Samsun'da Araç Sayısı

Başlatan berusa55, 27 Ağustos 2010, 16:20:53

« önceki - sonraki »

usare

Alıntı yapılan: seyf55 - 23 Temmuz 2013, 15:50:05
araçların plakları ts fb gs araç fazla olsa ne olur camlarını patlatasım geliyor

999 tane ss varmış Araya birilerini koyduğumuz halde yok dediler.

seyf55

Alıntı yapılan: usare - 23 Temmuz 2013, 15:57:00

malum takımdan deseydim hocam hemen bulur verirlerdi beni yine küfrettirecek orucum gidecek o. çocukları ya

feticalik

Alıntı yapılan: usare - 23 Temmuz 2013, 15:57:00

SS almak biraz şey istiyor biz de denedik olmadı.. Ama basıcam parayı alıcam yeminle.

Sadece Samsunspor

Özel plaka istediğiniz anda 2000tlden başlıyorlar. O yüzden eski model 80 90 model arası ss plakalı arabalar bakın alın arabayı 2000tlye satın aynı paraya veya 500 düşüğüne plakada sizin olsun ;)

Akyol

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 23 Temmuz 2013, 22:40:48
Özel plaka istediğiniz anda 2000tlden başlıyorlar. O yüzden eski model 80 90 model arası ss plakalı arabalar bakın alın arabayı 2000tlye satın aynı paraya veya 500 düşüğüne plakada sizin olsun ;)
Bahsettiğin arabalardan var bende bir tane sırf plakası 3000 lira  ;) SS Plaka resmen karaborsa olmuş..

emre__ss

Ss plaka var alınıyor ama işte arabayı satınca plaka da gidiyor sıkıntı o :o

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: emre__ss - 25 Temmuz 2013, 11:55:20
Ss plaka var alınıyor ama işte arabayı satınca plaka da gidiyor sıkıntı o :o

plaka istersen gitmez sigortacıyla anlaşırsan tabiki biraz para sıkıştırcaksın. her iş paraya bakar :D

Akyol

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Temmuz 2013, 13:12:54
plaka istersen gitmez sigortacıyla anlaşırsan tabiki biraz para sıkıştırcaksın. her iş paraya bakar :D
Ben 3 yıl önce aldım SS plaka sigortacıya söyledim beceremedi neyse sonra aldık bi şekilde para da vermedik.. Kısmet bu işler  ;)

emre__ss

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Temmuz 2013, 13:12:54

Tabi ki bir miktar para vereceksin emniyet Vakfı'na  :)

berusa55

Temmuz 2013 sonu verileri...

1 aylık artış sıralaması

city ultras

Samsun 3 harfli pilakaya gecmis diye duydum hadi hayirli olsun

berusa55

Yakışmış 55'imize; hayırlı olsun...

5trawberry

Abi bir kere sormuştum ama cevap alamamıştım. Plakalarda neden ''O'' harfi yok, bir bilgin var mı?

usare

0 la karışmasın diye sanırım

berusa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 01 Ekim 2013, 13:23:59
Abi bir kere sormuştum ama cevap alamamıştım. Plakalarda neden ''O'' harfi yok, bir bilgin var mı?

Bana mı sormuştun kardeşim; sorunu hatırlayamadım ya da gözümden kaçtı sanırım ama "O" harfi, usare'nin de dediği gibi sıfır rakamıyla karıştırılma ihtimali nedeniyle genelde kullanılmıyor bildiğim kadarıyla.  :ok