Freddy Plumain

Başlatan _SoN_, 18 Ağustos 2020, 21:42:33

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

O kadar kötü ki, maç kadrosuna bile giremiyor. Ahmethan'dan bile kötü olmayı başarmak da ayrı bir meziyet olsa gerek

Elyesa

bolgesel amaotorde bile oynatmam bunu

eprianu

06 Ocak 2021, 11:11:09 #47 Son düzenlenme: 06 Ocak 2021, 14:11:19 eprianu
Gyasi ve Plumain'in bu kadar kötü performans sergilemelerinin arkasında bir sebep olmalı. İkisi de şu ana kadar gördüğümüz en kötü yabancı futbolculardan. Gyasi beklediğimizin çok altında olsa da kıpırdanma gösterdi ama Plumain'de hiçbir şey yok.

SSKLA

Alıntı yapılan: SSKLA - 03 Eylül 2020, 23:49:42nedense antrenman görüntülerinde falan çok da mutlu değilmiş gibi bir hava sezdim, hayırlısı olsun.

bak dedim dedim ne oldu şimdi :D

Lakin ben bu vatandaşı bi yönden sevdim. Dedim ki madem gidiyor bana bi faydası dokunsun. Instagramdan yazdım bana bi maç forması verebilir misin diye. İkiletmedi tamam dedi, forma giyemediğinden sebep olsa gerek Store'da tüm baskılarını yaptırıp kendi bedenine uygun olan formadan yaptırmış. Sonra bana dedi gel store Pazartesi 5:45'te formanı vereyim. Dedim eyvallah hacı dayı. Bi de adamı 10-15 dakka store'un önünde beklettim trafikten ötürü, hiç gıkını çıkarmadan beklemiş, formamı verdi, arabası da Golf. Yani iyi niyetli biri, üzgün üzgün takılmasına ve bi halta yaramamasına üzüldüm. Ama biraz da top oynasaydın be biraderim...

AhmetDenizci

Sadece Samsunspor

Bu da simdi atabey gibi show yapar. Neyse yapsa da degismez hic begenmedim

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Ocak 2021, 18:17:35Bu da simdi atabey gibi show yapar. Neyse yapsa da degismez hic begenmedim

Westerlo da ilk macinda gol atti. Atabeyde 1 asist 1 gol ayni macta

AhmetDenizci

isyan

Adam dikine kosu yapmis saka gibi

SSKLA

Attığı gol umrumda değil, yeterli biriydi iddiasında da bulunmuyorum ama hocanın kendisine haksızlık ettiği için bizde hiçbir katkı sağlayamadı bence. Sağlasa ne sağlardı onu da bilemiyorum tabii...

SSKLA

Plumain olmalı olmamalı kısmına göre bence olmamalı. Ama bunun sebebi kötü olması değil sezon başlamadan önce yazdığım şu girdidir.

Alıntı yapılan: SSKLA - 03 Eylül 2020, 23:49:42nedense antrenman görüntülerinde falan çok da mutlu değilmiş gibi bir hava sezdim, hayırlısı olsun.

Plumain'e gelirsek bence yeteneği kısmında çok katı davranıyoruz, çünkü toplam 150-200 dakika oynattık. Ayrıca takımda Burak Çalık, Caner, Keremcan, Gökhan Alsan hem yabancıları oyun içinde dışlıyordu ve muhtemelen oyun dışında da dışlıyorlardı. Bu benim sene başından beri olan gözlemim. Ertuğrul Sağlam ile alakalı da yazdım defalarca sene başından beri. Onun da yabancı alerjisi vardı, çok aleni bir şekilde görünüyordu. Bu şartlarda hiçbir yabancının iyi olmasını bekleyemezdik, onlar iyiydi çevresi kötüydü demiyorum ama gözle görülür pek çok yönlü mobbing vardı yabancılara. (Caner, Keremcan, Burak Çalık ne tesadüftür ki kadro dışı kalan isimler)

Bu kapsamda bence kötüydü demek insafsızlık ama bi kere kötü giden şeyi yeniden denemek de çok gerekli bir şey değil. Umarım kalmaz ama kalırsa da yabancı hakkı harcamaktan başka zararı yok, nasıl olsa kanatlar yeterince dolu.