5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

Dartagnan

He ondan oynamıyor.  Ya bıralın bu işleri.

SametYılmaz55

Gençsin,hata yaparsın,kötü performans gosterirsin bunlara eyvallah ama oran buran oynarsa olmaz bu işler Doğan.Bu yaşta bu kafayla gidersen kendine yazık edersin.Sercan gibi Sefa gibi olur kaybolursun

kuzey55

gecen sene Mersin maçından beri ısınamıyorum bu çocuğa gs yalakalığı da cabası.bi artısı yok bence.

sadece55

Bkz. Sefa Aksoy Kariyeri...

AllydeenleaR

Orta sahada forvete yardımcı pozisyonda (musa aydın, talha, recep niyaz) biri oynayacaksa onun arkasında oynayan adamların pozisyon bilgisi sağlam, basit oynayan adamlar olması gerekli. Doğan bu yönüyle o mevki için takıma eksi katıyor.
Dünkü maçta pozisyon bilgisi eksikliğinden orta saha çok boş kaldı.
Bir de biri doğana xabi alonso olmadığını söylesin çok uzun paslar atmasın, a.madrid'deki gabi'yi örnek alsın.

beşnumara

Recep niyaz ile talha iyilesti mi bulursun bi daha o formayı!

ask55

dün beğendim ben doğanı.
takım çok kötü olunca o da kötüymüş gibi bir izlenim oluşmuş olabilir.
helal olsun sana çocuk.hepsi laylaylom takılırken sen elinden geleni yaptın.

Dartagnan

valla kardeşim ordu maçında gölü atıp 2 elini zlatan vari açmayla  olmuyor bu işler.Dediğim gibi cin olmadan adam çarpmaya çalışmak cuk diye oturur Doğan'a.Ben maçta ne yaptığını anlayamadım açıkçası.Bir tane adam akıllı pasını göremedim.Neyse bakalım .

sadece55

Benim de Doğan denince ilk aklıma cin olmadan Adam çarpmak geldi yetişemedim Yavuz yazmış.

ngonge

Doğan'ın kumaşı iyi de, bu şekilde oyun kurucu pozisyonu vermek doğru değil.

Ladikli

Futbolcu hariç herşey olur senden,biran önce defol git

lato

Aldığı her topu panikle ayağından çıkarıyor. Heyecanı yatışıp da biraz ayağında top tutmaya başlarsa bir şeyler olur. Bir de sürekli hocanın ağzına bakıyor ne yapayım diye. Hoca sana vereceğini sahaya çıkana kadar vermiştir biraz daha rahat oyna sahada

sadece55

özkan

Koçum sana Allah yürü kulum dedı ama sen yürüyen merdiven ıstedın.kesıgı yersin umarım.

ask55

96 lı çocuğa yapılan muameleye bakar mısınız..
çocuk hepimizin hayalini gerçekleştiriyor farkında mısınız beyler ?
biraz daha saygılı olmak lazım.

bugün önceki maçlara göre kötüydü.
ama şansı yanında değildi.
çok etkili iki şutundan biri girseydi bugün doğan kraldı.

kolay bulmuyoruz kolay kaybetmeyelim ve sahip çıkalım beyler.