Tanju Çolak

Başlatan bodensee55, 18 Ocak 2006, 16:19:20

« önceki - sonraki »

jean

veis

trt bu konuda çok iyi eski maç görüntülerine agırlık veriyorlar.

Ertuğrul Sağlam

20 Mayıs 2009, 11:24:17 #17 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2009, 11:27:47 %100 samsunspor
19 Mayıs'a özel şöhretler maçı!
Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 90. yıl etkinlikleri kapsamında Samsunspor'da forma giymiş ünlü oyuncular halı saha maçında ter döktü..

Kırmızı ve beyaz olarak ikiye ayrılan şöhretlerin maçı, kırmızı takımın 7-6'lık galibiyeti ile tamamlandı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 90. yıl etkinlikleri kapsamında Ondokuz Mayıs Lisesi(OML) Mezunlar Derneği'nin organizasyonunda yapılan şöhretler maçı renkli görüntülere sahne oldu. OML Halı Sahası'nda gerçekleştirilen maçta eski milli futbolcu ve Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak ile Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere'nin yanı sıra OML'de öğrenim gören ve Samsunspor'da forma giymiş ünlü oyuncular halı saha maçında bir araya geldi.

Çekişmeli geçen maçı kırmızı takımın 7-6'lık galibiyeti ile tamamlandı. Beyaz takımda mücadele eden ve 5 gol atan Tanju Çolak, "Eskiden birlikte oynadığımız futbolcu arkadaşlarımla bir arada bulundum. Çok güzel bir nostaljiydi benim için. Bundan sonra her zaman burada Atatürk'ün start verdiği ve savaşı kazandığı noktada olmak benim için gerçekten büyük gurur verici. Zaten Samsunlu olmaktan büyük zevk ve onur duyuyorum. Samsun benim dünyam" dedi.
Maç sonunda Tanju Çolak hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğraf çektirdi.

http://www.ajansspor.com/futbol/genel/h/20090519/19_mayisa_ozel_sohretler_maci.html#yorumlaroku

Geçmişe bir çizgi çekip herşeyi günahı ve sevabı ile tarihe gömüp yeni bir sayfa açmak gerek bizim Tanju Çolak hakkındaki düşüncelerimiz için Tanju Çolak'ın potansiyelinden faydalanabiliriz. eğer istersek bence Tanju'ya hoca olarak olmasa bile Samsunspor'un herhangi bir kademesinde görev verilebilir. Tanju Çolak bu sözlri söylediği için demiyorum dikkat ediyorumda Samsun ve Samsunsporla ilgili Tanju'ya ne sorulsa medyada adamın resmen içinden birşeyler kopuyor Samsunu ve Samsunspor'u nekadar çok sevdiğini anlatıyor neden bzizim için bukadar olumlu konuşuyor bzimle istese hiç alakadar olmayabilir çünkü buna ihtiyacı yok...onun şöhreti ve parası buna yetiyor..bence bir şans verilmesi gerek bundanda kötü durumda olacak değiliz ya..

Lazuri Bere

Tanju Colak öncelikle Samsunspordan ve bu yüce taraftardan özür dilemeli. Sirasi gelince Trabzonlu olan, "Benim Samsunsporda oynarkende, Galatasaray Club Kartim vardi" diyen, para icin "cok sevdigi" Galatasaraydan Fenerbahceye transfer olan, reklam manyagi ve para delisi olan bir insanin Samsunsporda hic am hic isi yok! Zaten bu tip insanlar yüzünden biz bu hallere gelmedikmi?
Bizden calinan o meshur Sampiyonlukta Savas Bey ve Tanju Colak hazretleride önemli rol oynadilar. Kimseye masal okumasin Tanju Colak. Tribünün onu toplu halde yuhaladigi zamanlari cok cabuk unuttu heralde?

Böyle insanlar Samsunspordan uzak durmali. Kariyer, para, san ve söhret icin kardeslerini bile satabilecek insanlarin bizimle isi olamaz.

Tanju Colak dava adami degil. Bizede dava adami lazim. Samsunsporun davasini üstlenen, kendi cikarlarini degil, sadece ve sadece Samsunsporun cikarlarini düsünen insanlar lazim bize.

Farzedinki, Tanju Colagi getirdik bu takimin basina. Menajer yada Antrenör yani Teknik Direktör Yardimcisi olarak (Tanju böylesine "düsük" bir görevi kendine reva görürmü bilmem ama), Samsunspor basariyi yakalayinca yarin sagdan soldan teklif gelecek. Tanjuda ayni o zaman ki gibi yönetime diyecek ki, ya daha cok para verirsiniz yada giderim! Hele Galatasaray teklif getirirse; iste o zaman Tanjuyu tutabilene ask olsun!

