25 - Uğur Boral

Başlatan Kaya, 09 Ocak 2012, 22:09:04

« önceki - sonraki »

beşnumara

Bakalım beşiktaş tribünlerinden fenerlisin diye söven olduğunda maçtan sonra çıkıp lig tv kameralarına ağlayabilecek misin uğur efendi?

Theofanis Gekas

bizim yarım sezonda 900000 lira verdiğimiz adamı senelik 700000 euroya almış 8taş herhalde bir futbolcuya istanbul takımlarından fazla para vermiş tek anadolu takımıyızdır

King1965

SSKLA

06 Temmuz 2012, 23:41:06 #408 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2012, 23:45:34 Berkay Yelken
Bu arada senin nasıl bir halsiyetsiz olduğunuda gördük.Daha çok değil 3 ay önce kendisine ve Serdar Özkana her taçta her kornerde sövüyorlardı.Şimdi ise birkaç güne o insanların yalakası olur.Para böyle iğrenç aşağılık bir şey ve bazıları için kişilikten şereften daha önemli.Hadi orda da takımın yenildikten sonra soyunma odalarına kaç.

Kaya

3 sezonda bir maç oynadı o da bjk'ye karşı..Transferini de yaptı..

_SoN_

Bir maçta oynadı yarım sezon yattı.Oynadığı takıma transfer oldu.Ne ballı adam yahu.

SSKLA

Alıntı yapılan: Ahmet ÖZYER - 07 Temmuz 2012, 10:48:42
Bir maçta oynadý yarým sezon yattý.Oynadýðý takýma transfer oldu.Ne ballý adam yahu.

Ne ballı adamdan çok ne menejermiş yahu.

binikalamadım

bu adamdan para kazanabildik mi peki

burakbas

Sercan

Alıntı yapılan: binikalamadım - 07 Temmuz 2012, 18:21:02
bu adamdan para kazanabildik mi peki

Hayır bir araba günah kazandık !..

FaTiH_HaN

Sivas maçında kaleciyle karşı karşıya kaldığında o topu havaya dikişini hiç unutmayacaz uğur.

SAMSUNLU ORUMA 55

https://www.facebook.com/photo.php?v=189324004520813&set=vb.159470520770523&type=2&theater Sivas maçı sonrasında murat yıldırım ağlarken, sen uğur boral kaçmayı tercih ettin.. Sana çok sövdüm çok  >:(

amasra

su an lıg tvde sıvas macı var ugur borln kaırdgı gol var gene sovdum

amasra

Siyah Beyazlı takımın konakladığı Pulverer Otel'de gerçekleşen basın toplantısında Uğur, ilk olarak geçen sezon Fenerbahçe'den Samsunspor'a transferini ve daha sonra Beşiktaş'a gelişini şu cümlelerle özetledi:

Geçen sezon Fenerbahçe'den ayrılmak benim fikrimdi. Çünkü uzun bir sakatlık süreci geçirmiştim ve ardından düzelmeme rağmen takım arkadaşlarımdan geri kaldığım için forma şansı bulamadım. İnsanlar benim oynayamadığım için hâlâ sakat olduğumu düşünüyorlardı. Bir yerde oynayıp futbol oynayabildiğimi göstermek istiyordum. Samsunspor'daki 3 aylık dönemde iyi işler yaptım ve fizik olarak iyi bir aşamaya geldim.

:redcard:

SametYılmaz55

09 Temmuz 2012, 21:31:12 #419 Son düzenlenme: 09 Temmuz 2012, 21:43:56 SametYýlmaz55
..........t herif buraya fizik olarak iyi olmaya mı geldin yoksa aldığın para karşılığında hizmet etmeye mi geldin?zehir zıkkım olsun aldığın paralar