Burhan Arman

Başlatan CurvaSs, 23 Aralık 2012, 17:05:30

« önceki - sonraki »

sadece55

Genç oyuncuların sözleşme olaylarına bu kadar kendilerini kaptırmamaları gerekli.Daha birşey göstermeden sözleşme diye diretmemeliler.

merdocan

biz bu adamdan niye yararlanmıyoruz rostasyonda.en azından maclarda 70 den sonra girmesi hem takım adına hem de kendisi adına baya bir avantajlı olur.

adige73

Alıntı yapılan: merdocan - 23 Şubat 2015, 00:28:39
biz bu adamdan niye yararlanmıyoruz rostasyonda.en azından maclarda 70 den sonra girmesi hem takım adına hem de kendisi adına baya bir avantajlı olur.
Ofeodunun yerine pek ala oyuna alınabilir yetenekli bir oyuncu

merdocan

direkt 11 de ofeodun yerine koyulmasada sonradan alınabilir.erhan hoca bişeler biliyo heralde :D

Kaya

İlk yarı itibariyle gençler içinde en iyi gelişim gösteren oyuncu. Yeri olmamasına rağmen sol bekte iyi idare ettiğini düşünüyorum..Bana kalsa Alperen'e ilerde verilen şans kendisine verilse hızı ve kuvvetiyle 1-2 gol bulabilirdi. Osman hocanın takımdan göndermeyeceğini düşünüyorum.

oguz_5528

Burhan iyi çalışıyor saha da çok genç ,ama yeri sol bek değil

Sol Açık

Burhan sürekli gelişiyor. Yeri sol bek olmayabilir, ama sol açık oynayabileceğini de düşünmüyorum, halen çok eksikleri var.

Savunmasını geliştirdi, hızı ile iyi kademeler yapabiliyor ki bunlar pozisyon bilgisinin arttığını gösteriyor. Yani gelişen bir oyuncu.
Hücuma çıktığında adam eksiltmek üzere cesareti var ve rakibin üzerine gidebiliyor. Yapabiliyor mu? Hayır, neredeyse hiç çalım atabildiğini görmedim. Ama bu özelliğini de geliştirirse, iyi bir sol bek olabilir.

cakir55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Aralık 2016, 09:36:20
Burhan sürekli gelişiyor. Yeri sol bek olmayabilir, ama sol açık oynayabileceğini de düşünmüyorum, halen çok eksikleri var.

Savunmasını geliştirdi, hızı ile iyi kademeler yapabiliyor ki bunlar pozisyon bilgisinin arttığını gösteriyor. Yani gelişen bir oyuncu.
Hücuma çıktığında adam eksiltmek üzere cesareti var ve rakibin üzerine gidebiliyor. Yapabiliyor mu? Hayır, neredeyse hiç çalım atabildiğini görmedim. Ama bu özelliğini de geliştirirse, iyi bir sol bek olabilir.
Yeri sol açık değil sol bek değil ne o zaman mevkisi ? :D
Bence en azından bu sene bize fayda sağlamaz. Ancak maçın son 10 dakikasında falan dinamizim getirir takıma.

Shane_Falco

Tamam belki yerinde oynamıyorsun ama 20 maçtır bu takımda ilk 11'de çıkıyorsun arkadaş bir tane düzgün ortanı görebilseydik keşke. CV'ne baksak şuan 20 yaşında TFF'de 20 maça ilk 11 çıkmış adamsın. Yarın sözleşme imzalasan yıllık 200-300 milyar para istersin. Bizim çocuğumuzsun tamam ama bir numaranı göremedim.

bayfa55

Valla bu adam Kırmızı grupta bile zor oynar.

sadece55

Çok şanslı adammış öyle yokluk bir döneme geldi ki Samsunspor da ilk 11 başlayabiliyor.En azından bu cv ile para kazanacak.

brigand

Beklenen sade ve hatasız oynamasaydı. Neredeyse hiç başaramadı. Yetenek sonucu beklenmedi kendisinden, biraz özveriyle olacak bir iş beklendi. 2.golde yaptığı hata şansızlık falan değil. Oraya o topu ölümüne kornere vurmaya geleceksin. İlk golde adam önünden geçiyor, o aciz Ndiaye'ye uyuyorsun, sağlam ayağın kayıyor.Artık yapacak hiçbir şey yok Burhan adına.

Sadece Samsunspor

Utan utan gencliginden utan. 35lik abs den ders al

sadece55

Bunlar dan topçu mopçu olmaz nargileci canberkin arkadaşları.

Sadece Samsunspor

Bak vedata bak abdulkerime hepsi senin yasitlarin. Sen napiyosun. Ayakta duramiosun. Adam gecemiosun. Orta yapamiosun. Ilk devre dahil en az 12 13 mac oynadin. Hala daha gelistirmiyosun kendini.