Samsun'da Okuyorum; Samsunspor'u Tutuyorum III ( Fotolar Sf.3 ve 5'te )

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Eylül 2010, 12:13:18

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Diyecek söz çok ama yapacak bir şey yok.Mehmet Hocam Allah senden razı olsun..Böyle güzel insanların bu hayırları yapmalarına vesile olduğun ve çırpındığın için.. >l< >l< >l<

Allah bu sitedeki iyi insanların her zaman yanında olsun..Bu sitedeki söz sahibi iyi insanlar her zaman Samsunsporluluk adına iyi işler yapıyorlar..Sizlerin bazen,bunu anlayamayanlar veya anlamak istemeyenler yüzünden şevki kırılıyor olsada yılmadan doğru bildiğinizi en doğru şekilde yapıyor olmanız ben ve benim gibi düşünenlerin geleceğe umutla bakmasına yetiyor..

Hiç kimseyle kavga etmeden,bir kez olsun  Samsunspordan almadan,her zaman kendinden vererek yaptıklarınızı farklı algılayanlar,umarım bu gafletlerinden bir gün uyanırlar..

Ben sadece Apo abinin gözlerinde onlu yaşlarımda görmüştüm sizlerin Samsunsporluluğunuzu..Bide sizlerde..

Yardımı emeği geçen herkesten bir kez daha Allah razı olsun.. >l< >l< >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Yarın saat 13'ten itibaren tesisler yanındaki halısahada olacağız. Müsait olan arkadaşları bekliyoruz.
hatta buraya isim yazalım lütfen, gelebilirim diyenlerden. mesai saati olması kötü ama baska şansımız yok, çünkü okul o saatlerde açık :)

programa üç siyahi oyuncumuz da katılacak. ( Zenke, agbetu, Jonathan ) ayrıca iki de yerli oyuncu olacak.

1- samsuni

YaşarDoğu

çýlgýnlar1984

Harıka olmuş emegınıze saglık yıne buyuklugunuzu gstermışsınız.

Ayberk

Tufan

Emeğinize yüreğinize sağlık abilerim >l< >l<. okula çıkmazsam mutlaka gelirim (çok sevgili ilk haftadan imza alan hocama selam gönderiyorum.)

Burak

22 Eylül 2010, 22:21:34 #21 Son düzenlenme: 23 Eylül 2010, 09:46:14 Burak
çok yoğun yarın benim için.  kdv beyannamelerinin son 2 günü (maliye bakanlığına selam olsun :)  

size kolay gelsin .yüreğinize sağlık  >l< >l<

brigand

lucarelli

Ankara'da olduğumuz için kalbimizle katılabileceğim. Emeklerinize sağlık.

Ayberk

Çok güzel bir gün oldu, emeği geçen abilerime tekrar teşekkür ediyorum :)

fatih55ankara

Ayberk

Ertuğrul Sağlam

Bu konuya nedense ilk defa şimdi gözattım.
Bu hayırlı işte emeği geçen başta Tunç abiye (S Oil) Mehmet hocama ve herkese teşekür ediyorum.
Bu tür faaliyetlere her türlü katılmayı çok isteyen biriyim ama maalesef iş problem oluyor... :(

brigand

hafifde olsa yağmura rağmen güzel bir organizasyon oldu. çocukların futbolculara olan ilgisi görülmeye değerdi. hem yardım yapıldı hemde bence bu güzel çocuklara Samsunspor sevgisi aşılandı.