Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

evolution55

kalitesizlik ülke genelinde var sadece samsunda değil :)

maç bitmiş, resmi sayfa sonucu paylaşmış, altına ilk atılan yorum 'özeti paylaş'
aynı kişinin profile kısmına baktım, başkana hitaben 'melih okutanla ilgileniyor muyuz? ve yine başkana hitaben 'isveç liginde filanca adam filanca gol asist yapmış, 1 ocakta boşa çıktı' diye yazıyor.

böylelerine şimdi mi yersin paket mi yapayım demek geliyor içimden kibarca

jean

Trivelaspor da yorum yapan iki kisiyi taniyor halbuki onlarada firca atmis aramiz bozulur diye dusunmeden saga sola firca atiyor canli baglandigi programlardada yapiyor o huyu hos degil su internette cevap verme isini birakmasi lazim harbiden mesaj at cevap verme en iyisi boyle olmali

emre

Takındığı tavır yanlış, üslubu çok çirkin. İnsanların onu etikelemesi, birşeyler yazması ve saçma sapan konuşmaları dahi bunu hafifletmez. Bu yönden Samsunspor'umuzun başındaki isim olmayı hak etmiyor.

Zaten insanların kendisine yazmasına sebep olan da onu etiketleyenlerin genellikle saçma sapan şeyler yazan insanlar olmasına sebep olan da yine kendisi.

Lusage

Kazım Yılmaz'ın farklı versiyonu işte. İkisi de aynının laciverti. Birisi dernek başkanıydı defoldu gitti. Bu A.Ş. sahibi. Atsan atılmaz.. Satsan satılmaz..

Raqua55

Baskana karsi haksizlik yapildigini dusunuyorum.Takimi dipten alip 150-200 Milyon tl harcayan insana karsi fazla sertiz.Adamin tek sucu kazim gibi kacmadi erkut gibi siyasete klubu teslim etmedi. Umari alttan alta satmadi.Evet hatalari olabilir twitterdaki yorumlari bazen agir olabilir ama 3 senedir sportif anlamda basarisiz degiliz transfer tahtasiyla ugrasmiyoruz. Siyasetciler Samsunspor ustunden reklam yapamiyor. Eee daha ne yapsin bu adam??

evolution55

az önce attığı tweetlerde başkan kullandığı o cümleden dolayı özür diledi. büyük bir erdemli davranış bu sefer

_SoN_

Demekki bizim gibi tepki veren çok oldu, er yada geç,başkanı olduğu camianın büyüklüğünü anlayacak ve uslubunu değiştşrecektir, aksi halde, dünyanın en zenginide olsa bu şekilde devam etmez, edemez.

eprianu

Alıntı yapılan: Raqua55 - 17 Ocak 2021, 23:56:18Baskana karsi haksizlik yapildigini dusunuyorum.Takimi dipten alip 150-200 Milyon tl harcayan insana karsi fazla sertiz.Adamin tek sucu kazim gibi kacmadi erkut gibi siyasete klubu teslim etmedi. Umari alttan alta satmadi.Evet hatalari olabilir twitterdaki yorumlari bazen agir olabilir ama 3 senedir sportif anlamda basarisiz degiliz transfer tahtasiyla ugrasmiyoruz. Siyasetciler Samsunspor ustunden reklam yapamiyor. Eee daha ne yapsin bu adam??

Biz de bunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu takımı malum şahısların elinden kurtarması bile çok büyük bir hizmet. Ancak üslubu ile tüm bu güzel hareketleri ziyan ediyor.

Takım ilk devreyi 2. bitirmiş. Herkes dört gözle transferleri bekliyor. Birkaç doğru hamle ile ligi domine edebiliriz. Bizim bunları konuşmamız ve birlik olmamız gerekirken, başkan çıkıyor saçma sapan bir twite cevap veriyor, "param da param" diyor, Samsunspor'a yıllarını vermiş insanların kalbini kırıyor... Samsunspor düşmanı art niyetli bir insan bile gündemi bu kadar değiştiremezdi. Başkan bu yanlışı kendi yapıyor.

Tüm bu hengamenin çözümü belli: Susmak. Sen çıkıp Ronaldo'yu transfer etsen, birileri çıkar "Neden Messi'yi almadın" der. Bi söz vardır; suyun üstünde yürüsen, yüzme bilmiyor derler diye. Bu da o hesap.

