TÜFAD Samsun - Samsunspor'un yönetimini istemiyoruz

Başlatan bengülü, 31 Ekim 2009, 13:18:55

« önceki - sonraki »

bengülü

31 Ekim 2009, 13:18:55 Son düzenlenme: 02 Kasım 2009, 11:59:34 samsuni

TEPKİ SERT OLDU
Türkiye Futbol Anrenörleri Derneği (TÜFAD) Samsun Şubesi Başkanı Hakkı Bayrak'tan yaylım ateşi. Samsunspor'un başına teknik direktör olarak Hüseyin Kalpar'ın getirilmesinin ardından yöneticilerin 'Samsunlu teknik adam istemiyoruz' diye açıklamarı olduğunu belirten Hakkı Bayrak bu sert tepki gösterdi.

ARADA NE FARK VAR?
Hüseyin Kalpar'a başarı dileyen Başkan Bayrak, "Türkiye Futbol Antrenörleri DerneğiSamsun Şubesi Başkanı olarak Samsunlu antrenörleri korumak ve haklarını savunmak benim görevim. Bunun için Samsunspor yönetimine tepki gösteriyoruz. Neden yerli bir teknik adam ile anlaşılmadı ve arada ne fark var?" dedi.

SAMSUNSPOR BİZİM
Yerli teknik antrenörü düşünmeyenlerin sebebini açıklaması gerektiğini ifade eden Bayrak, "Samsunsporlu yöneticilerin yerli antrenör istemediği yönünde çeşitli duyumlar aldık. Açık olarak neden istemediklerini söylesinler. Bu sözü dernek olarak kınıyoruz. Samsunspor bizim ve her zaman da bizim olacak. Yabancı hocalar gelir gider ama biz her zaman Samsun'dayız" diye konuştu.

FARKI CEVAP VERİRİZ
Samsunspor yenildiği zaman sokakta yürüyemediklerini belirten Bayrak, "Herkes bize 'Ne olacak bu Samsunspor'un hali' diye soruyor. Bizde üzüntü içerisinde 'Düzelecek' diyoruz. Niye bize soruyorlar? Çünkü biz herşeyden önce Samsunsporluyuz. Eğer yönetim bizi düşünmüyorsa bundan sonra bize Samsunspor'u soranlara da biz farklı bir cevap veririz" şeklinde konuştu.

YENİ YÖNETİME İHTİYAÇ VAR
Samsun dışına çıktıklarında Samsunspor ile ilgili tek övgünün yetişen futbolcular olduğunu dile getiren Bayrak, "Yerli antrenör istemeyenlere soruyorum. Tanju Çolak, Serkan Aykut, Celil Sağır gibi futbolcuları kim yetiştirdi. Samsunspor bir çok yıldız yetiştirmiştir ve bunlar saymakta bitmez. İşte bizim tepkimiz bu başarıları görmemezlikten gelenlere. Samsunspor'un teknik adama değil yeni bir yönetime ihtiyacı var. Nasıl onlar bizi istemiyorsa bizde onları istemiyoruz" dedi.

Oflu

Biz zaten istemiyoruz Raciyi, Hakkiyi, Erkutu

Ollivanders

sagır sultan bile duydu beceriksiz oldugunu ya yonetim artık defolun gidin bu ne ya boyle bu kadar pişkin bir yonetim gormedim gurursuz serefszler ...

AntZ

Her kesimden tepki olmalı bunlara, yapıştılar kolay kolay bırakacakları yok. Bu anlamda tepkisini koyan herkese teşekkürler. Arkandayız Hakkı Hocam.

Recep

erdem

lan bi sabah şu siteye girdiğimde de hakkı istifa etti die okuyayım.ne lanet bi adam ya.mahkemeye verecem sonunda,gayriresmi çöktüler yönetime...hesap soran da yok.

