samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Mart 2011, 01:20:14
Yok kardeşim uzun zamandır oynamıyordum geçen hafta oynadım.Kadroya yeni katılanları gördük şimdi sıra geldi sazı ele almaya
helaaall yakısır Kral'a. >l< >l<

Dartagnan

##kdc##

11-cüneyt
ya işteyiz foruma giremedik, biri de isminin altına cüneyt yazmamış :'( ya 16 kişi dolsa, ya ben bu hafta oynayamasam :(

##kdc##

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 17 Mart 2011, 00:07:51
yaaa pislikler  :)  açız olum bız burda öğrencinin halinden kimse anlamıyo arkadas  :(

omu'ye gel olum sen bak :P

usare

maraton

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Mart 2011, 01:17:46
9-Edmontdante
Adam gibi bir maç oynama zamanı geldi

ne yani ben gelmeyim mi onu mu diyon  :'( :'(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 17 Mart 2011, 12:18:53
ne yani ben gelmeyim mi onu mu diyon  :'( :'(

daha ne diyelim birader?

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Mart 2011, 01:17:46
9-Edmontdante
Adam gibi bir maç oynama zamanı geldi

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Mart 2011, 01:19:08
Beyler, elinizi çabuk tutun, herkes ismini yazsın, gerekirse sahte nicklerle falan da yazın, maratonton siteye girmeden önce 16 kişiyi dolduralım. Hadi, herkes eşe, dosta haber salsın daaaa...  :P

8) :P

millwall

maraton

14 -maraton
canım samsuni engin abime dediğim açık o alıntı yaptığın o mesajda, sevgili kardeşim senin yaran nereden..ben biliyorum sevilmemi kaldıramıyon engin sever bana giydirince bi sevindin ama unuttun o bizim abimiz söverde adı üstünde sever de!!
bu ne çekememezlik bu ne nefret :-X :-X :-X

aha sağında kamera var samsuni...... şaka lan şaka sakin ol !! 8)

Ayberk

Dün arkadaşlarla maç yaptık, sağ bacak dış yan bağlarımda zedelenme oluştu, ilerleyen haftalarda tekrar beraber olmak dileğiyle...

SSKLA

1- samsuni
2- serkan
3- spooks
4- kalptenşimşek
5- iak5529
6- orucreis
7- cany
8- sejoe
9- edmontdante
10- dartagnan
11- cüneyt
12- user55
13- millwall
14- maraton
15- Berkay Yelken

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 17 Mart 2011, 15:11:31
14 -maraton
canım samsuni engin abime dediğim açık o alıntı yaptığın o mesajda, sevgili kardeşim senin yaran nereden..ben biliyorum sevilmemi kaldıramıyon engin sever bana giydirince bi sevindin ama unuttun o bizim abimiz söverde adı üstünde sever de!!
bu ne çekememezlik bu ne nefret :-X :-X :-X

artık mecbur kaldım; az önce bana gelen bir özel mesajı burada paylaşmak istiyorum

Alıntıabi merhaba
biz aslında maratontonu hiç sevmiyoruz; kendisinden nefret ediyoruz ama sürekli bize rüşvet veriyor, yemek ısmarlıyor, forma alıyor, et lokantasına götürüyor, hatta düğünümüzü bile yapacakmış. Tek isteiği onu seviyormuşuz gibi davranmamızmış. Hani, Türk filmlerinde olur ya abi, zengin kız, fakir ama yakışıklı oğlanı paraya boğar, aslında bilir, onu sevmiyordur ama yine de seviyormuş numarası yapmasını ister dümenden yere. bizimki de öyle iste abi. idare ediver, yoksa maratontonu kim sever, Engin sever bile sevmez. saygılarımla abi
serkan akan kar  

:P >l< :D 8)

**KaR6**

ordan kar'ı çıkarırsak sevinirim..

maraton bir idoldür, kitleleri peşinden sürükleyen,
maraton bir efsanedir, asırlardır süregelen..

lütfen..

misafir

bir mersine geldin ortada çukurova grubu bırakmadın maçı kaybettirdin seni kim sever samsuni
ben maratonu sana inat çokkkk seviyorum ....anti samsuni :))))

Serkan

başkanımızın izindeyiz.

lütfen benimde ismimi ve düğünümü kullanma abi tesüf ederim :D