Tanjunun karakteri belli. Tartismaya bile gerek yok bence!

Bence Tanjunun yerine, takimin basina yeniden Genel Kaptan olarak, Ercan Kaptan getirilmeli!

55erhan55

ne olursa olsun bu takımın tanjuya ihtiyacı var tabi geçmişde takımımız adına olumsuz bi takım işler yapmış olsada bu kötü günlerimizde takımımıza destek vermesi gerekir Samsunsporun menfaatleri herşeyden önce gelir.

34_55

valla dünya değişiyor beyler tanju niye değişmesin ben açık ve net olarak diyorumki bu takımda hayrettin gümüşdağ  gibi hocalın (H) sini bilmeyen çoğu insan görev aldıysa kaldıki TÜRKİYE VE AVRUPA gol kralı neden hoca olmasın ayrıca artık bırakalım sevgili arkadaşlar biz bu işleri bu takımdan ve taraftardan tanjudan daha çok özür dilemesi gereken futbolcu ve yöneticiler var unutmayalım...

Tribün_ali

Tanjunun bu camiada kesinlikle yeri yok zamanın samsunspora yaptıkları ortada onun için onun şöhretinede isminede parasınada ihtiyacımız yok hemen bu kadar yumuşamayın

**KaR6**

orhan kapucular, saban yıldırımlar, sakıp özberkler, hayrettin gumusdaglar görev yapacak ama Tanju kotu oyle mi?

Samsunlu diye herkese sahip çıkalım, Tanju ya sahip çıkmayalım öyle mi?

ama haklısınız, Tanju alacagına temlik koydurmadı, 5 kurusta zarara sokmadı takımı, kotu Tanju yuh sana..

Tanju bu takımın efsane olma sürecinde en önemli futbolculardan biridir, onda ki Samsun sevgisini de ben çok iyi biliyorum, hele de şu zamanları gördukten sonra keşke de gelse, bi ucundan tutsa istiyorum, kim ne derse de desin..

selahattin55

bence tanjunun bu camiada yeri yoktur yanlışın büyüğünü yapmıştır bu bir gerçek.ama son 3 yıldır o kadar rezil olduk o kadar canımız yandıki .kimlere boyun eğmedik trabzon kökenli çakma başkanlaramı.hayrettin gibi futboldan anlamayan kişileremi.para diye kıçını yırtan samsunlu olduğu halde takımı sabote eden futbolcularamı.gol umudumuz dediğimiz turguta mı sabretmedik.artisliği ve alemciliği ile meşhur sercan sefa caner samet gibilere mi göz yummadık.2.dakikada takımı  defansa çeken ercüment emi.yani arkadaşlar son 3 yıl kabus ve samsunsporun adına yakışmayacak bir şekilde geldi geçri.kıçı kırık giresuna daha gol atamadık.
onun için TANJUYU  hiç sevmem ama SAMSUNSPORA faydası olacaksa gelsin bu takımı kim şahlandıracaksa o gelsin.adam seçecek lüksümüz yok bırakın bir de bunu deneyelim.

jean

Lazuri Bere

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Mayıs 2009, 15:43:22
orhan kapucular, saban yıldırımlar, sakıp özberkler, hayrettin gumusdaglar görev yapacak ama Tanju kotu oyle mi?

Samsunlu diye herkese sahip çıkalım, Tanju ya sahip çıkmayalım öyle mi?

ama haklısınız, Tanju alacagına temlik koydurmadı, 5 kurusta zarara sokmadı takımı, kotu Tanju yuh sana..

Tanju bu takımın efsane olma sürecinde en önemli futbolculardan biridir, onda ki Samsun sevgisini de ben çok iyi biliyorum, hele de şu zamanları gördukten sonra keşke de gelse, bi ucundan tutsa istiyorum, kim ne derse de desin..

Mustafacigim, ben senin baban olan Emin Kar gibi adamlara adam gibi Samsunsporlu derim. Ligden düstügümüz senesi televizyona cikti ve dediki, "Insallah Ligde kalacagiz"! Muhabirin buna gercekten inanip inanmadigini sormasi üzerine baban su cevabi verdi:" Biz Samsunsporluyuz, inanmamak yok, Samsunsporu seviyoruz"!
Simdi, gecirdigi o icler acisi ve lanet kaza yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum kalan, ama o olaydan sonra belkide bir okadar daha Samsunsporlu olan Emin Karmi daha yararli Samsunspor icin yoksa Tanju Colak mi?

