Şehir ve Başkan Dergisi'nin "Yılın Belediye Başkanları" Oylaması Sonuçlandı

Başlatan heyyo55, 06 Mart 2008, 20:44:28

« önceki - sonraki »

heyyo55

AlıntıŞehir ve Başkan Dergisi'nin "Yılın Belediye Başkanları" Oylaması Sonuçlandı

Ulusal Düzeyde Yayın Yapan Şehir ve Başkan Dergisi'nin Geçen Yıl İlkini Gerçekleştirdiği Marmara Bölgesi Kent Ödülleri'nin Bu Yılki Sahipleri Belli Oldu.

Ulusal düzeyde yayın yapan Şehir ve Başkan Dergisi'nin geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği Marmara Bölgesi Kent Ödülleri'nin bu yılki sahipleri belli oldu. Karadeniz Bölgesi'nde "Yılın Belediye Başkanları" oylamasında 275 gazeteci oy kullandı. Yılın Belediye Başkanları seçilen başkanlara Kent Ödülleri Amasya'da, Amasya Atatürk Kültür Merkezi'nde 14 Mart 2008 Saat 14.00'te düzenlenecek törenle verilecek.

Şehir ve Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Uğur İşven, Kent Ödülleri'nin ülke çapında 6, bölgesel anlamda bu yıl ikinci kez düzenlenecek törenle verileceğini söyledi. İşven, Şehir ve Başkan Dergisi'nin sekiz yıldır yerel yönetimlerin sesi olduğunu ve Türkiye'de ilk kez 6 yıl önce Kent Ödülleri'ni yaratarak başarılı belediye başkanlarını her yıl ödüllendirdiğini vurgulayarak şöyle konuştu: "Karadeniz Bölgesi'nde yılın belediye başkanları oylamamıza katılarak seçen 275 gazeteci arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Karadeniz Bölgesi'nde görev yapan toplam 540 belediye başkanı arasından gazetecilerin oylarıyla seçilmiş 20 belediye başkanına kent ödüllerini takdim edeceğiz. Amasya Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek törenle 14 Mart 2008 Saat 14.00'te, Yılın Belediye Başkanları Kent Ödüllerini gazetecilerin ellerinden alacaklar. Kent ödülleri Türkiye'nin en etkin ödülleri arasındadır. Beldesine, ilçesine, kentine hizmet etmenin gayreti içinde olan belediye başkanlarının tümü ödüle layıktır. Ancak gazeteciler bunların arasında en başarılı gördüklerini kürsüye çıkarmaktadır. Biz Karadeniz'de gazetecilerin oylarıyla kazanan belediye başkanlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz." YILIN BELEDİYE BAŞKANLARI:

Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı: Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yılın İl Belediye Başkanları: Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Yılın İlçe Belediye Başkanları: Gümüşhane Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran, Amasya Suluova Belediye Başkanı Mahmut Boz, Artvin Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Trabzon Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen Yılın Belde Belediye Başkanları: Amasya Merkez Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, Rize Merkez Çaykent Belediye Başkanı Mehmet Kazancı, Çorum Alaca Alacahöyük Belediye Başkanı Hüseyin Saykan, Gümüşhane Kelkit Söğütlü Belediye Başkanı Numan Kara KENT DALINDA ÖDÜL KAZANANLAR Kent Yenileme Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Turizme Katkı Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün, Sosyal ve Kültürel Hizmetler Dalı'nda Samsun Merkez Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Kent Dokusunu Koruma Dalı'nda Karabük Safranbolu Belediye Başkanı Nihat Cebeci, Tarihi Eserleri Koruma ve Yaşatma Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Tokat Niksar Belediye Başkanı İdris Şahin, Eğitime Katkı Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Zonguldak Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli. Altyapı Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Trabzon Vakfıkebir Belediye Başkanı Hayri Birinci, Proje ve Yatırım Dalı'nda Yılın Belediye Başkanı Rize Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır (Mİ-Mİ- (Mİ-Mİ-) 06.03.2008 13:04 TSİ (İhlas Haber Ajansı)

mehmet yılmaz

tam bir komedi; neden mi?
kategori şu, yılın büyükşehir belediye başkanı...
seçim alanı Karadeniz Bölgesi
iyi de bizim bölgemizde zaten topu topu 1 ( yazıyla, bir) Bş. Bld. Başkanı var. Eee, başka bir aday mı var da yılın Bş. Bld. Bşk. adayı seçiliyor? Öyle bir kategori koymanın mantığı nedir? Zaten bir kişi var ortada. Daha iyisi de daha kötüsü de olamyacağına göre...

heyyo55

orayı ben değiştim normalde "Yılın Büyükşehir Belediye Başkanları" diye yazıyordu ama geçrekten 1 tane var benim bildiğim neden başkanları yazıyor onu bende çözemedim

veis

akıllı bi takdik ama sonuç belliymiş garibim amasya bile ödül almış :P