Bravo Coşkundere bravo çocuklar(!)

Başlatan Sioux, 26 Nisan 2009, 23:24:24

« önceki - sonraki »

red_white

KocumVolkan

kartal kaç haftadır idmana çıkmıyor paralarını alamıyorlar ama her hafta galipler....
futbolcularımız ince cizgiyi iyi koymalılar sınırlarını bilmeliler para alamıyorum diye hiç bir futbolcu kötü oynayamaz

supernatural_55

bizim 3lü (sts) sorumlulk duygsunu kavrayabilmş olsalar ince çizginin nerden çizlmesi gerektğni iyi bilrlerdi.para para..duyan da açlıktan nefsleri kokuyo sanar

Nuri Asan

Volkan bunlar bu formanin agirligini hic bir mazisi olmayan kartalin futbolculari kadar bile kavrayamadilar,kus beyinli ahmaklar.erciyes 14 aydir,ksk 6 aydir,kartal 8 aydir para alamiyor

Sioux

Turgut git boy abdesti al, kılmayı biliyorsan namaza dur, uzun uzun dua et, bu takım düşmesin. Yoksa değil manisa, cehenneme gitsende peşinde olacağız. Bu maçı seve seve alacaksınız. 1 sezondur kimse birşey yapmadıysa Samsunsporluluğumuzdandır.

europe_55

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 04 Mayıs 2009, 19:15:04
Turgut git boy abdesti al, kılmayı biliyorsan namaza dur, uzun uzun dua et, bu takım düşmesin. Yoksa değil manisa, cehenneme gitsende peşinde olacağız. Bu maçı seve seve alacaksınız. 1 sezondur kimse birşey yapmadıysa Samsunsporluluğumuzdandır.

Ya seve seve alacaksiniz, ya da ...

Yanlis anlamayin canim hemen ;D.
Ya seve alacaksiniz, ya da berabere kalacaksiniz demek istemistim... ;) ;D

Sony

Alıntı yapılan: erhançakır - 27 Nisan 2009, 10:46:43
eski adıyla 2.lig yeni adıyla bank asya 1.liginde 6 kezle en fazla şampiyon olan şanlı SAMSUNSPOR takımını bu hale getiren bu cefakar taraftara son haftalarda eziyet ettiren ve hala nasıl küme düşmeyizin hesaplarını yaptıran samsunun öz cocuğu ercüment Coşkundere
başta olmak üzere tüm futbolculara sitemlerimi bir borç olarak bilip hepsini kınıyorum yazıklar olsun sizlere 

ali ihsan

Sakarya'da son dakikada oyuncu değiştirip 1-0 a yatan adam Samsunspor'un hocası olmamalıdır.

faça55

Bu genç futbolcuları koruyan, kollayan, şımartan, ceza almlarını engelleyen isim Ercüment Coşkundere'dir.

1- Kral Serkan Aykut'u neden kollamadın, arkasında duramadın, futbola döndürmedin?
2- Futbolcu seni sırtında taşırsa sen de onu taşırsın. Başlamayan kariyerini bitirdi bu çocuklar, bilmem farkında mısın?
3- Bravo Coşkundre, bravo çocuklara bir de bravo naylon yönetimi eklemek lazım. Hakkı Tomaç demek felaket demek. Gerçek bir Samsunsporlu olsa İsmail Uyanık onu stattan kovmazdı.

King Of The North

1-0 a yatmak için bu kadar mücadele eden bir takımın taraftarı olduğum için kendimle gurur duyuyorum! Bravo alayınıza!

kaptan 55

şu adana maçınıda atlatalımda elbet söz sırası bizede gelecek?