Babani misal vermekle insallah seni incitmemisimdir, yanlis anlamazsin beni umarim.
Tanju düstügümüz senesini acaba Samsunsporun kac macini izledi?
Kamera karsisina cikip Ridvan Dilmen ile yaptigi hatir $ikelerini anlatmayi cok iyi biliyor Tanju bey.
Tanjunun aklina Samsunspor ara sira geliyor. Eger gercekten Samsunsporlu olsaydi, coktan baskanliga adayligini koymus, bu takimda ismi efsanelesmis insanlari toplamisti.
Esince ben Samsunsporluyum diyor, ama Galatasarayliligindan da taviz vermez Tanju Colak.
Bir röportaj'da Galatasarayli oldugunu söyledi. Hani Samsunsporu diger Anadolu kulüplerinden ayiran bir özelliginde, baskanlarin ve yöneticilerin sadece Samsunsporlu olmasiydi?

Tanju temlik koydurmadi demissin?
Tanju önce Galatasaraya hediye ettigi Sampiyonlugumuzu geri getirsinde ondan sonra isterse alacaklarina temlik koydursun!

**KaR6**

abicim dediklerinin belki %100 unde haklısın, ama babamın da dediği gibi zamanında, vazgeçmek yok.. eğer bu adam bize fayda sağlayacaksa, bizi yukarı taşıyacaksa kişisel nedenlerimizi bir kenara bırakmamız gerekmez mi?

ben o zamanlar yoktum doğal olarak :) ama şu şampiyonluk durumunda her kafadan farklı ses çıkıyor, ben kendisinden duyduğum uzere gitmek zorundaydım kısmına inanıyorum, inanmak istiyorum belki de o yuzden..

he derseniz ki tanju gelmesin de x kişisi gelsin o bizi kurtaracak ben de seve seve onun arkasında durayım.. ama şu şartlarda en makul isim Tanju'dur, teknik direktor olmasa bile bi menejer bi koordinatör olarak gelmesinden yanayım..

bu da benim şahsi fikrimdir, kimseyi savunmak yada henuz mezun olmadıgım için avukatlıgını yapmak zorunda hissetmiyorum kendimi, birsey demeyeceğim daha..

since1965

Tanjuda futbolda ile alakalı bütün bilgi tecrübe ve buna tff ile olan ilişkileri dahil Samsunspora faydalı olur.Ama tanjunun ahlaki sorunları var bence.Paraya karşı olan zafıı buna en güzel örnektir.

Ertuğrul Sağlam

KEŞKE BUNLAR GERÇEK OLSA :'(

Samsunspor gelecek sezon güçlü bir kadro kurmak için koları sıvadı...
Samsunspor Ersun Yenal ile 3 yıllığına sözleşme imzaladı.......
Samsunspor Birçok süperlig ekibini peşinden koşturan .......  .......transfer etti.....
Samsunspor'un yeni gurbetçileri antremanlardaki performansları ile göz kamaştırıyor...
Samsunspor'un yabancıları harikalar yaratıyor.....
Samsunspor disiplinsiz davranışlarından dolayı Sercan, Sefa, ve Turgut'u kadro dışı bıraktı ve sözleşmelerini tek taraflı fesh etti....
Samsunspor gümbür gümbür geliyor....
Bu Samsunspor çok can yakar....
Şampiyonluğun enbüyük favorisi Samsunspor deplasmanda ........... bozguna uğrattı...
Samsunspor Başkanı parayı sorun etmiyor alamayacağımız futbolcu yok dedi.....
Samsunspor kongresinde 3 Başkan adayı yarıştı.....

Bu saydıklarımdan bir tanesi gerçek olursaki ( inşallah olur ) ozaman ben Tanju'yu istemeyen arkadaşlarıma hak vereceğim

Arkadaşlar Samsunspor için ışık nerde varsa umut nerde varsa onu zorlamamız her yolu denememiz gerek Tanju'nun ben bu saatten sonra Samsunspor'a zarar vereceğini sanmıyorum ve vedaha önce zarar verdiysede bunu bilerek veya istyerek yaptığına inanmıyorum ve birçok konudada faydası olur diye düşünüyorum başta şehirde bir heyacana sebep olur. Bazı bizi gözardı etmiş kişilerin dikkatini bu yöne çeker ....

europe_55

Bence de tákimin icinde olmasi iyi olur.
Icindeki Samsun ve SAMSUNSPOR sevgisi ile bizim takimimiza faydali olacagina inaniyorum...