5-Ousmane N'DIAYE

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:43:14

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Şehri terket artık yeter

Raqua55

Gudubetsin olum sen Gudubet

Karabudun

korayxyz

Bir stoperden beklentiler;
Çabuk olması
Bire birde kolay çalım yememesi
İyi pozisyon alması
Beyni olması.

Bu özelliklerin hiçbiri sende yok. Lütfen s..git bu takımdan >:(

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 15 Ocak 2017, 13:58:03
Oynatmak istediği futbol göze hoş gelebilir. Güzel oyun tabirine uygun olabilir ama maalesef Türkiye liglerinde bu oyunla başarılı olmak için çok çok farklı imkanlar gerek.

Elindeki kadronun yapısına göre bu ligin yapısına göre şartlarına göre bir oyun oynatman gerek.

Mesela Ndiaye hiç bir zaman 3. bölgede topa sahip olmak isteyen bir takımın stoperi olamaz. Bunun yüzünden kalitesini şikayet edemezsin.

Haftalardır anlatmaya çalışıyorum. Evet Ndiaye çok iyi bir defans değil. Evet haftalardır formsuz. Ama neden?

Hocanın elinde Abdülkadir, Ndiaye ve Ercan var. Başka da transfer yapılmadı bu bölgeye. Mecburen elindeki bu üçlünün yeneteklerine göre bir taktik düzen ve futbol anlayışı kurgulaman gerek. Yoksa biz daha çok gol yeriz Ndiaye'nin hatalarından.

Sadece Samsunspor

Hadi her seyi gecti.. bu adam neden kaptan ?

sadece55

Bu haftanın tek güzel yanı senin ceza alacak olman öyle yararsız bir adamsın ki

maviay55

seni takıma almayı geçtim kaptan yaptılar başımıza.
tam canlı bombasın patlattın kendini yeter 18 de yerin yok.

55.hakan

Sana faul yap diyen mi oldu.Hem gol yedik hem 10 kişi kaldık.Bu adam yedek bile olamaz ne kaptanlığı.Ercan oynadı ne güzel işte ne diye sokarsın şu adamı 11 e

alperen_55

seni ilk onbir oynatan hoca hoca değildir.her maç pimi çekilmiş bomba resmen.

ata55

Yetenek fukarası
El bombası
>:(

Kaya

10 kere 100 kere seçme şansım olsa hep Ercan hep Ercan.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 15 Şubat 2017, 10:08:22
Sivas'ta yediğimiz ilk gol tam bizim önümüzde oldu. Çok net gördük. Abdülkerim adamı karşılamaya giderken N'Diaye'ye hem konuşarak hem de işaret ederek arkadaki adamı gösterdi. O da baktı ve gördü. Buna rağmen o kadar kötü bir stoper ki pozisyonunu alamadı ve golü yedirdi. Hatta hatasının farkında olduğu için çok da üzüldü. Benim Samsunspor'da izlediğim en kötü stoperlerden birisi N'Diaye. Kesinlikle Ercan oynamalı.

Haklı çıkmak istemiyordum lakin maalesef durum bu. Samsunspor'da seyrettiğim en kötü stoperlerden birisi. Evet, bu akşam pozisyon dışarıdaydı, penaltı değildi, hatta kırmızı bile tartışılır ancak bu N'Diaye'nin kötü bir oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmez. Onu oynatarak hem kötü br stoperle oynuyoruz hem de yabancı kotasından dolayı Adiloviç'i kadroya bile alamıyoruz. Çok şükür cezalı...

samsunsporlu1994

Ben onu suçlu bulmuyorum,tek suçlu Osman Özköylü'dür. Bu adam çıkıp kendisi oynamıyor,onu oynatan belli. Osman Özköylü'nün sağ kolu.

Stoper

Alıntı yapılan: Stoper - 01 Mayıs 2016, 23:58:32
Buna önce temel bilgileri öğreteceksin,pozisyon alma,duruş,toplu topsuz oyun. Refakatçi maşallah.

Geçen sene ne yazdıysak o.
Cidden çok kötü. Mersin maçı son!
Ercan oynar ve formayı daha da vermez.
Bunun neyine kaptanlık?