Başımız Sağolsun; Şemdinli'de 17 şehit verdik

Başlatan yönetici, 04 Ekim 2008, 10:33:48

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: seckin55 - 06 Ekim 2008, 23:20:11
bunların tek sorumlusu rahmetli turgut özaldır. o saldı başımıza bunları...adamları saddam ulkeden kovarken bizim başbakanımız onlara kucak açmış..o fakirlikte o yoksullukta bizim insanlarımız kurbandan kurbana et görürken o şerefsizlere her hafta 7 kilo et veriliyormuşş..besle kargayı oysun gözünü misali.hepsinin Allah binbir belasını versin.olan Şehitlerimize oluyo...

kardeşim o zihrettiğin şahıs iyi veya kötü sevsekte sevmesekte bu ülkede başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapmış zattır ve ebediyete intikal etmiştir eleştirlewrini isim vermeden yaparsak tartışmalara mahal vermeyiz..

seckin55

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 06 Ekim 2008, 23:25:54

kardeşim o zihrettiğin şahıs iyi veya kötü sevsekte sevmesekte bu ülkede başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapmış zattır ve ebediyete intikal etmiştir eleştirlewrini isim vermeden yaparsak tartışmalara mahal vermeyiz..
ben gerçekleri soluyorum.sorun bakalım buyuklerınıze..anlatsın...iyi veya kotu...bazıları genelkurmaya suç buluyo.ben buna karşılık soledım zaten.

HoliganSamSunLu

biz TSK yı eleştirenleride elştiriyoruz kardeş burada şehitlerimizi konuşalım ben iyi veya kötü yorum yapmıyorum isim zikrederek yazmayalım diyorummm anladın umarın

seckin55

Şehitlerimizi konuşuyoruz zaten.daha ne konuşabilirizki..giden gitti.elimiz kolumuz bağlı..yarın şehit vermıcemız ne malumm...İş siyasete girdi gibi neyse kapatalım bitsin...Allah hepsının belasını versin..

HoliganSamSunLu

bende onu bekliyorum kardeş kapatmanı bekliyorum sen siyasete ilk mesajında girdin benim seni uyarmam ondandı ama sen başka boyuta gittin 15 şehit bu milletin verdiği ne ilk nede son şehit olacaktır... bu vatan var olduğu sürece ordu var olacaktır ordu var olduğu sürece şehitler olacaktır.. burada eleştirlimesi gereken bir nokta aranıyorsa o Şehitlerimizin bir hiç uğruna verildiği burada haykırılan birşey varsa 2 buçuk eşkiya deyerek hafife alınan bir it sürüsü yüzünden Bir milletin 23 yıldır bayraklı tabut kaldırması burada suçlu aranıyorsa 70 milyon suçludur senin bahsettiğin şahıslar gökten inmedi onlarıda onlardan öncekileride şuankileride bundan sonrakileride bu millet getirdi bize saygı duymak düşer eleştirilerimizi yaparken Milletin değerlerine iyi veya kötü saygı duymak lazım... senden ricam tekrar ediyorum yukarıda zikrettiğin şahsın ismini silmen silmesende sen bilirisn ben tartışma çıkasın diye uyardım ama sanırım tartışmanın içine girdim neyse kardeş karar senin ALLAHA emanet ol

seckin55

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 06 Ekim 2008, 23:45:57
bende onu bekliyorum kardeş kapatmanı bekliyorum sen siyasete ilk mesajında girdin benim seni uyarmam ondandı ama sen başka boyuta gittin 15 şehit bu milletin verdiği ne ilk nede son şehit olacaktır... bu vatan var olduğu sürece ordu var olacaktır ordu var olduğu sürece şehitler olacaktır.. burada eleştirlimesi gereken bir nokta aranıyorsa o Şehitlerimizin bir hiç uğruna verildiği burada haykırılan birşey varsa 2 buçuk eşkiya deyerek hafife alınan bir it sürüsü yüzünden Bir milletin 23 yıldır bayraklı tabut kaldırması burada suçlu aranıyorsa 70 milyon suçludur senin bahsettiğin şahıslar gökten inmedi onlarıda onlardan öncekileride şuankileride bundan sonrakileride bu millet getirdi bize saygı duymak düşer eleştirilerimizi yaparken Milletin değerlerine iyi veya kötü saygı duymak lazım... senden ricam tekrar ediyorum yukarıda zikrettiğin şahsın ismini silmen silmesende sen bilirisn ben tartışma çıkasın diye uyardım ama sanırım tartışmanın içine girdim neyse kardeş karar senin ALLAHA emanet ol
senın canın sagolsun be kardesım..belki de haklısın..ama foruma girip yorumları okudugumda ve başka sitelerden yorumlara baktıgımda inan içim doldu...hepimizin yuregı yanıyor.herkez bir suçlu arıyor.en onemlisi tsk' ye suç buluyorlar.bilemiyorum ondan bunu yazma gereksinimi duydum...tartışacak bişe yok.zaten goruşlerimiz aynı..neyse kib.grs uzere

