TFF 1. LİG 24. HAFTA | Balıkesir Baltok - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 20 Şubat 2018, 17:57:12

« önceki - sonraki »

isa55

bayfa55

******* Chıbuıke... Buradan Play off oynarız diyen arkadaşlarımıza selam olsun

ngonge

Chibuike'nin suçu yok. Adamın ne olduğunu bilmesine rağmen oyuna sokanda mesele.

eprianu

Samaras dışında hiçbir yabancıyı sene sonuna kadar oyuna almamak lazım.
Eksik oynuyoruz arkadaş.

SametYılmaz55

Şu hocayı göndermezsek son haftaya kadar rahat yok bize

Ekrem

Şu takıma 3 puanı hediye ediyoruz... Yazık Tutu'nun attığı kazıkların sıkıntısını biz çekiyoruz,

Sadece Samsunspor

bayfa55

Bu takıma hangi hocayı getirsen zorlanır. Engin Hoca en azından savunma yaptırıyor. Açık oynasak bir çok takımdan 4-5 yeriz.

tactician

daha önce de yazmıştım Engin Hoca maç önünü iyi hazırlanıyor; maça büyük ölçüde, olması gereken strateji ve olması gereken kadro ile çıkabiliyor. Lakin maç esnasında oyunu okuyup yorumlamak konusunda son derece yetersiz. Bu zamana kadar maç içerisinde yaptığı strateji ve oyuncu değişiklikleri hep başarısız oldu. Hatta iddaa ediyorum hocaya hiç oyuncu değişikliği hakkı vermese idik ve sakatlık haricinde başladığımız 11 ile maçları tamamlasa idik; daha fazla puan toplardık.

ngonge

Hoca oyuna hiç müdahale etmeseydi bile şu maçtan puan alırdık. Müdahaleleri çalışan düzene çomak sokuyor resmen. Ortasahada Oğuz'un çıkıp Chibuike'nin girdiğini görünce zaten ümit kalmadı. Keza Beşir'in mevkisi olmayan yere girmesi 2.yanlıştı. Fuıtbol yanlışları kabul etmiyor. Oyunu tamamen rakibe teslim etti.

Yapacağı şey gayet basitti. Takım fena değil, şanssız bir gol yemiş, ilk yapman gereken hücumda efektif olmayan sol beki (Ufuk) çıkartmak ve yerine hücuma yönelik bir oyuncu almak (Gökay, Angan vs). Yine yorulmuş olan forveti (Ayite) çıkartıp taze forvet (Beşir)'i almak. Bunlar bu kadar zor mu daha fantezi deniyorsun? Yine oyunculara salla maçtan sonra.

heryerdesamsunlu

Yürüyen adeta duran ayite yi 90 dakika oynatan insan futboldan anlıyor olamaz, hoca hiç olamaz Engin İpekoğlu birazcık haysiyetin varsa istifa edip gidersin ayıptır, günahtır küfür etmekten günahkar oldum ya ayıptır

eprianu

Sezon başından beri neredeyse hiçbir katkıyı yapmayan (yapamayan değil) ruhsuz, isteksiz, hayattan bezmiş Chiubike, Angan ve Ayite'yi oynatan Engin İpekoğlu'nun hiçbir savunulacak tarafı yok. Ayrıca sene başından beri ısrarla Oğuz, Samet ve Muhammet gibi oyuncuların kulübede çürütülmesi de izah edilemez. Gelmesini istiyordum ama maalesef çok kapasitesi hoca Engin İpekoğlu.

Kadromuz kısıtlı bahaneleri de komik, Osman Hocanın elinde çöp kadro vardı. Sahada savaşan bir Samsunspor izliyorduk.

Yeri ve zamanı mı bilmiyorum ama küme düşmenin en büyük adaylarından biriyiz. Antep ve Manisa düştü sayılır. Denizli çatır çatır top oynuyor. Eskişehir, biz ve Adanademirspor üçlüsünden biri gider.

heryerdesamsunlu

Artık geçen seneden beri bazı maçları görünce komplo teorisi üretir oldum. İlk yarıdaki balıkesir maçı bunlar maça çok asılmadı gibi gelmişti, şimdi şu maçı izledim bizimkiler adeta nasıl maç kaybedilir onu gösterdiler rakipte dökülürken. Altınorduya yenilme bunlara yenil buişin içinde bir işvar. Golüyedikten sonra hemen karşılık verirdik oyun anlamında bugün odayoktu. Bolu daki maçta öyleydi yoksa yıllardır futbolun içinde olan biri(engin ipekoğlu) bukadar salak olamaz diye düşünüyorum. Eğer teorim doğruysa içerdeki bolu maçını dikkatle bekleyin iddia ediyorum rahat kazanacağız🤔🤔🤔

jean

O nasil gol yeme furkan cok kotu oldu 1 puan iyi olacakti insaallah ads ile denizli yenilir