TEKZEN, 46. Mağazasını Samsun'da Açıyor

Başlatan berusa55, 24 Eylül 2010, 15:28:22

« önceki - sonraki »

berusa55

Türkiye'nin yüzde yüz yerli sermaye ile yurdışına açılmış tek yapı marketi Tekzen, 46. mağazasını Samsun'da hizmete açmaya hazırlanıyor. Tekzen, "yüzde yüz eğitime destek" projesi kapsamında da Samsun'da eğitim veren köy okullarının kitaplıklarını temin ediyor

Son olarak Kırklareli, Karaman ve Gelibolu"da mağaza açan Tekzen, şimdi de Karadeniz"de müşterilerine ulaşıyor. Samsun Makro AVM"nin içinde 24 Eylül Cuma, saat 10.00"da mağazasını açacak olan Tekzen, "yüzde yüz eğitime destek" projesi kapsamında da Samsun"da eğitim veren köy okullarının kitaplıklarını temin ediyor. Tekzen, her mağaza açılışında olduğu gibi Samsun"da da Tema Gönüllüleri"ni ağırlıyor.

Son dönemde mevcut mağazalarını yenileyerek ve büyüterek dikkat çeken Tekzen, Türkiye"nin dört bir yanında, tam gaz mağaza açmaya devam ediyor. Son olarak Kırklareli Tekzen ve Gelibolu Express mağazalarını açan Tekzen, şimdi de 46. mağazasını Samsun"da açıyor.

TEMA temsilcilerini ağırlayacak

Tekzen, 24 Eylül Cuma, saat 10.00"da Samsun"da Makro AVM içinde müşterilerini ağırlayacak. Türkiye genelinde 28 ilde, Express Mağazaları"yla birlikte toplam da 57 mağazaya ulaşan Tekzen"in Samsun Mağaza açılışı; Tekzen Ceo"su Murat Gigin, Tekzen Genel Müdürü Ahmet Işıkgece ve Tekzen Yöneticileri"nin katılımıyla gerçekleşecek. Açılış kurdele kesimi sonrasında, açılışa özel fiyatlarla büyükler alışveriş yapmanın keyfini sürerken, çocuklar da palyaço gösterileriyle eğlencenin tadını çıkarabilecek. Diğer mağaza açılışlarında olduğu gibi Samsun"da da Tema Temsilcileri"ni ağırlayacak olan Tekzen, bu tür projeleriyle çevre-doğa bilincini daha da arttırmayı hedefliyor.

Eğitime yüzde yüz desteğin durağı Samsun

Yurt içi ve yurt dışında yatırımlarına hız kesmeden devam eden Tekzen, "Türkiye için daha iyi bir gelecek" hedefinde birçok projeye imza atıyor. Marka olmanın bilincinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de "çevreye, kültür-sanata ve eğitime" yüzde yüz desteğini sürdüren Tekzen; bugünlerin çocukları, geleceğin büyüklerine bırakılacak kültür ve eğitimin öneminin de farkında! Bu nedenle de "eğitime yüzde yüz destek" adı altında mağaza açtığı illerin köy okullarına ve ihtiyacı olan kurumlarına sponsor oluyor. Tekzen"in sosyal sorumluluk projesi kapsamında geçtiğimiz yıl başlattığı "eğitime yüzde yüz destek" kampanyası, bu yıl da mağaza açtığı illerde devam ediyor. "Yüzde yüz eğitime destek" kampanyasının şimdiki durağı; Samsun. Tekzen, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nden aldığı bilgilerin doğrultusunda Samsun"da eğitim veren "ilköğretim okulları"nın kitaplıklarını yaptırıyor.

Kaynak

Burak

24 Eylül 2010, 15:56:27 #1 Son düzenlenme: 24 Eylül 2010, 15:58:07 Burak
güzel mi desem değil mi desem bilemiyorum bu tür kurumsal çalışan kuruluşlar istihdamı arttırıcı biz özellik gösteriyor ve kayıtlı çalışan sayısını arttırıyor fakat küçük esnafında işlerini azaltıp zor duruma sokuyor. en hayırlısı neyse o olsun diyelim dünya değişiyor...

ahmetsefa55

guzel bı haber esnaflık zaten samsunda 10 sene once bıttı şuan bır donusum yasanıyo ve tabı kı sıkıntıları olacak eger samsun gercek anlamda buyuksehır olmak ıstıyosa ulusal fırmaların daha cok gelmesı gerekıyo

Burak

esnaflık bitti demeyelimde şekil değiştirdi diyelim  ::)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 24 Eylül 2010, 16:45:28
esnaflık bitti demeyelimde şekil değiştirdi diyelim  ::)
yanı tabı kı buyuk olan sermayesı olan devam edıyo da artık kucuk esnaflık bakkal dukan tarzı ısler bıttı yanı cok acık saathane meydanı öldü ama dunyanın heryerınde boyle ya artık yapcak bıse yok

celebi