TFF 1.LİG 14.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor

Başlatan Kaya, 25 Kasım 2017, 14:58:01

« önceki - sonraki »

ngonge

Dibe çöktük, şu yenilen golde Furkan'ı değil Kenan'ı izleyin.

eprianu

Averaj takımı olduk resmen. Tribünlerde hala "Yönetim İstifa" diyenleri susturmaya çalışanlar var. Ne verdiler bunlara çok merak ediyorum. Samsunspor umurlarında değil, tek amaçları Erkurt Beyi korumak. Misyon edinmişler adamlar bu durumu. Yazık ki ne yazık. 

elexir

elexir

O kadar ruhsuz oynuyoruz ki hiç bir reaksiyon veremiyoruz iyi yada kötü bu bitmişlik sendromu

GurbetciFanatik

Samsunspor Taraftari ne is yapar ?
Bu saatden sonra bütün Tribün YÖNETIM istifa diye bagirmiyorlarsa daha hic stada gitmesinler.
Herkes kendi cikarini düsünüyor anlasilan SAMSUNSPOR kimsenin umrunda degil.
Yönetimi istifaya cagiranlari susturanlar ya belescidir yada baska bir menfaatleri vardir.

Sadece Samsunspor

Hakem ne gerek vardi karta ya vermeseydin forma cikarmis ne var yani

city ultras

Takim bitmis..tam bir rezilik..taraftarda ölmüs

Sadece Samsunspor

Karakterli futbolcular transfer ettik diyenler alin size karakter

city ultras

Birde su tarafatar gruplarina öyle sinir oluyomki gecmisler kale arkasina 20 kisiyle

ngonge

Altınordu maçından sonra yine tarihi bir ders aldık.

Ligde kalmak için Engin'i gönderip düzgün bir t.direktör bulmamız lazım.
Yine baya yüklü sayıda oyuncu gönderip yerlerine adam gibi topçular almamız lazım. Şu 11'den en az 5 oyuncu değişmeli.

Sadece Samsunspor

Bizim sozde taraftar gruplarindan hicbisey olmaz

_Jack Daniels_

Her yönden bitik durumdayız bir tane olumlu tarafı yok koca kulübün. Sorunu kökten çözmek için çözüm belli. YÖNETİM İSTİFA !!

GurbetciFanatik

Yönetim rezil
Teknik Hoca taktikden uzak sifir katki
Futbolcular ruhsuz beceriksiz bitik
Zemin desen düzelmedi bir türlü patates tarlasi mubarek
Taraftarlar birbirlerinden haberi yok saga sola dagilmislar 20 kisilik grup olmuslar
Bilet desen pahali 20 TL
Personel maas alamiyor
Olumlu hicbirsey yok en ufacik hicbirsey

Basindan Sonuna kadar hersey bitik biz yine iyi 15 puan toplamisiz

Sadece Samsunspor

Mac sonu bi taraftarimizin canli yayin videosunu izledim. Feci sekilde kufurler var ozellikle furkana

mehmet yılmaz

Bu tablo kesinlikle Erkut Tutu'nun eseridir. Maç sırasında ve bitiminde o kadar öfkeliydim ki, iyi ki sabredip yazmadım. Yoksa ağır cümleler çıkacaktı. Ayıptır, rezalettir, yazıktır. Bir an önce istifa etmesi lazım.

Takım berbat ötesi. Geçen sezon çoluk çocukla oynarken bile Eskişehir'e kök söktürmüştük Samsun'da. Yenilmiştik ama ayakta alkışlamıştık çocukları. Hasan'ı, Mustafa Sevgi'yi, Kone'yi hatta Osman Hocayı bile arar olduk. Emeği geçenlere yazıklar olsun. Yeni statlarına da, hedeflerine de lanet olsun. Soğuduk her şeyden!