurtardın şükür ama kanser olmazsan iyi.

eprianu

Altınordu ve Giresun maçından sonra kart gören futbolcuları kadro dışı bırak dediğimizde "Bana söz verdiler, şampiyon olacaklar" demiştin ya heh işte o futbolcularla birlikte sana mutluluklar dileriz başkan!

##kdc##

Ya bu adamı çok iyi kazıklıyorlar; ya da takım üzerinden para aklıyor. Bu kadar vasıfsız adama bu kadar büyük paralarla transfer yapılmasının başka açıklaması yok..

Baybars

14 Nisan 2021, 23:24:12 #125 Son düzenlenme: 15 Nisan 2021, 01:02:21 Baybars
Sendeki bu Ertuğrul Sağlam takıntısını anlamak mümkün değil! Baba oğlunu bu kadar savunmuyor! Eminimki çıkamazsak bile sen bu adamı göndermeyeceksin. İkinizinde ortak noktası Samsunspor taraftarını sürekli hain ilan etmeniz. Eleştiriye olan tahammülsüzlüğünüz. Keşke maddi zorluklar yaşamasaydık sana da katlanmak zorunda kalmasaydık. Samsunspor taraftarının kulüp üzerinde hiçbir yetkisi kalmadı kulübün sahibinin ağzından çıkacak iki cümle ile binlerce Samsunspor taraftarı hain ilan edilebiliyor ama başarısız hoca teknik ekip ve futbolculara hiçbir yaptırım yok aksine bol bol pasta kesilip yediriliyor ve taraftara nispet eder gibi resmi hesaplardan fotoğraflar yayınlanıyor. Kısaca Samsunspor eski Samsunspor değil! Ben bu YILPORT Samsunsporu hiç sevmedim!

jean

Ertugrul saglamgitse kim gelecek yucel ildiz bile 30 tane adam aldirdi beceremedi bu ligi tanidigi halde

Ayberk

Şimdi sıra geldi buraya yazmaya. Sayın başkanım geldin kurtarıcı oldun sağol varol vs. Parası olmayan konuşmasın minvalinde demeçlerin oluyordu zaman zaman. İçimizden bu sözlerine destek verenler de oldu. Şuan oyuncu güruhu her Ne kadar suçlu ise de, atladığımız bir nokta var diye düşünüyorum. Bu kadar "para" odaklı takımı taraftar olarak biz kurmadık. Kulübü ticari artı eksi olarak ise hiç görmedik. Oyuncular yerden göğe haksız çıkıp işlerini yapmalılardı buraya kadar tamam. Peki maddi olarak hiçbir sorunu olmayan kulüp neden bu durumlara geldi?

Her neyse en radikal karar neyse onu verirler umarım. Ama bu taraftar sandıkları kadar aptal veya balık hafızalı değil.

eprianu

İsmet Özel'in bir sözü var, "Allah insanı iddiasından vurur" der. Sosyal medyada sürekli para muhabbeti yaptın, şu kadar harcadım, paramı verin gideyim falan dedin, futbolcular da seni para konusunda zora soktu. Demek ki neymiş her şey para değilmiş sayın başkan!

olcay

Başkanın yürüyüşü stepaj yürüyüşü. Düşük ayağı olmuş.
Nasıl ağır bir yoğun bakım dönemi geçirmiş belli.
Ben olsam s.çmışım takımınıza deyip bırakırdım, bu karaktersiz futbolcu müsveddeleri ile uğraşacağıma.

Lusage

Ahhh başkan ahh.. Haftalardır bu taraftarın gördüğünü sende görüyormuşsun, e ne diye bu kadar sabrettiniz? Şu işi daha önce yapsaydınız çoktan işi bitirmiş, keyifle çekirdek çitliyorduk..