ZTK 2023/2024 | 5.TUR Alanyaspor 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ocak 2024, 23:44:01

« önceki - sonraki »

adige73

Hakem gözünün önündeki penaltimizi yedi ya

Sadece Samsunspor

Kapattim izlemiyorum. Hakemde cop muhammedde dimatada genclerde alayi cop. Normalde boyle yorum yapmam ruhsuz insan gordummu dayanamiyorum

emrealtinsk

Sadece Samsunspor

Bu kadar kotu oyunla 3 atmak degisik bise olmus. Muhammed ozbaskicinin gol atmasina sevindim. Ilerde ki forvet cocukda iyi asist yapan berhan. Mustafa tan i cok begenen var ama ben sahsen begenmiyorum rakibi tutamiyor hep bosta orasi.

Raqua55

_SoN_

Gönül isterki, Samsunspor'un ismini her yerde duyalım, ama maalesef şu aşamada tek hedefe odaklanmak zorunda kaldığımız için Türkiye kupasını bile arka plana atmıştık, güzel bir galibiyet güzel bir süpriz oldu, son 16 ya kaldık, bundan sonra hedef daha ilerisi inşallah. Tebrikler takım.

Stoper

Tebrikler Samsunspor'umuz.
Gençler için tatlı deneyim.

isyan

Beklenmedik güzel bir galibiyet. Tebrikler Genclere

mehmet yılmaz

Sürpriz mi bilmiyorum ama çok iyi oldu bu. Biz yedek çıksak bile rakip de öyleydi. Kulübe anlamında çok daha kuvvetlilerdi. Buna rağmen bazen şansımızın da yardımıyla çok iyi bir sonuç oldu bu. Belki ligdeki konumumuzu güçlendiririz ve kupaya asılma fırsatımız olur, belki...

jean

Umidimiz olmasada kazanmak guzeldi insaallah birkac tur daha atlariz

brigand

Yedek kadronun ötesinde genç takım takviyeleriyle şansımızın da yardımıyla tur atlamış olduk. Kendi adıma sürpriz bir tur oldu. Yüksek kapasite ve yetenek değildik sahada ama bırakmadık maçı hiç. Bu mücadeleleri sayesinde genç oyuncularımız bir maç daha oynama fırsatı bulacaklar. Gelecek turda kura şansı da yanımızda olur umarım.

adige73

Bu turda da seri başı uygulaması olacak mı acaba

ugurozkan

Alıntı yapılan: adige73 - 18 Ocak 2024, 18:32:41Bu turda da seri başı uygulaması olacak mı acaba

geçen yıl olmamış. kural değişmediyse olmayacak.

isyan

Alıntı yapılan: adige73 - 18 Ocak 2024, 18:32:41Bu turda da seri başı uygulaması olacak mı acaba
Olacakmis.

7) Son 16 Turu:
a) Son 16 Turu müsabakaları, Beşinci Eleme Turu müsabakaları sonucunda tur atlayan 16 (on altı) takım arasında tek maç eleme usulü ve seri başı sistemine göre oynanır.
b) Bu statünün 5. maddesi çerçevesinde belirlenecek olan 8 (sekiz) takım seri başı olur ve diğer 8 (sekiz) takım ile eşleşir.
c) Eşleşmeler ve müsabakanın hangi takımın sahasında oynanacağı kura çekimi ile belirlenir.

Cikan sonuclara göre seri basi degiliz.