5-Ousmane N'DIAYE

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:43:14

« önceki - sonraki »

Raqua55

Hiç güvenemiyorum Bu adama Her top ona gelişinde gözümü kapatıyorum. Fatih dönmeli bu adam sıfır güven veriyor

Sadece Samsunspor

Fatih agir adam. Son macta ereni yakalayip pozisyonu onleyen ndiaye idi. Fatih o kadar kosup onune gecip pozisyonunu engelleyemzdi

Shane_Falco

Ercan'in buna forma yuzu gostermemesi gerek ama olmuyo iste.

Karabudun

Ben bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmediğini düşünüyorum.

Mert

Alıntı yapılan: Karabudun - 04 Şubat 2017, 21:30:01
Ben bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmediğini düşünüyorum.

Katılıyorum

korayxyz

Bir stoper bire birde bu kadar etkisiz olmamalı. Çok kolay çalım yiyor ve bence pozisyon bilgisi de zayıf. :(

Raqua55

Senin duracağın yeri adamın içeri çevireceği belli lan tut bir kere adama şaşıralım

yirmiuc

Mal herif senin yüzünden yedik golü...

55.hakan

Hatanı affettirdin aferin sana

yirmiuc

Geçen hafta da ben Kevin Brands'a salladıktan sonra 2 gol atmıştı :)

Kaya

12 Şubat 2017, 17:12:59 #55 Son düzenlenme: 12 Şubat 2017, 23:23:11 Kaya
Haftalardır hatalarından gol yiyoruz. Top önünden geçiyor uyuyor yan hava toplarının hiçbirinde müdahalesi yok. Gol atmış da felan da filan . Bir de kaptan çıkıyor inanılacak gibi değil

Yediğimiz golün aynısını sivas kalesinde gördük. Sivasın stoperi ibrahim gol olma olasılığı yüksek olmasına rağmen topun önüne yattı ve mutlak golü önledi. Ndiaye beklemeye devam etsin.  >:(

samsunsporlu1994

Fatih de Ercan da bundan 2 gömlek daha kaliteli stoperler. Hoca ne buluyor bunda şaşırıyorum. Herif kaptan çıkıyor bir de :(

sadece55

Osman hocam artık şu adamı oynatma bıktık bunun hatalarından.

oguz_5528

mehmet yılmaz

Sivas'ta yediğimiz ilk gol tam bizim önümüzde oldu. Çok net gördük. Abdülkerim adamı karşılamaya giderken N'Diaye'ye hem konuşarak hem de işaret ederek arkadaki adamı gösterdi. O da baktı ve gördü. Buna rağmen o kadar kötü bir stoper ki pozisyonunu alamadı ve golü yedirdi. Hatta hatasının farkında olduğu için çok da üzüldü. Benim Samsunspor'da izlediğim en kötü stoperlerden birisi N'Diaye. Kesinlikle Ercan oynamalı.