Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Mesut Bakkal'ın Samsunsporumuza gelmesiyle yanında getirdiği eski futbolcumuz.Mesut Bakkal ile geldi diye çok sevindim.

beşnumara

Antrenman resimlerinde gördüm şimdi hem kendisi için hem de Samsunsporumuz için hayırlı olsun.Defans oyuncularına öğreteceği çok şey var.İnşaallah bizimkiler kapar bir şeyler.

GökhanÇağlar

hoşgeldin İsmet,Trabzona attığı gol unutulmaz...

Sioux

Ne koymuştu ama Trabzon'a :)
Samsunspor'umuzu bilen, seven birinin kulübede olması güzel.

Sonuna Kadar 55

samsun da olması onu için ayrı birşey

isa55

lucarelli

Hoş geldin. Seni tekrar bu çatı altında görmek çok güzel.

özkan

22 haftada 3'ncü yardım hocamız olarak hoşgeldin.

sadece55

YaşarDoğu

Turuncu

fanatik samsunsporlu

ismet öğret bizimkilere uzaktan şut nasıl çekilir

Kaya

Çok pas hatası yapıyordu diyormuşum ortalık karışıyormuş  :D

İsmet Taşdemir topçuluğu döneminde son derece mütevazi ve çalışkan bir isimdi..Antrenörlüğü ile ilgili de aynı şeyleri duyduklarıma göre söyleyebilirim..Bu şehrin,tesislerin ve statın havasını solumuş birisinin takımda olması sevindirici.Başarılar...

mehmet yılmaz

İsmet Taşdemir, 1994-95 sezonunda Denizlispor'da oynarken yıldızı parlamış bir oyuncuydu. Hatta üç İstanbullunun da transfer listesindeydi. Ancak 1995-96 sezonunda o zaman Cem Uzan'a ait olan İStanbulspor'a çok büyük bir meblağ karşılığında gitmişti. Beklentileri karşılyamadı ve kötü bir sezon geçirdi orada. 1996-97 sezonunda ise bizim kadromuzdaydı. Orta sahada çalışkan, güçlü, gol özelliği de olan bir oyuncuydu. Aklımızda kalan en önemli tarafı Trabzonspor'u 2-1 yendiğimiz maçta neredeyse orta sahadan attığı enfes goldür. Yanılmıyorsam 3 sezon oynadı bizde ve Baidoo ile takas edilerek Ankaragücü'ne gitti. Güzel hatıraları olan bir oyuncumuzdu.

kalptenþimþek

aynı zamanda intertoto kupa maçlarında da süperdi..