Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Kaya

Loca işi canımı çok sıkıyor.Ne zaman başlığı aktif görsem aklıma geliyor..Tribünü alt ve üst diye bölmek hiç mantıklı değil hiç..

cgr

Resim, yeni yapılacak olan Konya Stadı'ndan. TRT'nin yayımladığı videodaki stad bu olsa gerek. Bize yapılacak olan farklı olacaktır diye düşünüyorum.

lucarelli

benim bu stad işlerinden anladığım ortada bir stad projesi var, TOKİ stadın dış cephesini şehre göre değiştiriyor. İçi aynı kalıyor

twitter

Alıntı yapılan: lucarelli - 20 Kasım 2012, 13:03:08
benim bu stad işlerinden anladığım ortada bir stad projesi var, TOKİ stadın dış cephesini şehre göre değiştiriyor. İçi aynı kalıyor

ben de öyle düşünüyorum

Ollivanders

Bir zamanlar bize , kocaeliye , Sakarya ya ve digerlerine yapılan stadlar gibi iç tasarımları aynı olacakmış gibi geliyor bana da.

red_white

Kayserili bir taraftarın Bursa stadı hakkındaki yorumu;

Kayseri Kadir Has Stadı tüm Türkiye'ye örnek oldu denilebilir bu konuda. Tümstadlar ondan sonra yapılmaya başlandı. Bizim staddaki eksikliklerde yeni fikirleri doğurdu tabi. Kale arkasının tek parça olacak olması taraftarlar açısından çok iyi olacak, bizim stadyum gibi bölük pörçük olmayacak hiç olmazsa. Bu hızla giderse seneye ikinci yarı açarlar stadı.

Kale arkalarının kesinlikle bölünmemesi lazım iş işten geçmeden buna müdahale edilmeli.Hatta tek bir tarafta loca olmalı.

maço

bu konuda yönetimimize iş düşüyor mudur acaba?soran muhatap alan olur mu birileri?yönetimimizin fikrini soran olur mu?

berusa55

Samsun 33.000 Seyirci Kapasiteli Stadyum İnşaatı İşi    Altyapı ve sosyal donatı    İlanda

http://www.toki.gov.tr/programlar/ihale/c_illist.asp

berusa55

29 Kasım 2012, 15:04:54 #1704 Son düzenlenme: 29 Kasım 2012, 16:05:51 berusa55
AlıntıDAHA UYGUN YER VARSA İHALEYİ ERTELEYEBİLİRİZ
Samsun Stadı'nın Tekkeköy'de yapılıyor olması konusundaki eleştirilere gelecek olursak. Samsun'da yeni bir stadyum yapılacak. En az 150 bin metrekare alana ihtiyacımız var. Bir spor kompleksi olabilmesi için. Nerede yapacağız. Cumhuriyet Meydanı'nda yapamayız. Bulunduğu yerde yapın derseniz otoparka yer kalmaz. Yeni proje eskisiyle kıyaslanamaz. İki katı büyüklükte çok güzel bir proje. Tekkeköy'e bu işi taşımak kaçınılmazdı. Daha uygun yer varsa ihaleyi erteleyebiliriz. Atakum bölgesinde yer bulmanız mümkün değil. Yukarı kesimlerde belki bulunabilir.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/6912/bakan-dan-elestirilere-cevap/

Kesinlikle Otogar'ın yanında, Makro Avm'nin karşısında olmalı yeni stadımızın yeri.

Lusage

Otogar otogar otogar. Yüz kere dedik. Bir kere de dinleseniz?

domin55

Alıntı yapılan: Lusage - 29 Kasım 2012, 15:50:38
Otogar otogar otogar. Yüz kere dedik. Bir kere de dinleseniz?

afranın ora mı afranın ora mı?

Musti

Bulunduğu yere yapılmamasının otoparkla hiç bir alakası yok. Bahane üretmesinler.

Sercan

Şimdiki stadın yerine yapsınlar işte, ne otogarı?

Ollivanders

Alıntı yapılan: Sercan - 29 Kasım 2012, 20:47:55
Şimdiki stadın yerine yapsınlar işte, ne otogarı?

otoparka alan kalmıyormus :D yersen...