PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

55erhan55

BU takımı bu hallere düşürenlerin Allah belasını versin

teksas3455

O değil de Adana ekipleri sağolsun üç üç sattılar Kartal'a maçı hakikaten helal olsun!  :-X  :-X  :-X

55erhan55

adana falan değil bu beceriksiz yönetim ve besim durmuş bu takımı bu hale getirdi yazıklar olsun bu yönetime

55erhan55

aferin yönetim ve besim durmuş sizi Allaha havale ediyorum

binikalamadım

5trawberry

Adam Değilsiniz ! Haftaya Etekle çıkın sahaya.

samsunmania

kader ağlarını örmeye başladı....
Allaha havale ediyorum hepinizi. Hakkım haramdır futbolcu müsvetteleri. Bundan ağır sövsem ne dövsem ne.

GurbetciFanatik

sizin gibi futbolcularin a.q ben.
Siktirin gidin lan bu sehirden.

Besim Hocaya bu kadar sabreden yönetimede tsk ediyorum.

Acizligin bu kadari da olunmaz.

teksas3455

Biz düşeriz, diğer takımlar arasında hiçbir avantajımız yok.
Biz Antep'i de yenemeyiz, AdanaDemirspor'u da...

55erhan55

BU TABLODA YÖNETİM MİMAR BESİM MALIDA PİYONDUR

GurbetciFanatik

antep den bu takim 3 puan alirsa bu sikeden baska bisey olmaz.
Cünkü bunlarda 3 puan alacak kapasite onur hirs mücadele gurur yok

serkancengiz

yazıklar olsun yönetim besimin elinden sıkı sıkı tut

elexir

Düştük galiba evimizde bu maçı alamadıktan sonra  :kafa:

elexir

Shane_Falco

Sayabildiğim kadarıyla yaklaşık 5 haftadır ( ki çok daha fazla olabilir ) aynı değişikleri yapıyor Durmuş Besim.60-70 arası Mustafa Kayabaşını çıkartıyor. Haluk giriyor oyuna sonra Roberts, Mustafa'nın bölgesine geçiyor. Sorsan forvetleri çoğaltıyoruz der. Aradan 5-10 dk geçiyor kanatlardan birini ( Genelde Dimitrov ) çıkıyor Serkan çalık yada aynı tarzda bir kanat oyuncusu onun yerine giriyor. Takım 85 e kadar gol atamayınca da kurtarıcı olarak Ahmet Arı'yı oyuna sürüyor.

Hiç abartmıyorum hep aynı değişiklikler.Adam görmüyor musun bu değişiklikler bir halta yaramıyor neden her hafta aynısını yapıyorsun hiç mi okuyamıyorsun oyunu yada göremiyor musun.Çok vasat bir hocasın gerçekten yetti artık bırak...

Doğru düzgün bir tane bile forveti olmayan Kartalspor son 2 haftadır 3'er tane atıyor.Acaba bunda yaptıkları hoca değişikliğinin etkisi varmıdır ??