2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

Raqua55

Josef de Souza takımından ayrılmış.Orta sahaya efsane olur. Kesinlikle yapışmalıyız.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 10 Eylül 2023, 21:02:11Josef de Souza takımından ayrılmış.Orta sahaya efsane olur. Kesinlikle yapışmalıyız.

Tam onu yazmaya geldim bi baktim sen yazmissin kardeşim. Kesinlikle nokta atışı olur ama giderken bu ülkede can güvenliğim yok diye gitmişti. Lafını yer mi bilmem ama gelirse artık transferi noktalarız

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Eylül 2023, 21:45:43Tam onu yazmaya geldim bi baktim sen yazmissin kardeşim. Kesinlikle nokta atışı olur ama giderken bu ülkede can güvenliğim yok diye gitmişti. Lafını yer mi bilmem ama gelirse artık transferi noktalarız

Bence gidiş konusunda  başka nedenler yatıyordu. Beşiktaş'ta yönetim ile problemleri mevcuttu diye biliyorum.

Sadece Samsunspor

Çaykur Rizespor, Nottingham Forest forması giyen Jonjo Shelvey'i 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.

Abi bu şaka mı. Bu adam nasil rize ye geliyor. Premier ligde cok macini izledim. Bi adam bu seviye de nasil rize yi tercih eder cok ilginc

Raqua55

Raqua55

14 Eylül 2023, 19:43:35 #80 Son düzenlenme: 14 Eylül 2023, 20:43:47 Raqua55
Transfer sezonu yarın bitiyor elimizdeki kadro yeterli değil. Transfer cezası söz konusu.İyi  bir kanat ve 6 numara şart. Yoksa işimiz zor. Başkan duy bu sesii. Balotelli ile Josef'i getir şehir yansın başkan ikiside boşta

Sadece Samsunspor

Kasimpasa da oynayan Tirpan ile gorusuluyormus sanirim. Turk statusunde oynuyormus

brigand

6 numara için Tırpan gelecek gibi. Bakalım bekliyoruz.

Raqua55

Başkanın açıklamalarına göre transferi kapattık. Bomba derken biz patladık. Lig'de kalmak başarı olur

Sadece Samsunspor

Tirpan ile imzalandi. Hayirli olsun 6 numara gorevi gorur.

Raqua55

Son dakika patlar mı bir kaç tane daha 😀

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 15 Eylül 2023, 21:21:52Son dakika patlar mı bir kaç tane daha 😀

Sanmıyorum bitmistir transfer. Ama eger ceza alacaksak 2 devre. Kesinlikle oyuncular almaliyiz

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 13 Temmuz 2023, 10:12:57küme düşen takımın yedek futbolcusunu gece  operasyonu ile takıma getirdik!

şu ana kadar kurulan kadro ile orta sıralar değil düşme hattından kurtulma mücadelesi veririz ancak. yüksel yıldırım iş adamıdır benim gözümde. futboldada iş hayatı gibi fazla para harcamadan en ergonomik makinelerle işi idare etmeye çalışan temkinli patron zihniyetiyle yavaş yavaş büyüyeceğini planlıyor ama süperlige çıkınca o iş makinelerini parça parça edip eline verecekler. seneye 1. ligden tekrar kurtulmak için takat gösterebilirse yeniden geldiği süper ligde adam gibi transferler yapmadan bu işin olamayacağanı anlayacaktır.
Nanu transferiydi sanırım bu :) ... taaa ne zaman söylemişiz başımıza gelecekleri. güleriz ağlanacak halimize!!!

tyyaman

Brezilya'da Santos küme düşmüş. Yok mu şuradan eli yüzü düzgün iki oyuncu çekebilecek bir transfer sorumlusu.

55.hakan

Transfer yasağımız yok mu bizim arkadaşlar.