Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Bitmesin yıllarca sürsün stadımızda kalalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

cany

Alıntı yapılan: Serpico - 03 Mayıs 2015, 17:25:42
Bitmesin yıllarca sürsün stadımızda kalalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

valla ben de bitmezse üzülmem desem yalan olmaz. modern stat olacak falan ama ne bilim şu anki stadın konumu, havası ayrı

HoliganSamSunLu

yeni yapılan stadların hepsinde zemin problemi var inşallah samssunda bu yaşanmaz....

sadece55

Malesef İhaleyi kazanan firma çok vasat çıktı.Allah yardımcımız olsun.

samsunum

Alıntı106 tane lamba olacak. Skorbordlar iki çapraz köşede. Koltukların tek renk mi yoksa kırmızı beyaz mı olacağı net değil. Onlar herşeyden 3-4 tane numune hazırlıyormuş. Tokiden bir adam gelip seçiyormuş. Ve son olarak merdivenler beyaz. Konuştuğum mühendis Bursanın sarı merdivenlerini görmüş de iğrenç olmuş dedi. Biz beyaza boyicaz dedi.
Son olarak çok iyi, güleryüzlü insanlar ve temiz çalışıyorlar. Gezide bana mühendis eşlik etti. Geziden sonra da çay ısmarladı. Hepsine teşekkür ederim.

Aklımda kalanlar bunlar. Soru sorarsanız başka ufak şeyler de hatırlayabilirim.
Bu arada 4-5 ayda biter diyen mühendisler de varmış ama benim konuştuğum abi şubat dedi.
Bir de şöyle bir avantajımız var ki yol üstünde bu stad. Diğer stadlar gibi yol yapılma derdi olmayacak.

55ertan

kamuri

arkadas benım stadımın koltuk rengını nıye tokıden bı adam gelıp secıyo kı nasıl bı mantıksızlık bu

özkan

kim demiş abi tokiden biri gelip seçecek diye ?

kamuri

bı oncekı sayfada oyle yazmıyo mu ben mı yanlış anladım

taraftar55

Localar satışa çıktı mı?

berusa55

26 Mayıs 2015, 21:40:43 #2710 Son düzenlenme: 26 Mayıs 2015, 21:58:00 berusa55
AlıntıDışarıda hareketlilik görmeyince stadyum durdu sanıyorduk.Meğer çalışmalar içerideyimiş.Fotoğraflardan anlaşılacağı üzeri çatı makasları tekrar takılmaya başlanmış. Haydi hayırlısı.

Fotoğraflar:  https://www.facebook.com/tekkekoygenclikspor

55ertan

Taraftarın istediği gibi bir kale arkası tek katlı yapılsaydı (örnek alman stadları, bursa stadı) şu tablonun aynısı yeni stadımızdada olurdu  :-\

Kaya

Tabi ki tek tip olsa tribünler çok güzel olurdu ancak fotoğraflarda bakınca ve gidip bizzat görünce anlaşılacaktır ki birbirinden çok kopuk iki tribün gibi durmuyor..

ask55

ayrıca Samsunda yaşıyo olsaydım paraya kıyar loca kapatırdım bir tane.
loca fiyatları ne kadar olur acaba tahmini olan var mı ya da duyumu olan ?

beşnumara

Locaları Samsundaki iş adamlarına ve diger illerdeki Samsunlu iş adamlarına satacak derecede fiyat belirlerler. Loca almak kolay olmaz ;)