Feza Berk Koleji Gururumuz Oldu

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Mayıs 2010, 15:55:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

20 Mayıs 2010, 15:55:38 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2010, 16:22:13 samsuni
AlıntıFEZA BERK KOLEJİ GURURUMUZ OLDU

İstanbul'da düzenlenen Ulusal Uzlaşı Olimpiyatı'nda Samsun'u temsil eden Feza Berk Sosyal Bilimler Lisesi iki ödül birden kazandı
20 Mayıs 2010 Perşembe 12:43

JURİ BELİRLEDİ
Feza Berk Sosyal Bilimler Lisesi Samsun"u temsilen katıldığı, İstanbul"da düzenlenen Ulusal Uzlaşı Olimpiyatı'nda iki ödül birden kazandı. İstanbul"da düzenlenen ve jürisinde Rıdvan Dilmen, Ömer Üründül ile Ahmet Çakır"ın bulunduğu "Spor"da Uzlaşı" bölümünde "Tribün Kurultayı" projesiyle dereceye giren Merve Şenel ve Betül Doğan ile "Trafikte Uzlaşı" bölümünde dereceye giren Beyzanur Yalçınkaya "Samsun"u ve okullarını en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşadıklarını" söylediler.

YILMAZ TESLİM ETTİ
Tribün Kurultayı konusunda kendilerine danışmanlık yapan spor yazarı ve eğitimci Mehmet Yılmaz ise, "Öğrencilerimiz zaten orada Samsunspor atkılarıyla sunumlarını yapmışlardı; şimdi ise kendilerine Samsunspor kitabı ve atkısı vererek, orada temsil ettikleri şehir değerini daha da iyi anlamalarını amaçladık" dedi. Yılmaz ayıca Feza Eğitim Kurumları'na ait okulların kütüphanelerine konulmak üzere iş adamı Şafak Gedikoğlu"nun destek olarak gönderdiği Samsunspor kitaplarını da okul müdürü Selim Akaslan"a teslim etti.

Eşimin okulundan öğrencilerimize yardımcı olmaya çalıştık, sonuçta Türkiye derecesi geldi :) Projenin merkezindeyse elbette ki Samsunspor tribünleri vardı...

Unutmadan, her iki projeye de teknik destek veren Ant55'e de hassaten teşekkür etmem lazım ;)

beşnumara

Bu Ant55 de her projenin altından çıkar oldu yahu.sen hiç uyumuyor musun be abi? :)

Mehmet abi sana da teşekkür etmek lazım.Samsunda kimin bundan haberi olacaktı ki.Hem yerel yöneticiler hem de basın.Sen yakından takip ettin ve şampiyonlara samsunspor damgasını vurdun.

celebi

ne yani mehmet hocam benim katkım yok muydu  :D ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 21 Mayıs 2010, 00:17:06
ne yani mehmet hocam benim katkım yok muydu  :D ;)

düşünüyorum, düşünüyorum, düşünüyorum...
eee....
cevap veriyorum
yooo... :)