Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

sahra55

Alıntı yapılan: CurvaSs - 03 Aralık 2012, 11:50:12
http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=92758#axzz2DycKxsWe

şu başlıktaki son mesaja bakar mısın abi ya? nasıl bir kafa, nasıl bir mantık, nasıl bir teori anlamak mümkün değil! çileden çıkarmada birebirler. başa da bizi koymuş şeref yoksunu inbe..

Her şey de kusuru Emniyette bulun..

Samsunun yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
Ankaranın yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
Antalyanın yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
Manisanın yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
Karabüğün yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
Sivasın yarısından çoğu İstanbullu taraftarı,
.
.
.
.
.
Sen kalkmış Emniyete kabahat bul. Önce kendinizi sorgulayın.

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=92758#ixzz2Dyerpqys

bunu dıyosan bence dogru demiş

CurvaSs

@sahra55 o zaman bu konuda sana bir şey demiyorum. öyle düşünüyorsan öyle olsun ama şunu bil ki; o adam inbeliğine bizi başa yazdı. sırf bi' yerlerden vurmak için. karabük kim, manisa kim? bunlar kim? istanbullu ne demek? ayrıca başlıkla ne alaka? her neyse laf anlatmaya çalışmaya gerek yok.

Atakumlu

Alıntı yapılan: sahra55 - 03 Aralık 2012, 11:54:45

bunu dıyosan bence dogru demiş

ama eksik demis iste kardes sorun orda onların cogu degil tamamı gs taraftartarı onu niye yazmamıs ??

Serkan

03 Aralık 2012, 12:30:08 #34248 Son düzenlenme: 03 Aralık 2012, 12:33:39 Serkan
ya sizde düşüyorsunuz sazan avi' ye hadi mustafa abi internet ortamı ile pek arası yok ya sen Erdal fake olduğunu anlamadın mı ?

Murat abinin gözünden kaçmış : )

Atakumlu

lan Erdal beni kimlerle muhabbet ettirdin , bi de kardes dedim bu troya  .:.:.

CurvaSs

valla bu ne ayak diye soracaktım ama dedim serkan abi gelince bakar zaten. :D profiline baktım ama bir şey göremedim açıkcası. :)))

Burak

Ya geçen gün spor salonunda spor yapıyorum bursa lı besyo da okuyan bir çocuk var orada çalışıyor . adama diyor ki tslinin biribizim sayemizde şampiyon oldunuz. bu mantıkta adamdan ne beklersin adamlar istanbul takımlarını deplasmanda yenmedi 70 küsür ouan almadı zaten siz birini şampiyon yapabiliyorsanız önce kendiniz yapın mantıksız herifler

evolution55

Denizlispor'un 2008-2009 sezonunda sözleşmesini tek taraflı feshettiği Brezilyalı Wescley Goncalves'in 330 bin dolarlık alacağını tahsil için yaptığı başvuruyu değerlendiren CAS (Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi), 1 ay içinde ödeme yapılmaması halinde kulübün 9 puanın silinmesine, ödememekte ısrar edilmesi halinde bir alt lige düşürülmesine karar verdi.

2008-2009'un devre arasında 2.5 yıllık sözleşme imzalayan Wescley, 7 maç oynadıktan sonra kendisini göndermek isteyen dönemin Başkanı Ali İpek'ten ayrılmak için 50 bin dolar istedi. Talebi kabul etmeyen İpek, futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshetti. Ülkesine dönen Wescley, bu kez FIFA'ya başvurup 2.5 yıllık alacağının tümünü istedi. FIFA futbolcuyu haklı bulunca Denizlispor yönetimi, CAS'a itiraz etti. Dosyayı görüşen CAS, FIFA'nın kararını onaylayıp, gereğini yapmak üzere TFF'ye gönderdi.

Kararı öğrenince şoke olduklarını belirten Başkan Süleyman Urkay, geçmiş dönemlerden kalan borçlar yüzünden nefes bile alamadıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Hemen her gün önümüze yeni bir ödeme talimatı geliyor. Bu kez de 2008 yılından kalma bir alacak yüzünden puan silme, hatta bir alt lige düşürülme tehlikesiyle karşı karşıyayız. Bunu ödesek, yarın bir başkası karşımıza gelecek. Her sabah borç kabusuyla uyanıyoruz. Borçlarla uğraşmaktan sportif başarılara yeterince zaman bile ayıramıyoruz."

DHA

''Fanatik gazetesinden bir haber''

lato

mimar55

Biraz once ordulu bir taraftar bagladi akstv ye adam o kadar guzel konustu ki bir otobus kaldiracam dedi ts macina bazen dusunuyorum da samsun gercek anlamda ne zaman anlayacak samsunsporun kiymetini

samsunmania

Alıntı yapılan: mimar55 - 04 Aralık 2012, 01:07:42
Biraz once ordulu bir taraftar bagladi akstv ye adam o kadar guzel konustu ki bir otobus kaldiracam dedi ts macina bazen dusunuyorum da samsun gercek anlamda ne zaman anlayacak samsunsporun kiymetini

Kıymet bilmeyenleri 6 aylığına gurbete süreceksin. İşte o zaman anlarlar bu şehrin ve takımının kıymetini.

Sercan

Alıntı yapılan: samsunmania - 04 Aralık 2012, 01:11:11
Kıymet bilmeyenleri 6 aylığına gurbete süreceksin. İşte o zaman anlarlar bu şehrin ve takımının kıymetini.

o kadar mükemmel bir ceza olur ki abi...

Theofanis Gekas

arkadaşlar bizim kareografi öyküsü videosunu bulamadım nette,bende var ama yüklemesi uzun sürer birini kapak etmem lazım linki bilen biri yollayabilirse hemen çok sevinirim

Ollivanders

Koreografi videoları silindi. Ben yuklemiştim. Gmail hesabımı kapattıgımda youtube uyeligim de silindi. :( Bende sen dogarsın günüme güneşen önce koreografisi var . Sende hangisi var ?

cembaba

Anıl Taşdemir kadro dışı bırakılmış. :)