Başkanın bir röportajı vardı. Günde 16-17 saat şirketleri ile ilgilendiğini, 2 saat de Samsunspor'a ayırdığını söylemişti. Yani günlük 5-6 saatlik uyku ile duruyor adam. Ancak tüm bu yoğunluğun arasında kalkıp ne idüğü belirsiz insanlara laf yetiştirmeye çalışıyor. Akıl alır gibi değil.

Stoper

Yine birine twit atmış. Ve düşmanlara malzeme vermiş, taraftar haklı haksız olsun; konuşamazsınız diyor.

Bırak artık sosyal medyayı bırak!

kutsalforma

İlk başlarda sosyal medyayı kullanmasını takdir ediyordum ama artık iyice baydı. Her yazılana cevap verilmez, orta yaşlarda Facebook dayıları gibi kullanılmaz sosyal medya. Taraftarı gaza getirmek için belki yüzlerce tvit attı ama anlamadığı bazı şeyler başkanın.

1. Bu işten pek para kazanılmaz. Özellikle taraftar ürünleri veya kombine meselesinde belki Anadolu ortalamasının çok üzerindeydiz ama yinede başkanı tatmin edecek şekilde bir geri dönüşün olması imkansız. Bunun en temel sebeplerinden birtaneside ülkenin bulunduğu ekonomik durum. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlere storelar açılmadan, bu konuda pek fazla bireyin değişeceğinide zannetmiyorum pek.

2. Taraftar kulübün maaşlı çalışanı değildir. Taraftara öyle emrivaki yapılmaz. Sen kulübün sahibi olabilirsin ama bu Taraftar armaya gönül vermiş, yilport limanlarına değil. Başkanın bunu anlaması lazım.

3. Başkan çok erkenden sansasyonel vizyon ve projeler ile karşılanması zor beklentiler içine attı kendini. 2 senede Süper Lige çıkmaktan tut, Avrupay gidecek Samsunspor ve kendi oyuncularını çıkarıp pazarlayan bir altyapı makinesi haline gelme meseleleri. Başkan bir karar verecek. Ya ciddi rakamlar harcayıp yabancılar getirecek, bunları da başarılı oldukları takdirde İstanbul'a okutacak iyi bir paraya, yada 3-5 sene TFF'de oynayıp genç bir kadro kurup, altyapıdan takviyelerle çıkmaya çalışacak Süper Lige. Her ikisinin aynı anda yürümesi gerçeklikten uzak bir beklenti.

4. Çok daha profesyonel ve mesafeli davranması gerekiyor. Zırt bırt tvit atmak bir kulüp başkanına yakışmıyor.

5. Ertuğrul Sağlam meselesi: Ertuğrul hoca ile uzun vadeli başarılı olacağımıza inanmıyorum. Ertuğrul hoca hala 2010 seneleri futbolu oynatmaya çalışıyor. Ve tipik bir Türkiye hocası gibi, öne geçtin hemen defansa başla taktiği uyguluyor olur olmaz. Demirspor maçında zaten onun yüzünden puan kaybettik. Baskılı oynadığımız bir bölümde takımı geri çekerek gereksiz baskı ve sonuçta golü yememize sebebiyet verdi. Başkan bunu unutmamalı ve arka planda en az 2 hocayı alternatif olarak mercek altına almalıdır diye düşünüyorum.

cembaba

Ben de herkese cevap vermemesi gerektiğini yazdım. Ama anlamıyor. İpleri koparabilen bir tayfa var Allah'tan cevap yazmıyor Samsunspor için. Yoksa çok gerilimli geçerdi şu süreç.

ask55

Muhatap almayın.
Ne dediğini bilmiyor.
Ağzından çıkanı kulağı duymuyor.
Söylemek istediklerini ifade etme problemi var.
Üslubu çok bozuk.
"Kroyum ama para bende" lafı kendisi için söylenmiş sanki.

eprianu

Geçende ne olduğu belirsiz bir Twitter kullanıcısına yanıt vermişti, dün ise çift takımlı olduğu profilinde açık bir şekilde yazan bir kullanıcıya. Yine rezil cümleler kullandı. Kulüp benim, para mı verdiniz falan. Sosyal medyayı bırakmazsa ileride çok daha büyük skandallar yaşarız.

jean

Bu kadar basarili is adamina yakismiyor bu tur laflar paran yoksa konusma benim param gibi laflari birakmasi lazim cevap vermemesi gerek kimseye

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: jean - 30 Ocak 2021, 19:58:39Bu kadar basarili is adamina yakismiyor bu tur laflar paran yoksa konusma benim param gibi laflari birakmasi lazim cevap vermemesi gerek kimseye

Huy cikmaz. Bkz.(y.y) daha boyle yazmayacagim ozur dilerim