TFF 1. LİG 22. HAFTA | Altınordu A.Ş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 11 Şubat 2018, 15:11:56

« önceki - sonraki »

Kaya

_samsunspor_

En az 1 puan almalıyız,sonra playoff konuşulabilir

jean

Altinordu cok formda bizimde bir kac eksigimiz vzr 1 puan guzel olur

Sadece Samsunspor

Cok zorlu bi rakip bizi cok yorarlar erken gol bulmaliyiz kapanirsak yeriz

ngonge

Puan almak için bu maçta farklı birşeyler denememiz gerek. Bir kere daha genç ve hareketli bir oyuncu grubu seçilmeli. Kenan'la Angan'la hatta Ayite ile çıkarsak Altınordu bizi ezer geçer.

celebi

Sadece Samsunspor

Bu haftaki rize altinordu macinin ozetini izledim. Kapanip kontra ile atilan goller 3u de. Hizli olmaliyiz ama yas ortalamasiyla biraz zor. Erken gol atmamiz lazim

Sadece Samsunspor

Ahmet cebe ile chibuke kart cezalisi. Chibuke onemli degilde ahmet cebe iyidi bakalim napacaz

ngonge

Sağ bekte Erkam, Stoperde Çağrı olursa daha efektif oluruz. Bana kalırsa bu maçta ABS de oynamamalı, yerine Ufuk oynamalı. 2 haftada 4 maçımız var ve bu maçta bilhassa fiziksel olarak daha diri ve genç oyuncuları tercih etmek gerek.

Furkan
Erkam Ercan Çağrı Ufuk
Samet Oğuz
Enes Göksu Gökay
Muhammet

Değişik gelebilir ancak sonraki maçları düşünerek bu deplasmana böyle çıkmak yerinde olur diye düşünüyorum. Samaras dahi sonradan girmeli. 2 haftada 4 maç temposu sonucu oluşacak sakatlıklar vs sonra bize daha pahalıya patlayabilir.

Stoper

Ayite'yi yedek başlatıp, tek forvet Göksu ile başlarsa, orta sahayı kalabalık tutup, Altınordu'nun temposunu yakalayabiliriz. En ideali 4-5-1  Kenan - Oğuz - Gökay , sol tarafa yakın Samaras, sağda Enes. İzlemedim bilmiyorum ama Samed denenebilir, genel soru; hoca Kenan'ı keser mi?

Bu maç sezonun kırılma maçı, kazanırsak play off hesaplarına gireriz. Boş dönersek mücadeleye devam. Ha, Denizli'nin çok zor fikstürü var. Bu hafta kayıpları oynayan Giresun deplasmanı ve akabinde Ümraniye maçı. Denizli'nin durumu Mart'in ilk haftası belli olur. Gaziantep ve Manisa'dan sonra küme düşmesi yüksek ihtimal. Ekstra skorlar gerekli, bu hafta Giresun'dan puan almak gibi.

55ertan

Ahmet cebenin cezalı olması hiç olmadı. Malesef geniş kadromuz yok. Her eksiklik sıkıntı bizim için.

Bu maçı deplasmanda almış olsak ben Play Off a umutlanırım.

Shane_Falco

Benim aklıma Erkam, Ercan ikilisini hiç bozmayıp Ufuk'u sağ beke atabilir gibi bir durum geliyor. Ya da Ufuk sola ABS sağa...

tactician

Oynadığımız son 3 maçlık seriye göre çok daha zorlu bir sürece giriyoruz. Bu zorlu serinin ilk maçı Altınordu maçı. Puan çıkartmamız büyük bir sürpriz olur diye düşünüyorum. Tabi ki; konu futbol ve Samsunspor olunca net ifadelerden kaçınmak gerek :)

Ahmet Cebe yerine Erkam sağ bekteki yerine geçer; Çağrı da Manisa maçında olduğu gibi savunma göbeğine Ercan'ın yanına gelir diye düşünüyorum.
Beklediğim 11
-----furkan------
erkam-ercan-çağrı-ahmet burak
-------kenan---oğuz-------
enes------göksu------samaras
------------ayite---------------

Kaya

Çağrı bu form grafiğini orta sahada yakalamışken stopere çekmek doğru olmaz diye düşünüyorum.

Sağ beke daha önce birçok takımda da o mevkide oynamış ahmet burak sol beke de Ufuk geçerse stoper ikilisini değiştirmemiş oluruz.

Ayrıca tarih tekerrürü sever  ::)

GurbetciFanatik

Furkan
Erkam-Ercan-Cagri-Ahmet
Samed-Oguz
Enes-Göksu-Samaras
Muhammet

Benim ideal 11 böyle. Samed mutlak oynamali cok begendim adamda is var.