Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: Serpico - 05 Aralık 2012, 12:48:53
Koreografi videoları silindi. Ben yuklemiştim. Gmail hesabımı kapattıgımda youtube uyeligim de silindi. :( Bende sen dogarsın günüme güneşen önce koreografisi var . Sende hangisi var ?

aynen bende de o var müzikler felan çok hoş kim yaptıysa emeğine sağlık

Desiqner

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Aralık 2012, 16:30:03
Anıl Taşdemir kadro dışı bırakılmış. :)

Gekasa bile liste açmış siteyiz...Başlatın listeyi reyizler...

Stoper

176  ülkenin değerlendirildiği raporda. Türkiye, en az yolsuzluk yapılan ülkeler arasında 54. sırada imiş.

Türkiye'nin ortalamasını yükselten illerden biri muhakkak Samsun'dur : )

Ertuğrul Sağlam

Yeni stadın Tekkeköy'e yapılasını istemeyenler buyrun imzalayın yakınlarınızada imzalatın. ''Hani olurya belki sesimizi bir duyan olur''  :-\

Şehir Dışına Stad İstemiyoruz.

http://imza.la/samsunsporstad

arizona55

0462 228 24 85  akçaabat emniyeti arayalım baskı yapalım bir telefon açmak çok zor olmamalı

binikalamadım

jurista

Stadın yerinin önemi kadar bence ismi de çok önemli . Samsunmuzla ,Samsunsporumuzla özdeşleşmiş ,Kurtuluş Savaşımızın simgesi 19 Mayıs isminin değiştirilmek istenmesinin sebebi ve mantığını anlamadım .

Bu isim konusunun da mutlaka üzerinde durulması gerekir ...

Samsun Arena ney la !!!

5trawberry

bu hürriyetin işi gücü samsun samsun samsun..

Desiqner

Milliyettede öyle.Hatta bir arkadaş Samsun dosyası açılmalı demiş 50 kişide beğenmiş.Bi Samsunda oluyor sanırım böyle haberler...

özkan

Antep Bld. Maçımız Pazar Günü 13:00'da.

Jnr.Serkan

07 Aralık 2012, 14:16:36 #34271 Son düzenlenme: 07 Aralık 2012, 15:09:03 Jnr.Serkan
Sivastan Samsuna gelince Kutuplardan Ekvatora gelmiş gibiyim.Orası -10 burası +10 adalet değil  :hnk:

Levent ÖCAL

Cübbeli Ahmet Hoca da tahliye olmuş  :D

Bakınız.

Stoper

AlıntıAtakum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile Bafra Kızılırmak Lisesi arasında oynanan maçta futbolcular birbirine girdi. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu, 10 kırmızı kartın çıktığı karşılaşma hakem tarafından tatil edildi.

Bafra - Atakum Meydan Savaşı

5555