TFF 1.LİG 16.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Akın Çorap Giresunspor

Başlatan Kaya, 10 Aralık 2017, 14:56:28

« önceki - sonraki »

jurista

1-0 alırız
umarım alırız
gülsün yüzümüz yetti artık

brigand

Sahaya yansıtılan veya yansıtılmak istenen bir plan yok. Disiplin, karakter ve kaliteden uzak bir kadroyla başarılabilecek bir hedef koymak şuan için imkansız.
Her seferinde tekrarlıyoruz kendimizi ancak köklü bir değişiklik gerçekleştirmediğimiz sürece bizim için her anlamda doğruyu bulmak mucizeden de öte.
Bu nedenlerle Giresun maçında da önceki maçlarda ortaya çıkan tablonun aynısını göreceğimizi düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Mucadele etsinler yenilsinler o dereceyim artik. Sovmeyecem yenilsek bile ama mucadele edin ruhsuzlar ordusi

mehmet yılmaz

Maalesef çok umutsuzum. Bundan kötüsü olamaz dediğimiz şeylerden kötüsü oluyor. Yeni stat, bize hiç bir değer katmadı. Ne maddi ne manevi katkısı var. Orayı kendi stadımız gibi göremiyoruz. Ben artık Samsun'da yaşamıyorum. En son Adana maçında oradaydım. Hafta sonu her şeye rağmen stadımıza gideyim diye bir istek kalmadı içimde. Mevcut futbol takımı kadrosunu benimseyemedik. Sevdiğimiz, hata yapsa bile tolerans göstereceğimiz oyuncumuz yok. Kulüp yönetimi ve başkanı için olumlu bir tane icraat ya da söz söyleyebilecek durumda değiliz. O kadar kötü yönetiyorlar ki... :(

Giresun bu şartlarda bizi yenecek gibi görünüyor. Umarım futbol oyununun sürprizi gerçekleşir de yeneriz. Ama çok düşük ihtimal..

tactician

İstanbulspor maçından sonra Hırsız Erkut diye bağarmıştık staddan çıkarken. Maddi olarak algılanmamalı her hırsızlık.
Herif bizim stada gitme isteğimizi çaldı en basitinden.
Bugün Samsunspor'umuzun maçı var; ben ilk defa gitmek istemeyerek gideceğim stada.
O kadar can sıkıcı bir durum ki bu; tarifi imkansız.
maç sabahı gibi uyanmadım bu sabah; aksine gelmesini hiç istemediğim bir günün psikolojisi var üzerimde.
Oysa ne güzel olurdu maç günü sabahları.
Bunu elimizden aldılar. Bu hırsızlık değil de nedir?

samsun 55

Bu maçı alalım haftaya Ümraniyeyi yeneriz. Ümraniye de 3 önemli eksik var.
Jean-Armel Drolé 12 maç 5 gol 2 asist
İbrahim Akdağ     15 maç 8 gol 2 asist
Appindangoyé  12 maç

eprianu

Bugün maç günü ama heyecandan ziyade tedirginlik var şehirde. Futbolcusundan hocasına, başkanından taraftarına kadar kimsede heyecan ve ruh kalmadı. 2010 yılında bizi Süper Lig'e çıkaran, geçen sene o kadroya rağmen ligde tutan tek şey heyecandı. Köklü değişiklikler olmadığı sürece bu gidişatın değişeceğine inanmıyorum.  Bugün kazanacağımızı düşünmüyorum, ama İnşallah kazanırsak da bunun uzun süreli olacağını düşünmüyorum.

Tutu Bey'in hala devre arasında yapacağı takviyelerle takımı Play-Off veya daha da komiği ilk 2'ye sokacağını iddia etmesi ütopyadan başka bir şey değil. Bu sene Tutu'nun en büyük hizmeti bırakıp gitmesi olacaktır. Mümkünse yanındaki çorbacıları da birlikte götürmesi daha büyük hizmet olacaktır.

Ekrem

1 puan belki alabiliriz ötesi pek parlak görünmüyor. Yönetimin değişmesi şart şehirde ne güven kaldı ne heyecan insanları takımdan uzaklaştırmaktan başka vasıfları kalmadı.

GurbetciFanatik

Her hafta ayni hikaye.
Artik yeter ya bi birakin su Takimi gidin.

bayfa55

Defolun gidin artık bu şehirde bir yönetim zaten çıkarır.

oguz_5528

GurbetciFanatik

Mac nasil biter onu bilmem ama ilk devre gördügüm Samatas bugün resmen takimin beyni olmus gibi oynuyor. Her top ondan geliyor aliyor veriyor begendim

eprianu

Beylerimiz isteyince gayet iyi oynuyor. Paralarını almışlar demek ki?
Bunların keyiflerini beklemekten strese giriyoruz. Vallahi yazık günah...

oguz_5528

Bu maçı almamız gerekiyor...yönetimin de defolup gitmesi

evolution55

Samsun kümeye diyen giresun taraftarına bu galibiyet!!!