Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

55ertan

Sakarya Stadında Merdivenleri sarı boyamak üzereler. Biz koyu gri ve sarı şeritden yanaydık. Bizimkiside her an boyanabilir.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=111595&start=15030

Sadece Samsunspor

Diğer şıkları işaretleyenlerde nasıl bi zevk var anlamadım :o

jean

Zevklerle renkler tartisilmaz

özkan

Diğer şıkları işaretleyeni hadi anladım çoluk çocuktur da trübün liderlerinin bazıları çıkmış kırmızı beyaz olsun diyor.Bunlar böyle yaparsa cemaat halay çeksin.Biri trübünde bağırmayan taraftarının yüzüne tükürür biri su atar biri topluluğa uymaz.Allah bizim trübüncü diye kendini trübüncü olarak görenlere akıl versin.

Shane_Falco

29 Nisan 2016, 19:41:49 #2839 Son düzenlenme: 30 Nisan 2016, 00:35:27 Shane_Falco
Şanlıurfa-Altinordu macini izlerken farkettim. Şanlıurfa'nın maraton tribununde "Sanliurfaspor taraftar derneği" pankartinin hemen yaninda bir pankart var ve üstünde bizle urfanin amblemi var. Arada da bir sey yaziyor ama okunamiyor. Neyin nesidir bu bilen var mi acaba ?

Edit : Yorumu yeni stadyum topicine yazmışım. Farketmemistim. Genel sohbet topicine tasiyabilirsiniz.

berusa55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 29 Nisan 2016, 19:41:49
Şanlıurfa-Altinordu macini izlerken farkettim. Şanlıurfa'nın maraton tribununde "Sanliurfaspor taraftar derneği" pankartinin hemen yaninda bir pankart var ve üstünde bizle urfanin amblemi var. Arada da bir sey yaziyor ama okunamiyor. Neyin nesidir bu bilen var mi acaba ?

http://www.haber1965.com/samsunsporlu-taraftarlar-sanliurfaya-gidiyor-5292.html

551

Bu anketi koyupta en fazla çıkanı uygulamazlarsa saçmalığa gelin.

Ayrıca koltuk renkleri dışında merdiven boşluklarının Vodafone arenada olduğu gibi sarı şeritler halinde yapılmasıda gündeme getirilmeli eğer komple kırmızı koltuk yapılırsa sarı kırmızı tribünlerimiz olur.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 551 - 30 Nisan 2016, 00:53:37
Bu anketi koyupta en fazla çıkanı uygulamazlarsa saçmalığa gelin.

Ayrıca koltuk renkleri dışında merdiven boşluklarının Vodafone arenada olduğu gibi sarı şeritler halinde yapılmasıda gündeme getirilmeli eğer komple kırmızı koltuk yapılırsa sarı kırmızı tribünlerimiz olur.

Bakan kilic ankatten ne cikarsa onu yapacagiz dedi sikinti yok yani. Evet merdivenler sari olursa sacma olu

Sadece Samsunspor

Yeni stadla birlikte cokuse gececegiz. Bu stad bize yaramayacak. Gelecek seneyi cok karanlik goruyorum. Transfer yapamayan bi Samsun. Puan en az 1 puan daha silinir. Cok cok kotu hissediyorum. Insallah oyle olmaz.

5 6 hafta once bunlardan bisey olmaz diyen yonetici varmis adam hakli cikti gelecegi gormus

muzaffer4

Stadın ne zaman açılacağı konusunda bir açıklama var mı?
1 agustos diye bi tarih gecti ama ben bu stadın ekime yetismeyeceğini düşünüyorum zaten süper lig de olmadı diye kimse hızlandırmaz.

ugrass

Acılmasın biz yerimizden memnunuz

berusa55

55ertan

Bütün isteklerimizi bir resimde topladim.
Yönetime son isteklerimizi iletebilcek birisi varmi forumda?

yirmiuc

Eğer stadın ismi değişecekse "Samsun Nuri Asan Stadı" olsun.

55.hakan

Özellikle parlak kırmızı renk önemli dediğin gibi sonradan açılıyor rengi bir de güneşten mi nedir artık.