3- André Bahia

Başlatan germencisse, 04 Temmuz 2011, 10:11:44

« önceki - sonraki »

özkan

Ersin gibi sürekli arkaya oyuncu kaçıranlardan sonra,oyuncuların takıma alışmasından çok,bizlerin trübünde bu oyunculara alışması nitekim daha zor olacaktır  ;D

twitter

cgr

Kesici ozelligi olması cok iyi. En azından teknik bir stoper. Basarılı olacagına ınanıyorum.

Ollivanders

Yabancılarımız bence işimize yarayacak cinsten. İyi iyi :)

AhmetDenizci

İlk defa giresunspor maçında izleyebildim. Daha Pal Lazar'ı izlemedim fakat yapılan en iyi yabancı transfer olarak görüyorum. Nerde duracağını, topu nasıl oyuna sokacağını çok iyi biliyor. Orta sahanın atamadığı arapasları Bahia attı.

Ayberk

İyi ki almışız diyorum düşününce. Videolarında hep duran toplardan attığı goller vardı. Hazırlık maçlarında da gördük ki kornerlerde ileride gol arıyor. Bu forvetsizlikte en büyük gol silahımız bence  :-\

ChucKeR

Formaya ismi yazılır.

brigand

sağlam adam.  :ok birkaç maçta kurtarıcımız olacak sanki. 8)

mehmet yılmaz

Tecrübeli ve sakin... Büyük ihtimalle Kemal'le birlikte iki stoper olacaklar.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Ayberk - 31 Ağustos 2011, 18:15:53
İyi ki almışız diyorum düşününce. Videolarında hep duran toplardan attığı goller vardı. Hazırlık maçlarında da gördük ki kornerlerde ileride gol arıyor. Bu forvetsizlikte en büyük gol silahımız bence  :-\

kardeşim bu sözlerin hala geçerli mi??? :D :D :D

twitter

kýzýlyýldýz55

mısır ekmeğimi yiyo onlar yoğurtlada karıştırmışlar heralde  :P

fındık

Bahia'nın yankeesi felipe melo ;D

özkan

yanlış olmasın ama sadece bir tespit,bu zencilerin eşleri hep beyaz nedense  :kanka: :deli: :P

kumköylü ahmet

bahia hollanda feyenoordan gitme ama yeteneksiz feyenoord bize kakaladi.nedense zenciler hep beyazlarla cikiyor burda artik normal gormeye basladik biz sizde alisirisiniz..nekadar takim arakadasida olsa gsli bir futbolcuyla yan yana gelmesi yanlis belki melo havlamaya baslar orda suan su ligde en fazla gicik kaptigim futbolcu melo ve gs