Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

Desiqner

Bu sene lig fena zor Ankaraspor malum şimdi Şanlıurfa spor iyi kadro yapıyor. Onun harici gbb mert Nobre ile anlaştı. Altınordu  zaten malum. Allah yardımcIMIZ Olsun.

eprianu

Kaliteli ve çok sayıda transfer yapmanın başarı için yeterli olmadığını geçen seneki Boluspor örneğinden anlamalıyız. O yüzden boşverin kim nereye giderse gitsin .

AhmetDenizci

Urfayla 3 yılık sözleşme imzaladı. Sivas'la sanırım bir bağı kalmadı artık.

brigand

Urfa Ptt'nin Los Galacticos'unu kurmaya doğru ilerliyor. Daha uzun bir süre var sezon başlangıcına kimleri alacaklar daha merak ediyorum  :o

eprianu

Urfa Ligi başarıyla tamamlar ilk 10'a girer. Alsınlar alsınlar şişirsinler kadroyu.  >l<

Nuri Asan

Zoraki bir gülümseme yapmış Abdül. Bence de ilk 10 da olmaları büyük başarıdır.

ismail

bugün tweet attım kendisine, retweet yapmış. eminim ki çok da isteyerek gitmedi urfaya, aklının bir kenarında samsun olduğu belli, inşallah formundan düşmemiş Abdulkadiri gelecekte yine takımımızda görürüz. konuyu hortlattım kusura bakmayın :)

Karabudun

Göztepelilerin bize hakaret ettikleri tweetlerini paylaşarak yaptığı yalakalıklarına rağmen zıbığı almış Abdo Efendi. ALLAH'ın sopası yok!

AhmetDenizci

https://twitter.com/abdulkadirozgen

Twitter hesabında sanki kendi kullanıcı adının yer aldığı tüm tweetleri retweet'leyen bir anlayışı var, anlayamadım. Kendi mi kullanıyor onu da bilmiyoruz ama Göztepe'ye gideceğini ifade eden tüm tweetleri retweet'ledikten sonra şimdi de Urfa'da kalacağıyla ilgili bir tweeti retweet'lemiş. Garip.

cembaba

Tekrar takımımıza hoş geldi. M'Billa'yı almış kadar sevindim. Sakatlıksız, kazasız belasız bir sezon geçirir inşallah. Bizi ligde tutmuştu. Şimdi çıkaracak Allah'ın izniyle.

Sadece Samsunspor

Bizde oynadigi zamanki kadar iyi oldugunu dusunmuyorum. Insallah yaniltir ve forvet sikintisi biter

samsunum

Alıntı yapılan: Karabudun - 25 Ağustos 2015, 18:29:26
Göztepelilerin bize hakaret ettikleri tweetlerini paylaşarak yaptığı yalakalıklarına rağmen zıbığı almış Abdo Efendi. ALLAH'ın sopası yok!

O paylaşımı hala aklımda! Açıkçası hiç içime sinmiyor bu transfer.

mehmet yılmaz

Abdülkadir, ben yönetimdeyken devre arası aldığımız bir oyuncu idi. O sezon bu sitedeki oylama ile açık arayla sezonun en iyi futbolcusu seçilmişti. Onun sayesinde o sezon ligde kalmıştık. Çok net söyleyebilirim bunu. Gördüğüm en karakterli, en yürekli oyunculardan birisiydi. Form durumu iyiyse tam aradığımız isim. Sorumluluk alır, üst düzey forvet nitelikleri olan, oyunu çok yönlü oynayabilen ve bu ligin çok üzerinde bir oyuncudur.

Hoş geldin Abdülkadir Özgen.
Bıraktığın yerden devam edeceğine inanıyorum.

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4019

55_OrHaN_55

Bizde oynadığı sene tabi ki yaşı gençti ve daha verimliydi. Fakat kadromuz da yeterli değildi veya başka sebepler vardı ki, küme düşmekten zor kurtulmuştuk. Ona rağmen goller atabilmiş, takımı kurtarmıştı. Şimdi ise şampiyonluğa oynuyoruz ve Abdülkadir'in yanında etkili hücum oyuncularımız olacak. Onur, Bahattin, İlyas Kubilay, Erhan Şentürk, Canberk gibi oyuncularla beraber verimli bir sezon geçireceğine ve başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah beklentilerimiz boşa çıkmaz.

ata55