28.Hafta: Samsunspor:4 Denizlispor:0

Başlatan kral55, 11 Nisan 2005, 18:23:19

« önceki - sonraki »

cem and naz55

işte samsunspor bizi düşürmek isteyenlere cevap cok rahat mac oldu bizimkinler cok inanmışlardı bütün cümle aleme samsunsporu kimseyin düşürmeye gücünün yetmeyecegini gösterdik

cem and naz55

basket macına gideceklere tavsiye maca erken gidin inanılmaz kalabalık olacak ben erken gidecem

fatihsune

büyük samsunspor taraftarına bu anlamlı galibiyet hayırlı olsun...
şehir dışından gelen ve başka bir takımı tutmasına rağmen koyu bir samsunsporlu yaptığım misafiriminde bu güzel günü yaşaması ayrı bir keyifti.bu galibiyette emeği olan herkese sonsuz teşekkürler...

gyuksel55

bilet fiyatları düşmüş sonunda. maçta 10000 e yakın kişi varmış buda bence sevindirici bir haber.

salihcakir

burada bir diğer önemli noktada da şu: denizlispor bu sezon hiç bir maçta kalesinde 4 gol birden görmemiş..
helal sana samsunsporum..

curva55

İşte budur denizliye 4 atmak gerçekten büyük bir başarıdır.Ben özellikle canerin gol atmasına sevindim.Böylece kendine güveni yerine geldi ve gelişem göstermeye başlayabilir.Bu arada gerek özetlerden gereksede timofte abinin resimlerinden stadın oranla daha dolduğu anlaşılıyor inşallah daha iyisi olacak.

kral55

Samsunsporumuzu ve tüm camiayı tebrik ediyorum.Maçın sonucunu izmirde öğrendim , maçı dinleyemedim radyodan ama samsunsporuda bir türlü anlayabilmiş değilim.Sebattan nasıl 3 gol yiyoruz,ardından güçlü takım denizliye 4 atıyoruz,geçen hafta yenilgiden gençlerbirliğinde zor kurtulduk,tutup fenere kök söktürüyoruz,ben bir türlü anlayamadım.Sitedeki arkadaşlarda anlayamıyor çünki maç sonuç tahminlerinin hiçbiri tutmuyor.Bir anlayan varsa bu konuyu bir izah etsin lütfen.

bengülü

işte bu arkadaşlar futbolu iyi oynamasakta sonuç önemliydi teşekkürler samsunsporum helal olsun tüm samsunspor taraftarlarımaza maça geldikleri için inşallah bu akşam basketbolda mersini yeneceğiz bu gün 1.lige çıkacağız inşallah her şey gönlünüzce olsun hoşçakalın

ÇarŞamBaLı

fıncanı tastan oyarlar aman oyarlar denızlıyede boyle koyarlar denızlıyede boyle koyarlar 8) işte okadar

Rentboy

samsunum artık meydan senin 7. ile aramızda 5 puan fark var.yani her an dengeler değişebilir ve çıtamızı bu durumda yükseltmemiz gerekiyor.Eğer bu maç serinin başı olursa ligi iyi bir pozisyonda bitirebiliriz.