Anket!... Takımımızın ligde 5, Toplam'da 7, maç sonra ilk golünü kim atacak?

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 17 Kasım 2009, 01:21:59

« önceki - sonraki »

Sercan

KotuCocuk55

Yeni bebeğin aşkına Chelidze atar,tribünlere koşar bebetov gibi ellerini sallar  ;)

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: SS55 - 18 Kasım 2009, 19:37:41
çakma olmayan bi futbolcu gösterde ona verelim ona verelim arkadaşım.
yere göğe sığdıramadıgınız (golcülüğünü adam diil zaten) ilhan en fazla kaç gol atmıştı bizde.
inadına TURGUT

... turgutuna

babasamsunlu

:):) terbiyesiz turgut angutu sana böyle mi öğretti :):) terbiyeli ol bakim :):)

ama o şey  yapmıştı bizim tarafatarımıza ...ımmm  şey canım hatırlarsın belki..tutupta  tarafatara bişeylerini göstermişti..sanırım sende Samsunsporumuzun tarafatarısın..onu sanda göstermiş oluyor ama neyse önemli değil zaten sende mide geniş :):)

turgutu ilk gördüğüm yerde kafayı çakacam... >:( >:( >:( >:(

KocumVolkan

Turgut atar ! o bal bitek onda var... kafasına yanlışlıkla top çarpıp girebilir.. ama genede Turgut atar.. bu adam Samsunda 9 numarayı nasıl giydiyse.. bu daha yüksek ihtimal.. ondan  bu golude atar :D

bezgınbekır

tanju55

giorgi artik gol orucunu bu macla bozar diyorum... ;D
yani ben bile 3. macimda bozduysam...

Kaya

Olma ihtimali yüksek tahminlerimi suniiim tam üstümdeki arkadaş çok sinirlenmiş,kızmış,kendini kaybetmiş bir de sonuna ''azımı bozdurmayın'' diye de eklemiş.Hımm ilginç boz kardeşim valla boz en azından ağzını bozarsın forum yöneticileri de seni atar o 9numaralı şahsiyettin resminden de kurtulmuş oluruz...

Hee bir de işin şu yanı var sen Ankarada bu 9numaranın büyük SAMSUNSPOR taraftarına yaptığı hareketi tasvip ediyor,ona hala destek oluyorsan inadına turgut diyebiliyorsan  zaten küfrün en büyüğünü etmiş oluyorsun hiç kusura bakma....

Ollivanders

turgut sempatizanlari cikti yine ortaliğa merak etme sanada bir tarafini gostermeye tenezzul eder  o zaman aha ole kalirsin. avatara turgutu koymak nedir ya madem o kadar seviyorsun kardesim git ona de de adamsa eğer top oynasin.

Ollivanders

Alıntı yapılan: iak5529 - 19 Kasım 2009, 20:27:50
    Olma ihtimali yüksek tahminlerimi suniiim tam üstümdeki arkadaş çok sinirlenmiş,kızmış,kendini kaybetmiş bir de sonuna ''azımı bozdurmayın'' diye de eklemiş.Hımm ilginç boz kardeşim valla boz en azından ağzını bozarsın forum yöneticileri de seni atar o 9numaralı şahsiyettin resminden de kurtulmuş oluruz...

Hee bir de işin şu yanı var sen Ankarada bu 9numaranın büyük SAMSUNSPOR taraftarına yaptığı hareketi tasvip ediyor,ona hala destek oluyorsan inadına turgut diyebiliyorsan  zaten küfrün en büyüğünü etmiş oluyorsun hiç kusura bakma....

Dartagnan

Ankarada gectim pipicigini gostermesini ,taraftara bakıp sırıtması yok mu Allah ım hala gozelerımın onunde.'Sız ne bılırsınız futboldan salaklar,sız anca bu arma pesıne boyle aptal aptal dolanırsınız'  anlamı cıkan bı gulus.

Eger bunu sındırebılıyorsan kardes sana diyecek baska bi sey bulamıyorum.ankarada oraya gıdıp emek vermısım ve  taraftarı aptal yerıne konulup hareket yapıyor.O gun  verdıgım emekler haram olsun ...

gelelim golu kim atar konusuna.
valla bugun ruya gordum ve turgut angutu gol atıyordu Hatta ' ulan sıtede  ılk golu kım atar konusunda cogu kısı papaz oldu nasıl attıysa buı golu angut' dedıgımı bılıyorum :) Valla bı gol atalımda kım atarsa atsın.

Benım hıc bır fıkrım yok golu kımın atacagı konusunda :) Bi takıma bakalım ondan sonra tahmınde bulunurum artık :)

Ollivanders

Alıntı yapılan: kaan - 21 Kasım 2009, 16:55:08
Ama değil üç gol otuz gol atsada bu büyük taraftar unutmaz.

berusa55

En çok Burhan atar demişiz; ilk golü atmasa da maçı koparan isim oldu 3. golü atarak.

Dartagnan

Alıntı yapılan: kaan - 21 Kasım 2009, 16:55:08
3 yıldır ilk defa ise yarayan anguta başarılarının devam etmesi dileğiyle:D

Bizi gt etsin böyle her hafta angut yeterki got etsin.

Ama değil üç gol otuz gol atsada bu büyük taraftar unutmaz.