TFF 2.LİG 23.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - İnegölspor

Başlatan Kaya, 16 Şubat 2019, 19:57:30

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Resmen gözlerim doluyor arkadaş yaa. Çok öz verili oynuyor çocuklar...

Shane_Falco

Keçiören 1 0 mağlup şuan. Sakarya da 10 kişi kaldı. Skorlar mükemmel...

binikalamadım

maço

İlyas yeter ya zorlama artık .
Başlıcam inceci tavırlarına gına geldi

evolution55

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 24 Şubat 2019, 14:03:31
Resmen gözlerim doluyor arkadaş yaa. Çok öz verili oynuyor çocuklar...

Nazar ettik valla 😊

Shane_Falco

Ilk yarının ilk devresi biz oynadık. Ikinci devresinde inegöl aldı oyunu kontrolüne. Evimizde böyle baskı yememeliyiz. 1 0 öndeyiz diye kapanmak mantıklı değil. Böyle oynarsak yeriz.

Sadece Samsunspor

Iki bekimizde bomba canberk ve erhan kartal. Ishak girmeli

ngonge

Maça çok iyi başladık, iyi de devam ettirdik ama ne olduysa 30'unca dakikadan sonra eski alışkanlıklar yine ortaya çıktı ve takımımız maçı izlemeye başladı. Bu maç böyle bitmez. 2.yi atmazsan affetmezler. Şampiyonluk hedefleyen takım neden geriye kapanır henüz maçın başında, akıl işi değil.

Maalesef sağ ve sol beklerimiz en zayıf halkalarımız. Haydi sağ bekte alternatif yok da, İshak dururken neden Canberk? Ne artısı var ben anlamadım. Sadece Canberk daha çok mücadele eder gibi görünüyor. Ediyor demiyorum, ediyormuş gibi gibi oynuyor. Hücuma katkısı yok zaten. Savunmada da top kayıpları sıkıcı olmaya başladı.

eprianu

En büyük sıkıntımız kondisyon. İlk yarı 30-35, ikinci yarı 70-75. dakikalarda oyundan düşüyoruz. Hoca 70 den sonra Savaş gibi mücadele eden oyuncuları oyuna almalı. Yoksa yine ecel yerleri dökeriz

tactician

Takım ilk yarı önde oynayıp çok efor sarfetti son 15 dakika tempo düşünce savunma tarafındaki defosu ortaya çıktı haliyle
Devrenin başında ramazan Şentürk değişikliği bir parça dengeler oyunu
Akabinde Savaş onur ve Bahattin Abdulkadir değişiklikleri öngörüyorum

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 24 Şubat 2019, 12:54:47
Muhtemelen Kubilay'ın kanatta oynadığı (ki fiilen asla kanatta oynamıyor, oynadığında da iyi olmuyor), 4-4-2 ile 4-2-4 arası bir diziliş gibi duruyor. Bence çok iddialı bir kadro.
Umarım hızla gol buluruz, aksi takdirde maç ilerledikçe veya bir erken gol yersek işimiz çok zorlaşır...

Maç kadromuzu gördüğümde kafamda canlanan oyun birebir gerçekleşti. Baskılı ve direkt bir oyun ile başladık ve erken golü de bulduk. Bu oyun kanatlarda içeri doğru kıvrılarak oynayan, sahanın enlemesine orta hattına yığılmış bir oyun şekli. İlk 25 dakika etkili de olduk ve istediğimizi aldık. Ancak, bunda ısrar doğru değil, bu şekilde 90 dakika oynanamaz. Belirli bölümlerde topa hakim olmamız, oyun kurmamız gerekir, ancak bunun temel şartı enlemesine oyunu yaymaktır. Yani çizgiye basan "gerçek" kanat oyuncuları gerekir, aksi takdirde baskı yediğimizde top tutamayız. Devrenin son 20 dakikasında bu oldu.

Bence hoca Onur'un yerine Bahattin ile 2.yarıya başlayacak. Benim fikrim ise Onur ve Kubilay veya Erhan Şentürk'ün oyundan alınması, yerlerine Enes ile Savaş'ın oyuna dahil olması.

Bizim takım, oyunu tutan, enlemesine açan bir oyun planı ile kuruldu (Taner hocanın yaklaşımı buydu). Bunu transfer olmaksızın kökten değiştirmemiz mümkün değil. Dönemsel olarak direkt oyun oynayabiliriz, ama sürekli yapmamız imkansız. Acilen oyunu enlemesine genişleten ve topu kendisinde tutan şeklimize dönmemiz gerekiyor.

Shane_Falco

2. Yarıya canberk-ıshak değişikliği ile başlamalıyız. Ayrica orta saha göbek düştü Savaş hamleside geç kalmadan gelmeli. Gerçi savaş neden ilk 11 çıkmıyo o ayrı konu...

55_OrHaN_55

İlk 30 dakika PTT 1. ligde bile rahat şampiyon olabilecek bir takım, 30. dakikadan sonra 2. ligde küme düşme adayı bir takım izledik. Şaşırtıcı, kaygı verici bir durum. Arada büyük bir uçurum var.

ngonge