Nuri Asan

harbisamsunsporlu5517

31 Ekim 2009, 15:21:45 #7 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 15:24:08 harbisamsunsporlu5517
bu basıretsız herıfler derhal kongre uye sayısını artırmak için fıyatları aylık 50 tl yapacak bızlerde derhal uye olacagız hedef 10000 trftar buda ayda 500bın tl sıcak kynk eder sonra  durust yönetım o durust yönetımde ss.bizdir  işte kurtuluş formulu

Nuri Asan

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 31 Ekim 2009, 15:21:45
bu basıretsız herıfler derhal kongre uye sayısını artırmak için fıyatları aylık 50 tl yapacak bızlerde derhal uye olacagız hedef 10000 trftar buda ayda 500bın tl sıcak kynk eder sonra  durust yönetım o durust yönetımde ss.bizdir  işte kurtuluş formulu

ben yaklaşık 3 senedir kongre üyesi olmak için uğraşıyorum,bir taraftarın görevi ilk öncelikle klübe kongre üyesi olmalıdır diye düşündüm.bu basiretsizler zamanında da 2 başvuru yaptım.amaçları kongre üyesini artırmak kesinlikle değil çünkü öyle birşey olsa kabul edilirdim.bırakın 50 tl yi 350 tl vermeyi kabul ettim.

klübe kongre üyesi olmanız için bu basiretsizlerin onaylaması gerekiyor,bu basiretsizler (mahzar-adnan-topaç) taraftarı sevmediği için kabul edilmiyorsunuz.

harbisamsunsporlu5517

31 Ekim 2009, 15:32:26 #9 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 15:35:27 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 31 Ekim 2009, 15:29:10
ben yaklaşık 3 senedir kongre üyesi olmak için uğraşıyorum,bir taraftarın görevi ilk öncelikle klübe kongre üyesi olmalıdır diye düşündüm.bu basiretsizler zamanında da 2 başvuru yaptım.amaçları kongre üyesini artırmak kesinlikle değil çünkü öyle birşey olsa kabul edilirdim.bırakın 50 tl yi 350 tl vermeyi kabul ettim.

klübe kongre üyesi olmanız için bu basiretsizlerin onaylaması gerekiyor,bu basiretsizler (mahzar-adnan-topaç) taraftarı sevmediği için kabul edilmiyorsunuz.
abı buhafta bunların hepsı cozumlenecek emın olun gece gunduz uyamam gerekırse bu iş  cırından cıkmıştır  artık mutlaka cozumlenmesı gerekıyor eger samsunsporumuzun kurtuluşunu ıstıyorsak bu konu uzerınde yogunlasalım

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 31 Ekim 2009, 15:21:45

Samsunspor'a ayda 50,00 tl verecek 9,999 kişi çıkmazmı acaba?......

34_55

arkadaşlar hakkı abi güzel bir açıklama yapmış bencede sen 2 yıldır hocalık yapmayan hüseyin kalparı getir bide ayrıca deki biz  samsunlu hoca istemiyoruz sıkı durun açıklıyım bu lafı en çok ERKUT TUTU DEDİ ve BESİM DURMUŞU istemedi buna emin olun TABİKİ TAHSİN,HAKKI ona eklendiler şimdi soruyorum peki, BEYLER SİZLER NERELİSİNİZ DELİKANLIYSANIZ ÇIKARIN GÖSTERİN NÜFUS KAĞITLARINIZI,,  trabzonlu bahattin bizi çalıştıracak vaybe ne hallere düştük arkadaşlar peki buradan soruyorum bu hafta ALTAY'A yenilirsek içerdeki GAZ.ANT.BELD. maçında kim nasıl tepki gösterecek arkadaşlar bakın buradan düşmek ALLAH korusun SÜPERLİGDEN, bank asya ligine düşmeye benzemez,2/b orası orada önce guruptan çıkacan sonra playof oynucanda ölme eşeğim ölme rakiplerde,kırşehir,karadeniztrabzonspor,çorumspor,erzurumspor, ofspor,karsspor,şekerspor, sebatspor, hadi buyrun ondan sonra CENAZE NAMAZINA bence artık iş işten geçmesin büyük SAMSUNSPOR taraftarları...

Gaziosmanpaşalı3455

Samsunspor'a ayda 50,00 tl verecek 9,998 kişi çıkmazmı acaba?......

Ollivanders

Samsunspor'a ayda 50,00 tl verecek 9,997 kişi çıkmazmı acaba?......

mehmet yılmaz

Benim merak ettiğim şey şu; bu yönetimi Samsunspor camiası içinden kim istiyor acaba? Görünüşe göre kimse isemiyor çünkü!