PTT 1. LİG 6.HAFTA Samsunspor'umuz - Denizlispor

Başlatan samsun 55, 29 Eylül 2012, 22:41:44

« önceki - sonraki »

samuray

Alıntı yapılan: King1965 - 24 Ekim 2012, 20:50:13
sevinen varmı  20:31 de yazmıstım
kim derseki 2.0 dan sonra sevinemedim yalan söyler

5trawberry

10 dakika daha olsa kazanacaktık yav.
Yalnız herşeye rağmen hocanın ciddi eksikleri var. Bir takımın her hafta zıt yönlü aynı senaryoyu yaşaması tesadüf olamaz.
Takımın havaya ihtiyacı var. Oyuncu tercihlerinde değişiklik durumlarında sınıfta kalıyor.

yine de 2-0 dan aldığımız bir puan var, ve ileriki haftalarda net 9 puan umduğum, Urfa, A.Gücü, Buca serimiz var.

O Üçlüye kadar kaybetmeden gidelim, inşallah.

diocid

Hata futbolcularda diyen Samsusporu hiç seyretmemistir bence, daha önceki maçlardaki oyun oynama isteğimiz bu maçta yoksa sebep

ftbolcularl bu maca hazırlayamayan hocadir.

ibrakadabra55

Arkadaşlar çıktığımız sene yine evimizde 1 maç Mersin maçı yarıda kalmıştı ve sonradan berabere bitmişti bu maçta yarıda kaldı sonradan berabere bitti ilk 8 hafta bitti kötüydük şimdide kötüyüz eğer  adana_x 'yı yener çıkışa geçersek O SENE BU SENE !

FaTiH_HaN

S.b.ç Çağrı

ARKADAŞLAR BİR SORU SORACAĞIM DİKKATİNİZE :)

ÇILGINLAR GRUBUNU VE  tribün lideri CARSI10UR'u bu maç nasıl buldunuz ?

ult55ras

anlaşıldı bu sene düşmemeye oynayacağız

davidsavage

Alıntı yapılan: S.b.ç Çağrı - 24 Ekim 2012, 21:33:03
ARKADAŞLAR BİR SORU SORACAĞIM DİKKATİNİZE :)

ÇILGINLAR GRUBUNU VE  tribün lideri CARSI10UR'u bu maç nasıl buldunuz ?

Geçen sene Şirinler Çiço'nun önderliğinde güzeldi,bu senede Çılgınlar grubu,Carsı10ur'un liderliğinde güzel olacağa benziyor. Her geçen zamanda daha güzel tribün yapıyor Çılgınlar grubu. Umarım böyle devam eder.

55.hakan

Bu maçın bu halde olmasının tek sebebi hocadır mutlak galip gelmemiz bir maçta böyle bir macera ile başlanmaz.Hatalarından döndü ama çok geçti.Denizli'yi boğduğumuz kadroyla çıksana neden macera arıyosun.Bütün moralimizi alt üst ettin.

cembaba

Herkesin görüşü kendinedir. Ben Erhan Hoca'nın başarılı olacağına inanıyorum. Mücadele ve hırs beni memnun etti.

Kimse sevmez 2-0'ı. Mutluluk 2-0'dan dönen maç, son dakikada gelen puandır. (TD)

Erhan Altın > Jose Mourinho

Sonuna Kadar 55

twitter

yapmayın gözünüzü seviyim:)

bu takımda adam mı vardı ? (tamam sevmiyorsunuz bu lafıda durum bu)

şimdi 1 tanecik yenilgimiz var. allah'a şükür berabere kalıyoruz bi daha ki sever diyebiliyoruz.

bir de erhan'ı, zartı zurtu olmasa ne olacaktı? 8 haftaya kadar dönecek muhabbet;

"götü boklu kartal semti bizimle dalga geçti"
"aliağluspor fark atıyor. yazık .s.s.s"
"bizim ilçemiz kadar bolu eziyet etti gitti"
vs..vs...:)

bir şey olurda çıkarız umarım ama bu kadar sallamayada harbiden gerek yok gibi. sallayın gülün geçin adamlar bize bunları yaşatmıyor en azından, ben de eleştiriyorum alayınada.. öldürüp, göndermeyelim adamlarıda:)

ngonge

2-0 dan 2-2 güzel ama garip bir talihi ve talihsizliği var takımın. Beraberlikleri kurtarıyor ama maçı kazanacak görüntüyü maalesef vermiyor.

Kendi evimizde oynadığımız ve yenik düştüğümüz bir maçta, daha oyunun başında doldur boşaltlara başlamamız işin karamsar yanıydı bence.

Canberk gelecek vadediyor ama bekte değil, çok tecrübesiz bence çok hatalı bir seçimdi onu defansa koymak.

Musa Sinan, Musa Aydın hep hızlı oyuncular, ama kalabalıkta yok oluyorlar, aynı şey Uğur Tülümen ve Roberts için de geçerli. Kapanan savunmayı ancak stoperlerin hücuma katılması ile açabiliyoruz.

Takım daha istekliydi bu maçta ve 1 puanı söke söke aldı, ama geneline baktığınız zaman çok tatsız bir oyun var, umarım bu zamanla düzelir, hiçbir futbolcu ceza sahasına yakın bölgede ne yapacağını bilmiyor, verkaça girmiyor, yani bir hücum planı yok.

CeLL-O

Kaya