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: seckin55 - 06 Ekim 2008, 23:51:16
senın canın sagolsun be kardesım..belki de haklısın..ama foruma girip yorumları okudugumda ve başka sitelerden yorumlara baktıgımda inan içim doldu...hepimizin yuregı yanıyor.herkez bir suçlu arıyor.en onemlisi tsk' ye suç buluyorlar.bilemiyorum ondan bunu yazma gereksinimi duydum...tartışacak bişe yok.zaten goruşlerimiz aynı..neyse kib.grs uzere

kardeşim yıllarca bu millete koyun denildi madem ki bu millet koyun birilieri çıkıp bunların çobanlığını yapar tabiki bizim ilk önce aynaya bakıp ve Büyük Türk Milletine şunu hatırlatmamız gerekiyor 5000 yıllık Tarihe sığmayan taşan her sözü tarihe altın harflerle geçen her savaşı dünya edebiyat ve Tarih sayfalarına ders olarak giren bu necip millete 84 senede ne  oldu sen ve ben ve bizim gibiler önce bu mellete hakaret edilme sebebi olan koyunluk müsvettesinden kurtarmalıyız ama bunlar onların iyi veya kötü değerlerine saldırarak değil onlara doğruyu hakikati göstererel yapacağız... inşallah ......ALLAH Milletimizin Hürriyetini Daim etsin.

seckin55

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 06 Ekim 2008, 23:57:01

kardeşim yıllarca bu millete koyun denildi madem ki bu millet koyun birilieri çıkıp bunların çobanlığını yapar tabiki bizim ilk önce aynaya bakıp ve Büyük Türk Milletine şunu hatırlatmamız gerekiyor 5000 yıllık Tarihe sığmayan taşan her sözü tarihe altın harflerle geçen her savaşı dünya edebiyat ve Tarih sayfalarına ders olarak giren bu necip millete 84 senede ne  oldu sen ve ben ve bizim gibiler önce bu mellete hakaret edilme sebebi olan koyunluk müsvettesinden kurtarmalıyız ama bunlar onların iyi veya kötü değerlerine saldırarak değil onlara doğruyu hakikati göstererel yapacağız... inşallah ......ALLAH Milletimizin Hürriyetini Daim etsin.
İnşallah dediğin gibi olur....

Yalnızca BİZ

07 Ekim 2008, 11:01:08 #143 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 15:43:55 Yalnýzca BÝZ
HERŞEY VATAN İÇİN...

jean

avrupadakii gelir kanyaklarini kesmek lazim her dugunde binlerce euro toplayip daga yolluyorlar bunun gibi niceleri var bu turkiye cumhuriyetini anlamak mumkun degil dunde dtp linin biri cikmis ozerklik istiyoruz diyor bunlari niye susturmuyorlar anlamadim akp basa geleli teror olaylari cok artti

Yalnızca BİZ

07 Ekim 2008, 13:39:14 #145 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 15:44:16 Yalnýzca BÝZ
HERŞEY VATAN İÇİN...

samsunmania

07 Ekim 2008, 14:20:39 #146 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 15:50:17 samsunmania55
Vatan Sana Canım Feda.

samsunmania

07 Ekim 2008, 15:05:11 #147 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 15:47:21 samsunmania55
HER ŞEY VATAN İÇİN.

Yalnızca BİZ

Herkes kendi işini tam yapsa güzel VATANIMIZDA. Bu konuda sonuna kadar arkandayım samsunmania55...

samsunmania

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 07 Ekim 2008, 15:13:45
Herkes kendi işini tam yapsa güzel VATANIMIZDA. Bu konuda sonuna kadar arkandayım samsunmania55...

Tebrikler kolloid .Olay bu zaten. Provake olmasın yeter.