23.Hafta - İstanbulspor:1 Samsunspor:1

Başlatan kral55, 27 Şubat 2005, 00:49:35

« önceki - sonraki »

ÇarŞamBaLı

HELAL olsun bee bızım taraftara bak bıde istanbuk taraftarına bu macta taraftarları organıze eden skip ve uğrasanlara arkadasımaıza tesekkur etmeyı bırborc bılırım HELAL OLSUN...

curva55

Korsan55 abi saol ama ben pek bişe yapamadım biz sadece kwndi arkadaşlarla geldik ama ordaki topraklarıımıza gerçekten helal olsun...

kral55

AraDA birşey atlıyoruz.Bu maç niçin 6 dakika uzatıldı onuda bir sormak gerekir?Yoksa istanbul takımı diye düşmesi istenmiyormu bu takımın.nede olsa herkes için(hakem,federasyon yetkilisi vs. için)burası ulaşımın kolay olduğu bir yer.Beşiktaş-gs-fenerde tutunamayan yada henüz tam yetişmemiş futbolcular buraya gidiyor.Bu işin içinde bir bit yeniği var ama....

Anonymous

VALLA BASTAN BERİ VARDIR İSTANBUL TAKIMLARINI KORUMAK ANADOLU TAKIMLARINI SANKI BIZENE DIYE DAVRANIYORLAR AMA SAMSUNSPOR ONLARIN ARALARINDAN BIR GUN KURTULACAK VE BIRGUN BIZDE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ

cico

bugun halk gazetesinde okudum musanın yanlış pas vermesinin ardından golü yemişiz :evil:  :evil:

Sioux

valla hangi sonuçları alırsak alalım (kaldı ki mehter takımı gibi iki ileri bir geri gidiyoruz) ben bu ertuğrul sağlamın hocalığını, demeçlerini, sürdüğü onbirlerini, sistemini sevemedim.
kimse de kusura bakmasın.
resmen staj yapıyor ertuğrul sağlam samsunsporda.