Eski Günlerden bir HatıRa Sanatçılar ve SamsunSporl

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:36:51

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

03 Nisan 2008, 09:36:51 Son düzenlenme: 25 Nisan 2008, 20:29:27 samsuni

Samsun'da dizi ve film çekimleri yapmak için bulunan sinema sanatçıları, Samsunspor'u ziyaret ederek futbolculara moral verdi.

'Profesyonel Çaylaklar' adlı sinema filmi çekimleri için Samsun'a gelen ünlü sinema ve tiyatro sanatçıları Selahattin Taşdöven, Ece Güzel, Çiğdem Polat, Ahmet Çevik, Ferdi Altuner, Şehnaz Dilan ve Tuncay Akça, Nuri Asan Tesisleri'nde Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez ve futbolcularla biraraya geldi. Sanatçılar, futbolcularla şakalaşarak onlara moral verdi.

Bazı futbolcular sanatçılarla hatıra fotoğrafı çektirirken, bazıları ise sohbet etti.

jean

abi ben bu sene turkiyedeydim o sanatcilarin coguyla konustum ama ne yazikki o dizi yayinlanmadi ve o senenin en aci hatirasi kume dustuk

CeLiL_55

Şu Paranın gözü kör olsun Bu Güzelim ilk 5e oynicak takımla Küme düştük olucak iş deyil herşey para para para naparsın Güzel Kadro ve değerli sanatçılarımızla güzel bir Hatıra  ;)

veis

yanlız kadroda şekil hani petkov mustafa çiöek süme elyasa vay vay

SaMsUnSpOr 55

CeLiL_55

Kimi Ararsan var Kadro Güzel gel görki bu Kadro ile Küme Düştük Erdoğan Arıca yerine başka biri olsa Ligi inanın ilk 10 içinde bitirebilirdik en kötü 11,12,13, yani

veis

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 29 Nisan 2008, 13:26:44
Kimi Ararsan var Kadro Güzel gel görki bu Kadro ile Küme Düştük Erdoğan Arıca yerine başka biri olsa Ligi inanın ilk 10 içinde bitirebilirdik en kötü 11,12,13, yani

evet kadro dehşetdi ama erdogan arıca faktörünü unutmuşuz.

esedullah