TFF 1. LİG 2020/2021 3. HAFTA | Royal Hastanesi Bandırmaspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 23 Eylül 2020, 10:16:20

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1. LİG 2020/2021 3. HAFTA | - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - SAMSUNSPOR'umuz

TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 2026

BANDIRMA 17 EYLÜL
27.09.2020 - 14:00

Zor deplasmanlardan biri daha, takımımıza başarılar.

maço

İki maçını da izledim Bandırma'nın .
En etkili oyuncuları del valle .
Genelde savruk oynuyorlar, açıkçası bizim gibi takım savunmasını iyi yapan takımlara karşı zorlanmalarına sebep oluyor.

Eğer fizik ve yardımlaşma olarak diri durabilirsek buradan da 3 puan ile dönebiliriz.
Kazanırsak 8. hafta Ads deplasmanına kadar belki de bir seri yakalayabiliriz.

_samsunspor_

jean

ask55

Alıntı yapılan: maço - 23 Eylül 2020, 10:33:43İki maçını da izledim Bandırma'nın .
En etkili oyuncuları del valle .
Genelde savruk oynuyorlar, açıkçası bizim gibi takım savunmasını iyi yapan takımlara karşı zorlanmalarına sebep oluyor.

Eğer fizik ve yardımlaşma olarak diri durabilirsek buradan da 3 puan ile dönebiliriz.
Kazanırsak 8. hafta Ads deplasmanına kadar belki de bir seri yakalayabiliriz.

Aynen.
Bandırma'da Del Valle ve biraz da Pote.
Pote zaten Boli ve Yalçın ikilisinin arasında erir.
Tahminim ilk yarı 0-0.İkinci yarı 70 lerde bir tane atar kazanırız.

Sonrasında fikstürümüz ;

Akhisar
İstanbulspor
Eskişehir (D)
Keçiören
Adana Demir (D)

Bandırma'dan alacağımız 3 puan çok kritik ve ben yine sonucu enes belirleyecek diyorum.Hızıyla defansın arkasına kaçar savicevic güzel bir pas atar ve gol !

Lusage

Defansif olarak çok fazla defosu olan bir takım Bandırmaspor. En basiti sol bekleri Erkan Taşkıran.. Galibiyetle dönmezsek üzüleceğim bir maç olacak.

celebi

evolution55

orucreis

mehmet yılmaz

Bence Bandırma, Ümraniye'den daha iyi bir takım ve daha zorlu bir rakip ama aynı Bandırma, Ümraniye'de kaybetti. Hatta Ümraniye eksik kadro ile çıkmasına rağmen...

Bandırmaspor bizimle birlikte çıktı diğer grubun gider olarak... Teknik direktörleri Sarıyer'de olumlu işler yapan birisiydi, Serdar Bozkurt.  Kadrosuna baktığımız zaman bu ligde tecrübesi olan bazı oyuncularla donatıldığını görüyoruz. Fena bir kadrosu yok. Zor bir deplasman olur diye düşünüyorum.  Ama ben yine de bizim iyi bir takım olduğumuzu ve Bandırma'dan da 3 puanla döneceğimizi düşünüyorum. Bir kere, bence kesinlikle yenilmeyeceğiz. Onun dışında da galip döneceğimiz kanaatindeyim.

Stoper

ask55

Bu 11'i bekliyorum.
Ben olsam Guido yerine Enes, Kubilay ya da Ahmethan'ı koyarım tabi.

jean

Erkam degilde bural calik cok kotu oldu alsilik 3. Macta 3 topcu pozitif

_SoN_

Burak Çalık direk etkileyecektir bizi, inşallah açığı kapatabiliriz diğer oyuncularımızla, geçmiş olsun oyuncularımıza. İnşallah tez zamanda atlatırlar.

evolution55

Kimse kusura bakmasın da kulüp resmi açıklama yapmamışken bir yerel gazetecinin isim vererek açıklama yapmasına anlam veremiyorum. Seni adam yerine koymuşlar, antremana almışlar, hoca açıklama yapmış isim vermemiş, sen neden böyle bir şey yapma gereği duyuyorsun!! Her takımda oluyor bu dönemde, hiç bir takım oyuncusunun isminin verildiğini görmedim.
Amacın ne yani! Ondan sonra başkan gider yapınca da zorunuza gidiyor, e hak ediyorsunuz ama, seni almasalar antremanlara çıkıp zırlarsın ama