SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

Stoper

2 kanat,bir orta saha ve forvetle play off hesapları yaparız derken,savunmayı kaybettik. Umarım 1-2 gün içinde somut gelişmeler yaşarız.

eprianu

Alıntı yapılan: MeL_55 - 10 Ocak 2018, 00:09:47
benim de duyumlarim o yönde.
2. kazim yilmaz dönemi olabilir

Kazım Yılmaz durup dururken neden böyle bir işe girsin ki? Adam zaten bu işi beceremedi, hem kendi kaybetti hem bizi mahvetti.

adige73

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Ocak 2018, 07:37:35
Kazım Yılmaz durup dururken neden böyle bir işe girsin ki? Adam zaten bu işi beceremedi, hem kendi kaybetti hem bizi mahvetti.
belki imajını düzeltmek istiyordur bu sefer iş bilmez adamlarla değil işi bilenlerle gelip takımı süperlige çıkarmak istiyordur

s_uzunkaya

10 Ocak 2018, 10:27:35 #243 Son düzenlenme: 10 Ocak 2018, 10:34:39 slazenger
Alıntı yapılan: adige73 - 10 Ocak 2018, 10:16:36
belki imajını düzeltmek istiyordur bu sefer iş bilmez adamlarla değil işi bilenlerle gelip takımı süperlige çıkarmak istiyordur

belki insafa gelmiştir. belki güç bela çıktığımız süperlig den iş bilmezliği yüzünden daha beter hallere getirdiği için pişmanlık duymaya başlamıştır. belki de  süper lige çıkarmadan kendi beceriksizliğiyle samsunspora fatura ettirdiği paraları(!) geri alamayacağını anlamıştır!!!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Ocak 2018, 16:29:12
20sinde kongre karari var ama yine cogunluk ariyorlae yani 27sinde yapilacak. Olme essegim yaz gelsin hesabi. Sacma sapan isler yapiyorlar.
Bu arada saglam bi duyum aldim liste falan varmis bu kesin. Ancak suan kim ne veriyor ne yapiyor kimle etegindeki taslari dokuyor bekleniyor. Yani kesin biri cikacak o kadar net.

Boyle yazmistim. Aday kesin cikacak diye hazir oldugunu. Ama dedigim gibi beklediler ve kimin ne oldugunu gorduler kim ne yapiyor kim ne yapmiyor kim yalanci kim lobici herseyi ortaya cikardilar.

eprianu

Yeter ki sizin dediğiniz gibi olsun. Düştüğümüz sene Kazım Yılmaz bırakmasa, iş bilen insanlarla yola devam etse birkaç milyon daha harcardı ama Süper Lig'e çıkınca alacaklarının tamamını alırdı. Hem biz kurtulurduk hem kendisi.

Ama ben yine de haberin gerçek olduğunu düşünmüyorum. Her kongre döneminde bizim basın(!) dediğimiz kitle Galip Öztürk, İsmail Uyanık ve Kazım Yılmaz'ın adını anıyor. Bu furyaya Haluk Tan da eklendi. 10 sene daha adını duyarız  :D

55ertan

Biz bu giden futbolculara oynadığı güne kadarmı borçluyuz yada sezon sonuna kadarmı?

Kazım yılmaz ekibiyle çevresiyle $ gelsin. Ekibine celil ve arkadaşlarını katsın. Bakalım celil abimiz bu zamana kadar bol keseden sallamışmı yada futbol ve camiya bilgisiyle doğru eleştirimi yapmış.

eprianu

10 Ocak 2018, 14:15:34 #247 Son düzenlenme: 10 Ocak 2018, 14:19:47 eprianu
Tesislere gidip gırtlağım patlayana kadar yönetim istifa diye bağırdığım ve bunların def olup gitmesi için az da olsa katkı yaptığım içim o kadar çok mutluyum ki. Elhamdülillah. Allah Tutu, Arapoğlu ve bunlar gibi Samsunspor hassasiyeti olmayanları bu kulüpten içeri sokmasın bir daha.

yirmiuc

Bu nedir ya? Once Halil Ibrahim sonra bu...
Yazik disarida dusman aramaya gerek yok.

ngonge

Yöneticilerin bu işleri dert etmedikleri ortadaydı zaten.

Halil dışında takımdan ayrılan / ayrılma durumu olan oyuncu oldu mu ilk grup dışında? Yabancılar sanırım takımdan ayrılmıyorlar.

Shane_Falco

Bizim şu kapalı olan transfer tahtamızı açtırmamız için. Bu devre arasında takımda ayrılan oyuncuların kalan ödemelerinin hepsini yapmamız mı gerekiyor ? Bu konuda bilgisi olan var mı ?

eprianu

"Samsunspor'a Atakumlu müteahhit bir işadamının başkan adayı olacağı konuşuluyor. 7-8 Milyon TL ile göreve gelmeye hazırlandığı ifade edilen gizemli adayın, yönetim ve takımdaki gelişmeleri yakından takip ettiği, kendisine yol haritası belirlediği öğrenildi."

http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5072703/samsunsporda-kim-bu-gizemli-aday

evolution55

hala aday olmak için neyi bekliyorlar ki anlayamıyorum, belli ki valinin önderliğinde destek de görecek gibi duruyor. tüm futbolcular serbest kaldıktan sonra mı aday çıkacak

Sadece Samsunspor

Mutahitse eger gercekten yandik. Boy boy reklamlarini yapar 10 trilyonda borc yapar temlik koyar gider

eprianu

Valimiz Sayın Osman Kaymak ile Samsunsporlu futbolcular arasında 09.01.2018 tarihinde yapılan görüşmede,  alacağı olan futbolculara ilk etapta  %50 oranında ödeme yapılması,  kalan alacakları için oluşturulacak bir plan doğrultusunda önümüzdeki günlerde ödeme yapılması ile ilgili teklifte bulunulmuştu.

Bu görüşme sonucunda teklifi kabul eden, Ahmet Burak Solakel, Ahmet Cebe, Ercan Yazıcı, Furkan Köse ve Göksu Türkdoğan'a alacaklarının % 50'si, Erkam Reşmen ve Kenan Karışık'a ise alacağının tamamı ödenmiştir.

Ancak futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyor, Samsunspor takımımızı aktif hale getirebilmemiz konusunda yardımlarınızı bekliyoruz

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Site : http://www.samsun.gov.tr/samsunsporlu-futbolculara-odeme-yapildi