13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

celebi

beraberlik almak güzel olur ancak galibiyette zor değil inşaallah

veis

DİYARBAKIRIN BU GÜN KSK İLE DEPLASMANDA MAÇI VAR UMARIN TEKNİK HEYETİMİZ O MAÇI TV DEN SEYREDİP FİKİR EDİNİRLER RAKİP HAKKINDA.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 17 Kasım 2008, 08:43:38
DİYARBAKIRIN BU GÜN KSK İLE DEPLASMANDA MAÇI VAR UMARIN TEKNİK HEYETİMİZ O MAÇI TV DEN SEYREDİP FİKİR EDİNİRLER RAKİP HAKKINDA.

istersen bizde beraber seyredelim

Recep

bide seriye bağlayabilirsek bu galibiyetleri değmeyin keyfimize

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 17 Kasım 2008, 09:15:31
bide seriye bağlayabilirsek bu galibiyetleri değmeyin keyfimize

altay maçı bizi ümitlendirdi fakat olur mu olur diya galibiyeti

Recep

biz varya biz imkansızların takımıyız
ne zaman ne yapacağımız belli olmaz
Allahın izni ile birazda bizim gayretimizle her şey olur

celebi

uçak saatleri denk düşseydi birde fenerle sbak maçı var bune sebep diyarbakıdaydık ama olmayacak sanırım

Yalnızca BİZ

GençKozluklu

Bu hafta çok mutluyuz çok şüküğr. Kaybedilmiş bir şey yok. İlk yarıda kalan 15 puandan hala çok rahat alabileceğimiz 12-13 puan olabilir. Neden olmasın. En azından ilk yarı sonunda 20 puan barajını geçersek herşeye rağmen ayaktayız ve hedefe kilitlendik demektir.

Birazcı başarabilirize inanırsak olacağını düşünmekteyim. Ercüment hocanın yapacağı tek şey teknik taktikten çok, futbolculara BAŞARABİLİRSİNZİ mesajını ermek olacaktır.

Ayrıca Pazar gününü heyecanl bekliyorum. Basket maçının hangi salonda olduğu bilgisi oynanacağını bilen var mı? Ben inşallah ailemle, çelik - çocuk maçta olacağım. Mutlaka yanımda da eş dost bir çok kişyii götürmeye gayret edeceğim.

Bilen varsa salonun yerinin paylaşırsa sevinirim.

Hepinize hayırlı haftalar dilerim.

celebi

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 17 Kasım 2008, 11:33:01
Bu hafta çok mutluyuz çok şüküğr. Kaybedilmiş bir şey yok. İlk yarıda kalan 15 puandan hala çok rahat alabileceğimiz 12-13 puan olabilir. Neden olmasın. En azından ilk yarı sonunda 20 puan barajını geçersek herşeye rağmen ayaktayız ve hedefe kilitlendik demektir.

Birazcı başarabilirize inanırsak olacağını düşünmekteyim. Ercüment hocanın yapacağı tek şey teknik taktikten çok, futbolculara BAŞARABİLİRSİNZİ mesajını ermek olacaktır.

Ayrıca Pazar gününü heyecanl bekliyorum. Basket maçının hangi salonda olduğu bilgisi oynanacağını bilen var mı? Ben inşallah ailemle, çelik - çocuk maçta olacağım. Mutlaka yanımda da eş dost bir çok kişyii götürmeye gayret edeceğim.

Bilen varsa salonun yerinin paylaşırsa sevinirim.

Hepinize hayırlı haftalar dilerim.

maç önce ümraniyede Haldun Alagaşta denildi. ama daha sonra kadıköyde caferağa spor salonunda denildi ilerleyen günlerde paylaşabiliriz sanırım netlik kazandıktan sonra bilgileri

celebi

http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.nsf/($$TBFV1_BasinBulteni_TBBLHP_WEB_View)?OpenView

genç kozluklu buradan bakabilirsin maç saat 16:00 da caferağada

FENERBAHÇE
- SAMSUN BASKETBOL

22.11.2008 16:00 20026 İstanbul Caferağa Spor Salonu
Teknik Komiser 
Lig Komiseri 
Hakemler

ve maç ayın 22 sinde

GençKozluklu

Çelebi kardşim çok teşekkür ederim. 16:00 süper saat. Allahım inşallah çok anormal bir şey çıkmazda bu maça giderim.

Cumartesi olması benim için sorun değil ancak gelmeyk isteyipte Cuamrtesi çalışan kişiler için zor olacak. İnşallah ben salondaki yerimi alacağım. www.samsunspor.biz atkısınıda o zamana kadar alabilsek fena olmaz. Atkımızla da hazır naklen yayın varken sitenin reklamını da yapardık  ;D

Salonda buluşmak, tanışmak dileğiyle.

Nuri Asan

Bu maçtan puan alırsak tüm başlıkları Sempatik Bengülü açsın başkası açmaya çalışırsa forumdan banlansın.
Kar6 rüyalara devam et be kardeşim

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 17 Kasım 2008, 14:34:12
Bu maçtan puan alırsak tüm başlıkları Sempatik Bengülü açsın başkası açmaya çalışırsa forumdan banlansın.
Kar6 rüyalara devam et be kardeşim

hatta Kar6 maçı rüyasında görmezse o da banlansın  ??? ;D

kuzey55

zor bir deplasman pek umutlu olmasam da yine iyi oynayacağımızı düşünüyorum.her sonuçta bu takıma güveniyorum...