Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Shane_Falco

Istifa etmeyip hala takimin başında kalırsan büyük karaktersizsin

ata55

Çok büyük tazminatı varmış. Bırakıp gder mi hiç?
Samsunspor'a gelmek için üst para vermesi gereken hocalara tazminat maddesi koyduruyor yönetim.

ngonge

Su mactan sonra da cikip vidi vidi edip buradaki itibarini yerle bir etmemeliydi. Olmuyor iste acik ve net. Ismail baskan in prensipleri olmasini anliyorum ama isini layigi ile yapmayan kisiyi degistirmesi daha onemli bir prensip degil mi?

Lusage

Erhan sakat sakat oynarken Bahattin'i çıkarıp Erkam'ı almak nedir hoca? Taner gibi saçma sapan değişikliklere başladın. Amatör Bayrampaşa'nın 3 atıp gönderdiği Hacettepe'yi yenemedin ya helal sana hoca..

yilmazselcuk55

Taner hoca ismet hocanın yanında mourinhoymuş. Senle de olmadı hoca kontrolü disiplini sistemi kaybetmiş durumdasın.

Shane_Falco

Adam değilsin adam. İşe yaramaz herif...

SametYılmaz55

Son dakika yenilen gollere anlam veremiyor nedenini de bilmiyormuş beyefendi.Ey güzel Allah'ım nasıl bir günah işledik, nelerle sınıyorsun bizi

cakir55

Son dk yenilene gollere anlam veremedin sen ama ben anlam çıkardım. Son 2 maç son dk gol yemesek liderdik şuan İsmet hoca. Bak anlam veriliyormuş demek.

ngonge

Hala gönderilmemiş olması büyük handikap. Şu oyuncuları toparlayacak biri lazım. İsmet Hoca stresle panikle kadroda sürekli bir şeyler denemeye çalıştı son haftalarda. Her seferinde duvara tosladı. Bunun geri dönüşü olmamalı. Her geçen güne yazık.

Acaba İsmail Uyanık bu seneyi gözden çıkardı da seneye İsmet Hoca'nın kuracağı takımla çıkarız diye mi düşünmeye başladı? İsmail Başkan ne zaman bir t.direktörün arkasında dursa ondan kazık yediğini hatırlamalı. İlk yöneticiliğinin son yılındaydı sanırım, Ertuğrul Sağlam ile yaşadıklarını biri ona hatırlatmalı.

Shane_Falco

Sözde basın toplantısı yaptı. Çıktı saçma sapan konuştu.

Yok efendim Keçiören'den alınan 1 puan iyiymişte dışardan herkes bu iş bitti, şampiyonluk gitti demişmiş ondan etkilenmişmiş.

Yok ilk 5'deki takımların hiç birini yenemedik ama hiç birinde de yenilmedikmişmiş.

cakir55

Ankaragücü ile yaptığın tesadüf başarının ekmeğini yiyorsun iyi iş vallahi.

ngonge

Gittikce maglubiyetleri veya kotu futbolu oyunculara addetmeye basladi. Bana kalirsa bu sezon play off da cikamayacagini dusunuyor. Oyuncuları suclayarak seneye de kalip kendi kadrosu ile cikma planlari yapiyor.

Shane_Falco

Ligin son maçını oynuyoruz. Play-off ta muhtemel rakiplerimizden biri ile oynuyoruz. Rakip çoluk çocuk ile geliyor. Biz ilk 11 imiz ile çıkıyoruz.

Ve aonucta bugün oynadığımız rakiple eşleşiyoruz. Şuan bütün oyun planını hamlelerini gördü rakip takım hocası.

Aferin hoca...

maço

soruşturulmalı
Rakibe analiz yaptırdı resmen . As oyuncularımız sakatlık tehlikesi yaşayabilirdi.
Bu kafayla zor malesef