Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Transfer dönemi yaklaşıyor,uygun görürseniz bu başlıkta kimler gitmeli,kimler kalmalı,hangi bölgelerde kaç transfere ihtiyacımız var gibi konuları konuşalım.

Karabudun

Takımdakilerin alayının varlığı da bir yokluğu da. Şu kalsa iyi olur diyebilceğim kimse yok.

emre

Imkanimiz olsa Ercan haric hepsini göndersek.

mehmet yılmaz

En az 10 transfer gerekiyor bence.
Afrikalı hücumcular bulmamız lazım.

samsunsporlu1994

Mevcut kadronun yarısı gider bence,genç oyuncuların da kiralık verilmesi muhtemel. Burada önemli olan transfer edilecek oyuncuların kalitesi. Klişe olacak belki ama devre arası transferleri daima sıkıntılı ve risklidir. Kimse kaliteli oyuncularını vermez,genelde sorunlu oyuncuların ya da boşta olan oyuncuların ağırlıklı olduğu bir dönemdir. Zola ve N'Diaye ile yolları ayırıp 5 yabancı hakkımızı kullanmamız lazım,bu konuda da en çok Osman hocaya güveniyorum. Çalıştırdığı takımlara aldırdığı yabancı oyuncular çok verimli oldu,umarım aynı isabeti bizde de sağlar. Yeni kadro ve yeni stadımızla birlikte ikinci yarı Samsunspor'umuz'u yukarılarda görmek en büyük dileğimiz.

jean

tactician

Bence takımın kimyasını derinden etkileyecek kadar köklü bir revizyon yapılmamalı. doğrudur belki sekiz tane direk katkı yapacak oyuncu şart fakat yeni gelecek oyuncularin adaptasyon süreci ve yeni oluşacak 11 in sistematize olana kadar alınabilecek kötü skorların psikolojik etkisi ciddi bir dezavantaj oluşturabilir.  Bu nedenle şahsi fikrim 1 adet kaleci, 1 adet sol bek (ki bu sayede burhan i sol açığa gönderip daha verimli olduğu noktada değerlendirmiş oluruz), 1 adet ortasahada play maker özelliği olan oyuncu, 2 adet de forvet yeterli olur diye düşünüyorum. Belki 1 tane de stoper alternatifi. Canberk, ercan, osman, fatih, hasan, mustafa sevgi, burhan, murat gurbuzerol kesinlikle kalmalı.  Alperen, Mehmet çakır ve furkan en azından yedek olarak tutulmalı. Daha iddialı transferleri sezon sonunda düşünmek daha akılıca olacaktır.

sadece55

Desiqner

Bence ister istemez köklü revizyon gerekecek.Çünkü hiçbir mevkide " tamam bu mevkinin değişilmez adamı budur " diyebileceğimiz birisi yok.
Zaten takım oyunu oynadığımızda söylenemez.Ben tahtanın bir şekilde açılacağını , bir çok transfer yapılacağını düşünüyorum.
Eğer öyle olursa çok iyi bir devre arası kampı gerekiyor, haliyle oyuncularında erken alınması...

bayfa55

Sadece Samsunspor

Osman hoca iyi siyahi topcular bulur hazirligini yapmistir.

Shane_Falco

Osman hocanın istediği adamlar şimdiden bellidir. Zaten bir kaç tane her gittiği takıma götürdüğü adamları var. Gerçi devre arasında onları almak zor olur ama ilk transferlerimizden biri Bilal Aziz olacak diye düşünüyorum.

samsunsporlu1994

16 Kasım 2016, 19:57:18 #12 Son düzenlenme: 16 Kasım 2016, 20:02:20 samsunsporlu1994
Yanlış bilmiyorsam Adana Demirspor'a Poteyi Osman hoca aldırmıştı ki adamın kalitesi ortada,belki aman aman oyuncu değil ama bu ligde hedefe oynayan takımda banko oynayacak kalitede bir isim. Yabancılardan Zola büyük ihtimal yollanır ancak N'Diaye de gönderilirse şaşırmam. Yerli oyunculardan çok yapılacak yabancı transferlerinin kalitesi bizim için belirleyici olacak.

55.hakan

Canberk,Ercan ve Halil İbrahim hariç gidenlere üzülmem.

cembaba

Bence 10-12 tane gerekiyor. Özellikle hücuma 3 oyuncu lazım kafadan