Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

seskat

Ben bizim takıma kızıyordum, ama şu Giresun'u gördükten sonra, artık kızmayacağım.
Adamlar 30 dakikadır ne oynadığını hala çözemedim.
Organize atak vs, hiçbir şey yok.

Biz yeter ki şu önümüzdeki 3 haftada 4-7 arası puan alalım yeterli. Her türlü süper lige çıkarız.

55.hakan

Bakalım ballı Giresun maçı çevirebilecek mi

Sadece Samsunspor

Giresun kenar yonetimi cok cirkef. Her turlugu pisligi yapiyorlar. Bizim macta bunlara dikkat etmek lazim hakemi kontrol altina almak istiyorlar lakin hakem iyi ilk sariyi kenara gosterdi buyuk ihtimal mac bitmeden kirmizilar gelir kenara

Sadece Samsunspor

Ahahhaha 2 olduuuu balon giresunnnn

Sadece Samsunspor

Ulan ballilar hemen gol attilar. Ama umraniye yenilmez bunlara

55.hakan

Giresun a bir gol atmaya bakar açılıp saçılıyorlar sonra diğer türlü Çanakkale geçilmezi oynuyorlar.

Sadece Samsunspor

Umraniyenin attigi gol ofsaytmi tekrarini gostermedi trt

Sadece Samsunspor

Uyyy ahaaaaa :D 3-1

Bu arada umraniyedeki kartal kayranin ortalari muhtesem hepsi nokta atisi ortalar. Bizde de olsaydi soyle duran top kullanan. Ayrica bide altinordudaki Burak Ince nin frikik golleri cok iyi

kaan

İstanbul, Altınordu ve Giresun'un puan kaybettiği haftada kendi evimizde Ads'ye yenildik. Daha kötü bir senaryo yaşanamazdı.

Sadece Samsunspor

Umraniye 4u atti hakem faul diye saymadi. Rezillik resmen. Ne faulu adam topa vurduktan sonra ayagi geliyor.

SSKLA

Alıntı yapılan: kaan - 07 Mart 2021, 14:59:56İstanbul, Altınordu ve Giresun'un puan kaybettiği haftada kendi evimizde Ads'ye yenildik. Daha kötü bir senaryo yaşanamazdı.

yaşanabilirdi, saydığımız takımlar kazansa biz şimdi playoff'da kimle eşleşiyoruz diye hesap yapmaya başlardık.

Ayayorgi Tekfuru

Giresunspor 2017-18 sezonuna da hızlı başlamış sonra play-off'a bile kalamamıştı türbilansa girdiler aynısı tekrarlanabilir

jean

Iki haftadir kaleye gidemiyoruz bence giresunu birakip kendi derdimize dusmeliyiz

kaan

Alıntı yapılan: SSKLA - 07 Mart 2021, 15:39:44yaşanabilirdi, saydığımız takımlar kazansa biz şimdi playoff'da kimle eşleşiyoruz diye hesap yapmaya başlardık.
O kadar kötüsünü hayal edemedim :)

Sadece Samsunspor

07 Mart 2021, 17:22:15 #48134 Son düzenlenme: 07 Mart 2021, 17:35:32 Sadece Samsunspor
Tff 1.ligi her hafta takip ediyorum izlenimlerim. Umraniyedeki Kartal Kayra. Altinordudaki Burak İnce. Bursasporun kalecisi Ataberk Dadakdeniz. Bu 3 isim baya potansiyelli.

Nazar ettim Ataberk e heraldr gec cikti faul yapti kirmizi gordu. Genc kalecilerin bu hatalari malesef oluyor