Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Surekli ayni oyuncularla lig sonuna gidemezler tutunacak bir camia degil liderlige

orucreis

Çok güzel bir üç puan ile haftayı tamamlayıp ikinci devreye başlangıç yaptık. Bundan sonrası artık gelecektir ve üretkenliği en üst seviyeye çıkarmak lazım. Takımlar artık bize 1 puana yatacak (örnek Bayrampaşa maçı)

En göze batan dje dje hırslı istekli ve topu olumlu kullanan bir oyuncu bayadır özlemişiz bu tarz oyuncuyu. Ancak diğerleri 2-3 hafta içinde kendini belli eder. Dje aylardır takımla çalıştığı için mutlaka kendini göstermesi lazımdı.

Haftaya çorapspor yine bir şekilde kazanır gibime geliyo ancak menemen direnecektir fakat asıl maç Altay İstanbul maçı Altay'ın ve bizim kazanmamız halinde ilk 3 resmen şekillenecek gibi puan farkı açılmaya başlar alt tarafla ve ikinci sıraya otururuz. Sonra liderlik kovalaması gelir çünkü çorapspor da arkasından gelen baskıyı kaldıramayacağını düşünüyorum ve oyuncu kadrosu bir yerde patlayacak çok bir alternatifi yok. 2 oyuncusunu kitledin mı çorap maçı kaybeder.

İnşallah sezon sonu şampiyonluk olacak Allah utandırmasın. Bu takım bir şekilde lider olacak

kaan

Son 7 maçını gol yemeden kazanan bir Giresunspor var. (Adanademir-Keçiören-Tuzla gibi takımlar var bu maçlar arasında)

Giresun biraz akıllı olursa bu fikstürle ilk ikiden düşmez diye düşünüyorum.

Bu hafta Menemen'i yenerlerse 41 yapıyorlar. Geriye 15 maç kalıyor. İpi göğüsleyebilirler.

İstanbulspor-Altay diğer önemli rakiplerimiz.

Adanademirspor'un bir noktadan sonra ilk iki yarışından kopacağını düşünüyorum.

Elyesa

bizim zenkemis var menemende giresunu melemen yapacaklar insallah

Tiryakiler55

Uzun süredir bir macta bukadar baskili oynadigimizi gördüm. Ümit vericiydi. Altay'dan dah cok tehlikeli yaratip galibiyeti hakettigimizi düsünüyorum. Simdilik hedefimiz ilk iki olmasi gerektigini düsünüyorum. Sampiyonmu oluruz ikincimi oluruz önemsiz bence. Süper lige cikalim yeter. DjeDje'yi cok begendim. Neden bukadar gec oyuncu degisikligi yaptigimizi anlamiyorum. Yine Kubilay'in etkisi oldu asistle. Kubilay veya Guido biraz daha erken alinabilecek oyuncular oldugunu düsünüyorum. Neyseki sonunda atabildik. Degisiklikler 60-inci dakikaya yakin yapilirsa en azindan oyuna isinabilecek etki yapabilecek vakti olur oyuncunun. Sonucta bircok oyuncumuz otuzun üzerinde oyuncular. Iyi takip etmek lazim verimleri kalip kalmadigina.

Ekrem

İstanbulspor'da 1-0 kazandı,zirvedeki 3 takım 1-0'lık skorlar ile 3 puanı aldı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Ekrem - 25 Ocak 2021, 18:06:39İstanbulspor'da 1-0 kazandı,zirvedeki 3 takım 1-0'lık skorlar ile 3 puanı aldı.

Yalniz biz direk rakip altay i yendik :)
Onlar dusme hattindaki balikesir ve adanayi zorla yendiler :)

merdocan

İstanbulspor ile beraber ilk 2 içerisinde olacağız gibi duruyor şuan için, giresunun ben de aynı şekilde stres yönetimi konusunda başarısız olacağını düşünüyorum ve temenni ediyorum :)

AhmetDenizci

minci

Giresun Balıkesir maçında birisi sağ bek (yabancı) diğeri de Malepa olmak üzere doğrudan 2 kırmizi kart gördüler. Bu nedenle Menemen maçı ve sonrasında ve en az 3 er maç cezalı olacakları için oynayamayacaklar.

orucreis

Yüksel Yıldırım'a sormuşlar transferi kapattık mı yoksa sol bek'e transfer gelecek mi diye 

Her an herşey olabilir bir gece ansızın gelebilir demiş

Onlarda farkında beklerde sıkıntı olduğunun demekki görüşmeler var

İnşallah düzgün bir bek gelir ve sol tarafa ilaç olur gerçi sağ bekte lazım Erhana kalırsak sağ taraf giden arabanın sağ arka tekeri patlak gibi bir durum 🤔

Sadece Samsunspor

Eger 1 tane alacaksak sol bek yerine sag bek almayi tercih ederim. Erhan acaip kotu. Altay macinda yaklasik 30 saniye nereye kime atsam diye bekledi duran topu. En sonunda djedje dayanamadi geldi kendi kullandi

elexir

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Ocak 2021, 08:52:24Eger 1 tane alacaksak sol bek yerine sag bek almayi tercih ederim. Erhan acaip kotu. Altay macinda yaklasik 30 saniye nereye kime atsam diye bekledi duran topu. En sonunda djedje dayanamadi geldi kendi kullandi

Sağ bek için Erkam var asıl mevkisi neden kimse Erkam'ı düşünmüyor🤔

emrealtinsk

Galip öztürk efendi iyice galatasaraylılığını ortaya çıkardı önce 500 bin TL bağış şimdi de Fenerbahçe maçı galibiyeti için 1,5 milyon prim açıkladı...

eprianu

Beinsports, ödemesi gereken ücreti yine ödememiş. Nihat Özdemir yeniden ihale yapılacağını belirtmiş. İki ihtimal var: Ya bunlar bir hinlik peşinde ve mevcut duruma göre daha düşük bir ücretle ihaleyi yeniden Beinsports'a verecekler ya da gerçekten ciddi bir kriz var. Eğer ikinci ihtimal doğruysa Türk futbolu için hiç iyi olmayacak. Kulüplerin en büyük gelirini yayın geliri oluşturuyor.

Olaya daha geniş açıdan bakarsak Türk futbolu için makas giderek daralıyor. Bu işin sonu hiç hayırlı değil gibi.