5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

cembaba

Bugünün en iyisiydi kesinlikle. İleride geride orta sahada forvet arkasında her yerde oynadı. Bastı top aldı, verdi. Serkan Çalık'a süper bir pas verdi ama Serkan atamadı. Bence Kalpar'ın artık Doğan'ı 11'de düşünmesi gerekiyor.

Ertuğrul Sağlam

Bu çocuğun bizim ortasaha da kimden neyi eksik acaba!

feticalik

Turgaydan daha çok iş yapacak birisi. Erdemden eksiği yok. İnşallah aksi bir durum olmaz ve kendini ispatlayarak maçlarımızda daha çok görev alır. En azından 70 den sonra.

MeL_55

turgaydan 10 gömlek, erdemden 5 gömlek, adnandan bile 3 gömlek üstün oyuncu.
modern futbol temelini almis ve oyun kurucunun neler yapmasi gerektigini iyi ögrenmis.
sag sola bakip ara paslar, iyi teknik ve zekaya sahip.

erdem düz oyuncu
adnan ise sadece mücadele ediyor.

özkan

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 02 Ekim 2013, 17:43:12
Bu çocuğun bizim ortasaha da kimden neyi eksik acaba!
trabizonlii bir babası

mimar55

Aferin sana ama daha cok çalışmam lazım bu kadroda değil yanında tecrübeli oyuncularla görmek lazım ki tam notu al benden on üzerinden 7 bide golden sonraki sevincinden 8

lato

Serkan'a attığı pas gol olsaydı şu an herkes Doğan'ı konuşuyordu

AhmetDenizci

İnşallah Kalpar ligde de 70den sonra şans vermeye başlar artık.

s_uzunkaya

hocaaa doğan ı oynatttt... hata yaparsa gene oynattttt.... hala yaparsa genede oynatttt.... kazandırt doğanı hocaaaaaa........

55.hakan

Doğan'ı çok beğendim.Orta alanda iki ayağını da çok iyi kullanması ve çift yönlü oynayabilmesi iyiydi.

Sol Açık

Doğan gerçekten yetenekli ve Aydın'a karşı iyi oynadı. Ama halen acemiliği var, bunu görmezsek ve göstermezsek, kendisini geliştirmesini de engelleriz. Bir pozisyonda kendi ceza sahası içerisinde topuk pası vermeye kalkmış pozisyon yemiştik, birkaç pozisyonda da pas hatasından kontra yemiştik. Yani hata da yapıyor (ki bu yaştaki cesur bir oyuncu için çok normal), zamanla oturur.

Doğan'ın ilk 11'de oynayabileceğini düşünüyorum. Ama zamanla kadroya girmesinin daha doğru olacağı inancındayım. Bilelim ki, ya iyi işlerin yanında pek çok hata da yapacak (PTT 1.lig takımları Aydın gibi cömert olmaz) veya hata yapmamak için cesur oynamayıp sıradanlaşacak.

Doğan geçen sezon bile ilk 11'de oynayamıyordu, bu sezon ancak yavaş yavaş girebilir.

brigand

Genç ve yetenekli bir oyuncu hakkında olumlu bir düşünceniz varsa yapmanız gereken her fırsatta onu sahanın içine atmak olmalıdır. Orada görecek, hata yapacak, heyecan yaşayacak ama bir süre sonra var denilen hamur pişerek umut edilen hale bürünecektir. Ben Doğan'a ilk 11 de istikrarlı bir şekilde şans verilirse son zamanların değerli oyuncularından birine sahip olacağımızı düşünüyorum. Canberk ve Doğan doğru kullanıldıkları takdirde birkaç sezon sonra camianın özlediği altyapıdan yetişen 2 yıldız haline gelecektir. Umarım doğru tercihler yapılır.

orucreis

Sayın sir kalpar şu çocuğu oynat artık maçın son bölümlerine doğru oyuna al da.futbol risk oyunudur tecrübeli oyuncularla az hata yapmayı planlayıp maç alma sevginden vazgeç be.şut atcak oyuncumuz yok al doğanı vursun yada kemali.allah aşkına 7 maçta kaç şutumuz var.oyun kurabilecek bi cevher var elinde kazan onu

brigand

Yorumu yazdıktan sonra Sunderland - M.United maçını izledim. Maçı 1-0'dan 2-1 M.United lehine çeviren kazandıran adam 95 doğumlu ve ilk 11 başlamış olan Januzaj. Üstelik deplasmanda yapıyor bu işi. Çok mu fizik kondüsyonu iyi hayır. Ama yetenekli adamı sahanın içinde bırakmak gerek. Doğan üzerinden yazıyoruz hep ama Canberk, Kemal ve Mehmet'de peşi sıra gelecek isimler.

Sercan

Alıntı yapılan: brigand - 05 Ekim 2013, 21:40:05
Yorumu yazdıktan sonra Sunderland - M.United maçını izledim. Maçı 1-0'dan 2-1 M.United lehine çeviren kazandıran adam 95 doğumlu ve ilk 11 başlamış olan Januzaj. Üstelik deplasmanda yapıyor bu işi. Çok mu fizik kondüsyonu iyi hayır. Ama yetenekli adamı sahanın içinde bırakmak gerek. Doğan üzerinden yazıyoruz hep ama Canberk, Kemal ve Mehmet'de peşi sıra gelecek isimler.

Mehmet Yılmaz bizim oyuncumuz değil artık kardeşim. Ama Enes Köktaş bizim oyuncumuz...

Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR !..