PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

ngonge

Haftaya Kartal Tavşanlı'yı yenerse vay halimize.

Kadir ÇELEBİ

Söyleyecek söz bulamıyorum geçen sezon yaşanan görüntüler gözümün önünden gitmiyor.

55erhan55

YÖNETİM AMAN HA BESİM DURMUŞA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM ET BU TARAFTARIN VEBALİ BOYNUNUZDA ASILIDIR 

kavak_55

bir hoca ne işe yarar aslında çok işe yarar hoca demek takım demektir ama besim durmuş demek futbolun f bilmeyen futbol adamı demek daha fazlasını söyleyecem ama terbiyem müsade etmiyor seyirciden ne farkın var besim yalandan el kol hareketi yapacağına son yarım saat girmeden oyuna müdahale edecen yürüyen oyuncularını görmüyormu gözlerin nerde ne yapacağını bilmezmi insan takımı düşüründe rahatlayın bu futbolcular kasıtlı yapıyor arkadaş umurlarında değil samsun düşmüş düşmemiş. hakımız hepisine haram olsun aldıkları 1 kuruş bile haramdır onlara

Kodalak

lato

Herkes sinirli stresli haklı da alttaki tüm rakiplerin puan aldığı haftada bu sonuç bizi uçurumun kenarına getirdi. Ama geçen hafta buca maçında mücadele vardı diyen varsa asıl bu maçta mücadele vardı. Bütün futbolcular hırsla canla başla mücadele etti ama hücumda çok etkisiz kaldık ve futbolcular arasında çok bariz anlaşmazlıklar var hiç mi antremanlarda pas çalışmıyor bu adamlar biri top atar diğeri izler öbürü boşa kaçar diğeri kafasını kaldırmaz.Hiç bişey bitmiş değil ama önümüzdeki iki haftanın stresi hem bizi hem de futbolcuları çok zorlayacak gibi..

Kodalak

BU KADAR MI RUHSUZ OLUNUR BU KADARMI KÖTÜ OYNANIR

HAVA SICAK TI FALAN DERLER ŞİMDİ

ALLAH BELANIZI VERSİN

55ertan

düsme tehlikesi hic beklememisdim
cünkü bir ankaragücü galibiyeti bize yetecekdi

serkancengiz

SametYılmaz55

hacettepeli

berabere bile kalma lüksünüz kalmadı sorumlular.

Lusage

Tek avantajımız Kartal ile Tavşanlının haftaya birbirleriyle maçı olması. Son 2 haftada 2 puan bizi ligde de bırakabilir küme de düşürebilir. Haftaya Gaziantep'ten mutlak puan ile dönüp Adana Demirspor'un kazanması için dua edeceğiz artık.

Yönetime laf edenlere de helal olsun diyorum. Hiç kimseye saygınız yoksa Emin Kar'a saygınızdan susun.. Bu yönetim olmasa daha sezon başı düşmüştük. Onca imkansızlığa rağmen takımı kurdular. İyi transferler yaptılar. Samsunspor Kulübü Futbolcuların umrunda değilse onlar ne yapsın. Yönetimin tek hatası Erhan Altın'ın istifasını kabul etmek oldu. Ayrıca muhtemelen onlarda Besim Durmuş'tan memnun değil ama ligin sonu gelmişken hoca bulabilmemiz bile muallakken şansa zar atmak delilikten başka bir şey değildir. Hayırlısıyla bu ligde kalalım Besim'de yol alır ruhsuzlarda..

lato

Bizim besim durmuş treni çoktan kaçtı yönetim en kötü 2-3 hafta önce çekecekti besimin biletini hocanın arkasında duruyoruz demek hoş ama bir hocan varsa çok büyük yanlış yaptık kanımca..

teksas3455

Şu dakikadan sonra gitmesin Besim, küme düşersek bu yeni hocanın başına patlamasın!

55ertan

beni rahatlatan

antep_x hic bir iddasi olmamasi ve belkide deplasman sayilmayabilir

tki_x -  kartal_x
goz_tepe -  tki_x